Víkendové závody

V sobotu jedeme do Chlumu u Třeboně na Běh kolem Hejtmanu a v neděli pořádáme závody o Pohár předsedy JKAS. Disciplíny pro přípravku jsou 50 m, 50 m př., dálka, výška, míček, 600 m, hod medicinbalem 1kg.
Pokud se nestihnete přihlásit na tréninku, napište své disciplíny sem do komentářů, nejpozději do soboty.


Přihlášeni zatím jsou:

1. Antonín Hruška (2007) – míček, dálka, 50 m, 600 m, Chlum ne
2. Šimon Kubeš (2004) – míček, medicinbal, 50 m, Chlum ne
3. Matouš Kubeš (2007) – 600 m, míček, 50 m, Chlum ne
4. Marek Kuna (2006) – 50 m, dálka, Chlum ne
5. Lukáš Kvasnička (2006)- dálka, míček, 600 m, medicinbal, Chlum ano
6. Jan Stejskal (2004) – výška, medicinbal, míček, 50 m př., dálka, oštěp (ml. žáci), Chlum ne
7. Petr Stejskal (2007) – 50 m, míček, dálka, medicinbal, Chlum ne
8. Magdaléna Červinková (2006) – 50 m, dálka, medicinbal, Chlum ano
9. Nela Kadečková (2006) – dálka, 50 m př., medicinbal, míček, Chlum ne
10. Barbora Kubáková (2007) – 600 m, výška, 50 m, 50 m př., dálka, míček, medicinbal, Chlum ne
11. Tina Stejskalová (2006) – 600 m, výška, dálka, 50 m, 50 m př., míček, medicinbal, Chlum ano
12. Valentýna Wuschková (2005) – 50 m, 50 m př., míček, výška, dálka, Chlum ne
13. Tomáš Havelka – 50 m př, medicinbal, dálka, míček, Chlum ne
14. Vojta Tomšík – 50 m, dálka, míček, medicinbal, 600 m, Chlum ne
15. Daniel Gribbin (2003) – 60 m, 800 m, 60 m př., dálka
16. Kateřina Urbanová (2004) – 50 m, dálka, medicinbal, míček
17. Adéla Reichenauerová – koule, 60 m, oštěp
18. Ema Bendová – dálka, koule, 60 m
19. Tereza Faktorová – dálka, výška, oštěp
20. Kristýna Psohlavcová – 60 m př, koule, 800 m
21. Natálie Ošmerová – 60 m př, koule, 60 m, oštěp, 100 m př.
22. Barbora Brcková – dálka, výška, míček, 600 m
23. Teodor Brcko – dálka, 50 m, 600 m
24. Lukáš Vacek – 50 m, 50 m př., dálka, výška, míček
25. Jakub Tomsa (2005) – 50 m př., 50 m, míček
26. Kamila Klímová (2004) – medicinbal, 50 m
27. Edita Nagyová (2005) – míček, medicinbal, dálka, koule (ml. žákyně)
28. Petra Zasadilová (2003) – míček, koule
29. Tobiáš Dvořák (2004) – 50 m, 50 m př., 600 m
30. Julie Čermínová (2007) – 50 m, dálka, míček, Chlum ne

Pouze do Chlumu
1. Jakub Tomsa (2005)
2. Vojtěch Tomšík (2007)
3. Marie Janošíková (2007)
4. Eva Janošíková (2005)

20 comments

  1. Tak máme po opravdu pěkných závodech .Veliké poděkování všem za pomoc.
    Mladí atleti a bylo jich opravdu na závěr sezony hodně,dosáhli výborné výkony. 10 nejlepších jsme spolu s Karlem Kolářem (mistr Evropy na 400m z 1979) vyhodnotili.Mezi vyhodnocenými od nás z 4dv Standa Tůma mj koule 10,69 a výška 148,Bára Brcková výška 120 a Jan Stejkal PM 9,67,míček 40,42

  2. Dobrý den,
    chtěl bych přihlásit Honzíka Bouchala na nedělní závody.
    míček, 50 m a 50 m překážky.
    Děkuji Radek Bouchal

  3. Vážení,připomínám ,že nedělní závody jsou sice vypsány ve smyslu grantu pro mladší žactvo a přípravku,
    ale samozřejmě mohou závodit i ročníky 2001 a starší.

    1. Adéla Reichenauerová – koule, 60 m, oštěp
      Ema Bendová – dálka, koule, 60 m
      Tereza Faktorová – dálka, výška, oštěp
      Kristýna Psohlavcová – 60 m př, koule, 800 m
      Natálie Ošmerová – 60 m př, koule, 60 m, oštěp –
      + Naty by ještě navíc k těm 4 disciplínám prosila přihlásit na vložený závod na 100 m překážek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *