Zlato Filipa Toula z MČR žactva!!

Warning: Illegal string offset 'link' in /data/web/virtuals/22755/virtual/www/wp-content/plugins/gallery-lightbox-slider/inc/functions/glg-functions.php on line 49

Výborného úspěchu dosáhl na MČR žactva v Praze náš Filip Toul, když v rychlém závodě zvítězil v běhu na 1500m ve vynikajícím čase 4:18.93.
Po většinu závodu se střídal ve vedení s Matějem Procházkou (SK Jeseniova).V závěru dokázal ještě zrychlit a nikdo ze startovního pole jeho tempo už nedokázal akceptovat. Posledních 200m zvládl za 30s!
V běhu na 3000 m obsadila krásné 9. místo Tereza Tučková ( 12:22,07) a Anna Piklová si doběhla pro 15. místo.
Štafeta děvčat ve složení S.Fíziková, T.Tučková, L.Paťhová a S.Kdýrová se také neztratila a podařilo se jí překonat oddílový rekord na 4x200m časem 2:00.75.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu. PK, Čtyrák jede!