7 comments

1. Reprezentace běžců na lyžích se tentokrát rozdělila do dvou týmů. Jeden odcestoval na pokračování Světového poháru ve slovinské Planici, zatímco ten druhý se vydal směr rakouský St. Ulrich na další podnik evropského kontinentálního poháru OPA. Zde se kromě dospělých představí i kategorie juniorů v čele s Barborou Havlíčkovou.

1. Druhý den na kontinentálním poháru OPA v rakouském St. Ulrichu přinesl českým barvám hned tři medaile. V distančních závodech klasicky vybojovala Petra Nováková stříbro, stejně jako Tomáš Dufek v kategorii juniorů. Mezi juniorkami si pak pro bronz dojela Barbora Havlíčková.

1. Po páteční klasice,závěrečné závody vyšly i juniorům Barboře Havlíčkové a Tomáši Lukešovi, kteří skončili čtvrtí.

2. Vážení ,
    ve smyslu nabídky vás zvu na SP v NMNM
    Přesně za měsíc je to tu! Vánoce… Silvestr… Tour de Ski… A pak už se sejdeme ve Vysočina areně!
    Premiéru v SP by v Novém Městě měla absolvovat i “ naše atletka“ devatenáctiletá Barbora Havlíčková

3. V Livigno se v neděli jel i dálkový běh na lyžích a v přenosu byl i záběr na Matyáše Albrechta,který za nás rovněž běhá do vrchu.Bohužel přenos utnuly závody v biatlonu v době ,kdy se pohyboval na krásném 75.místě.

1. První zastávkou v sezoně dálkových běhů 2019/20 je Livigno, kde se konají hned 2 kratší závody – na 35km,dojel 84.Matyáš Albrecht.