Výsledky oddílových závodů přípravek 6. a 7.10.

Během dvou dnů závodů se zúčastnilo 68 dětí.

Počasí nám vyšlo, děti se velmi snažily, padlo spousta osobních rekordů a 1 oddílový rekord v dálce (Lucka Blažková 4,48 m).

Podrobné výsledky: Výsledky_6.-7.10Celkové pořadí:

Přípravka kluci 2009-2010

1. Kubák Jan (2009) – 42 bodů

2. Hálek Tomáš (2010) – 35,5 bodů

3. Klein Pavel (2010) – 32 bodů

4. Šandl Daniel (2009) – 26,5 bodů

5. Koutecký Jindřich (2010) – 22,5 bodů

6. Blecha Lukáš (2009) – 21 bodů

7. Žerajič Andrej (2010) – 15 bodů

8. Voleman Jan (2010) – 14,5 bodů

9. Franěk Matěj (2009) – 8 bodů

10. Novák Robert (2010) – 7 bodů

 

Minipřípravka kluci 2011-2012

1. Mleziva Marek (2011) – 39 bodů

2. Zíka Tomáš (2012) – 32 bodů

3. Soukup Josef (2012) – 30 bodů

4. Čečka Marek (2012) – 29 bodů

5. Blažek Michal (2011) – 28 bodů

6. Koutecký Štěpán (2012) – 20 bodů

7. Salamánek David (2011) – 16,5 bodů

8. Czóka Jakub (2011) – 13 bodů

9. Brunclík Ondřej (2012) – 9,5 bodů

10. Šustr Ondra (2012) – 6 bodů

11. Krejča Jaroslav (2011) – 1 bodů

12. Čečák Jan (2012) – 0 bodů

 

Minipřípravka kluci 2013-2015

1. Jakubík Martin (2013) – 40 bodů

2. Turek Antonín (2013) – 39 bodů

3. Kortiš Ondřej (2014) – 29,5 bodů

4. Šimáček Antonín (2014) – 27,5 bodů

5. Salamánek Jakub (2013) – 25 bodů

6. Zíka Lukáš (2015) – 22 bodů

7. Čejka Jan (2015) – 15 bodů

8. Kopečný Martin (2015) – 14 bodů

 

Přípravka holky 2009-2010

1. Blažková Lucie (2009) – – 44 bodů

2. Nováková Veronika (2010) – 32,5 bodů

3. Kopečná Aneta (2009) – 30,5 bodů

4. Vacková Matylda (2009) – 27 bodů

5. Rajtíková Ema (2009) – 24 bodů

6. Hajná Hana (2010) – 21 bodů

7. Všetečková Eliška (2010) – 17 bodů

8. Formánková Nela (2010) – 16 bodů

 

Minipřípravka holky 2011-2012

1. Kosová Martina (2011) – 35 bodů

2. Blažková Veronika (2011) – 34 bodů

3. Nováková Izabela (2012) – 29 bodů

4. Michnová Alena (2012) – 28 bodů

5. Anderlová Žaneta (2011) – 21,5 bodů

6. Michnová Jana (2011) – 20,5 bodů

7. Fraňková Anežka (2011) – 15 bodů

8. Straňáková Terezie (2011) – 14,5 bodů

9. Mašková Agáta (2012) – 12,5 bodů

10. Šindelářová Anna (2012) – 9 bodů

11. Kožíšková Natálie (2012) – 2 bodů

12.= Nerudová Alena (2012) – 1 bodů

12.= Svitáková Natálie (2012) – 1 bodů

12.= Šimáčková Magdaléna (2011) – 1 bodů

15.= Korálová Viktorie (2012) – 0 bodů

15.= Mužíková Tereza (2012) – 0 bodů

15.= Papoušková Veronika (2012) – 0 bodů

 

Minipřípravka holky 2013-2015

1.= Čejková Aneta (2013) – 40 bodů

1.= Volemanová Anna (2014) – 40 bodů

3. Svitáková Nikola (2014) – 29 bodů

4. Brodcová Sophia (2013) – 28 bodů

5. Šindelářová Adéla (2014) – 25 bodů

6. Papoušková Zdeňka (2014) – 21 bodů

7. Mužíková Zuzana (2015) – 17 bodů

Mimo soutěž

 

Mladší žáci 2007-2008

1. Nový Tomáš (2007) – 42 bodů

2. Němeček Richard (2008) – 37 bodů

3. Hřebecký Šimon (2008) – 33 bodů

4. Zelinka Štěpán (2007) – 27 bodů

5. Brejcha Michal (2008) – 25 bodů

 

Mladší žákyně 2007-2008

1. Krejčová Adéla (2008) – 44 bodů

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *