PF 2019

Máme před sebou závěrečné 4 dny roku 2018

a tak bych Vám všem chtěl ještě jednou poděkovat za uplynulou sezónu, která:
– 1) přinesla řadu výborných výsledků, zapojení se nových dětí do tréninků i závodů, 16.12. super zakončení roku s oceněním nejlepších, poděkováním všem aktivním a spoustu zdravé rivality v připravených (ne-)atletických „závodech“!  :-))
– 2) byla o kus dál co se týká tréninkových plánů, plnění úkolů spojených s projektem „SpS“ – Sportovní středisko, v kterém náš oddíl významně podporuje Český atletický svaz a přináší alespoň minimální ocenění většině trenérů zapojených do práce s našimi atlety  :-))
– 3) bohužel nedokázala zatím „zkrotit“ pár mladších atletů – ví určitě každý z nich koho mám na mysli – kteří byť jsou super závoďáci, tak téměř absolutně odmítají vnímat a přijmout autoritu trenérů a rozkládají tréninky, místo toho, aby měli snahu se něco nového naučit a sebe samotné posunout dál  :-((
– 4) opět měla i společenský obsah v podobě akcí jako byl Kontinentální pohár v Ostravě, Letní tábor na Ličově, akci v Brně a pokračující spolupráci s Moravskou Slávií Brno, byť v menším měřítku než tomu bylo v minulých letech… ;-)

Proto v roce 2019 ať se:
– 1) nám opět chce být atlety a trenéry, ať nás to všechny baví, ať nám drží zdraví! :-))
– 2) všem posouvají osobní rekordy, zlepšuje kondice a posouvá obecně výkonnost, máte chuť závodit a poměřovat si svou výkonnost s ostatními a ať máte radost i z toho, že jste dokázali zvládnout všechny disciplíny, které atletika nabízí! :-))
– 3) povede opět úspěšně tmelit celý „Čtyrák“ při společných akcích, letním táboru a dalších akcích ;-)
– 4) nám v rámci SpS povede dovést na reprezentační akce (Mistrovství republiky, Letní olympiáda dětí a mládeže, Mezikrajová utkání) co nejvíce z našich atletů, dotáhneme do cíle systém sportovních prohlídek, jsme navzájem aktivní a propojení v komunikaci při trénincích, přes mejl, tyto naše webovky nebo telefony! :-))

A tak vzhůru do Nového roku!

2 comments

  1. 19. 01. 2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
    Praha – Strahov ,
    Máme dopravu na 19.1.2019 bus 45 míst
    Přistavení autobusu na 6:15 (zastávka MHD Mil.Horákové)Odjezd autobusu v 6:30

  2. Děti a trenéři si užívají vánočni volno a pravidelný trénink je od středy 2. ledna 2019. Připomínám, že v pátek 4.1. máme koridor SH mimořádně již od 18.00.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *