Skvělé výkony na Velké Kunratické

Warning: Illegal string offset 'link' in /data/web/virtuals/22755/virtual/www/wp-content/plugins/gallery-lightbox-slider/inc/functions/glg-functions.php on line 49

Na věhlasné Velké Kunratické, která se konala v neděli 13.11.2022 si naši běžci vedli znamenitě!!
V tradičním běhu nahoru a dolů, blátem a listím, podzimním časem i nečasem obhájil lonské třetí místo Pavel Brlica v čase 12:20,1 minuty.
V celkovém pořadí byl v TOP10 ještě Jan Flašar, skončil na 9. místě.
Prvním závod za Čtyrák absolvovala Hanka Jakubíčková. Na tříkilometrové náročné trati přes Hrádek skončila také na senzačním třetím místě v čase 16:15.9.
Podle jejich slov se jí běželo parádně, do kopce nechvátala a po rovině a z kopce se snažila běžet co nejrychleji.
V dorostenkách se ještě představila Míša Mikešová, která skončila na 6. místě a v juniorech na 9. místě doběhl Daniel Gribbin.
Velký obdiv si zaslouží i zakladatel oddílu SK Čtyři Dvory Pavel Novák, který na Velké Kunratické zapsal již svůj 49. start!!