Termíny nadcházející halové sezóny 2022

11. – 13. února – HMČR ve vícebojích všech kategorií + HMČR v chůzi všech kategorií (Praha)
A od nás nikdo,David Czepiec bojoval,ale chybělo 100bodů a Matěj Nejedlý na chůzi bohužel v hale nebyl,karanténa.
19. – 20. února – HMČR juniorů a dorostu (Ostrava)
Na MČR se chystají; Lukáš Vacek 60m a dálka,Dan Gribbin 800m,David Pikl 1500m,David Czepiec 60mpř.A o učast se ještě pokusí v neděli na Strahově Jakub Pfeferle ,skok do výšky.
26. – 27. února – HMČR žactva (Praha)
Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale…Praha – Stromovka ,
5. – 6. března – HMČR mužů a žen (Ostrava)

KP Jč.kraje v Praze na Strahově
29. 1. 2022 – KP Jč.kraje dorostu a dospělých pořádá 4DVCB
5. 2. 2022 – KP staršího a mladšího žactva
19. 2. 2022 – KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek
Z R U Š E N O
VS Tábor připravuje náhradní závod na sobotu 5.března v nové hale Mír v Táboře
Jste také zvědaví, na výkony našich atletů a očekavání v jarní sezóně?

6 comments

1. Na M ČR žactva 26.-27.2.2022 v Praze na Strahově mají zaručeny starty a svými výkony se nominovali naši atleti:
    Toul Filip: 1.500 m, start v sobotu 26.2. v 15:40 s ambicí na medailové umístění! Svým výkonem by mohl o medaili bojovat i na trati 3.000 m v neděli, ale technická pravidla neumožňují dva starty na dlouhých tratích v rámci jednoho mistrovství… :-(
    Tučková Tereza: 3.000 m, start v neděli 27.2. ve 12:00
    Kubáková Barbora: 3.000m, start v neděli 27.2. ve 12:00
    Piklová Anna: 3.000m, start v neděli 27.2. ve 12:00
    (Janošíková Marie: 3.000m, náhradnice – nemá zaběhnutý výkon)
    štafeta žákyně 4x200m, start v neděli 27.2. ve 12.40 v pravděpodobné sestavě Fíziková Silvie – Blažková Lucie – Paťhová Lucie – Kdýrová Sára, případné náhradnice Kubáková Barbora, Tučková Tereza.
    Pro fanoušky je připraven online stream závodů na faceboku Českého atletického svazu „jsem atlet“!

2. Vážení sportovní přátelé,na základě zkušenosti ze závodů na Strahově s epidemiologickými pravidly, které umožňují v hale jen 100 lidí, tak nevidíme jako organizačně možné uspořádat závod Krajský přebor ve vícebojích přípravek a mladšího žactva a zároveň zachovat rozumný rámec provozu. Malé děti není možné zavřít v šatně, když zrovna nezávodí. Součástí závodů pro tuto kategorii je i pobyt mezi kamarády v hledišti, fandění a podpora. Závody přípravky nejsou o jen výkonech, ale sdílení společného zážitku ze sportu a soutěžení.

3. Na Olympu v úterý vyhráli mladí budějovičtí mílaři. Filip Toul (ČD) zvítězil v nejlepším jihočeském žákovském čase roku 4:20,03, Adéla Štefanová (Sokol) vyhrála s náskokem 19 sekund výkonem 4:57,13 a je aktuálně druhou žákyní ČR. Tereza Tučková (ČD) byla čtvrtá za 5:22,18.
    Dobře běžela i Anna Piklová, osmá v 2.běhu.