Letní atletický tábor „Smrkovec“ 2024

Pro nedočkavce zahajujeme přihlašování na letošní tábor.
Základní informace o táboře:
Doba konání: sobota 17. – sobota 31. srpna 2024
Místo: Tábořiště „Smrkovec“ mezi Novou Včelnicí a Kamenicí nad Lipou
Ubytování: Dvoumístné stany s podsadou, pevné lůžko, je nutný vlastní spací pytel a karimatkaStravování: 5x denně z táborové kuchyně, je třeba mít s sebou vlastní jídelní nádobí (ešus, příbor, hrníček).
Doprava: Zvažujeme opět dopravu na kolech, je to nějakých 75 km. Kdo si netroufne, může se nechat odvézt rodiči autem přes Vlčetínec nebo Starý Bozděchov.
Charakter tábora: Sportovně – turistický; pěší a cyklistické výlety, koupání, hry v přírodě, dvoudenní pěší výlet nebo cyklovýlet
Co zabalit s sebou:
Prádlo na 14 dní, sportovní souprava, sportovní obuv, obuv do deště, pláštěnka, čepice proti slunci, plavky, hygienické potřeby, opalovací krém, repelent, láhev na pití, batůžek, utěrka na nádobí, baterka, šití, jízdní kolo ve vzorném technickém stavu vč. náhradní duše a zámku, cyklistická přilba
Cena: 3500,- Kč, termín zaplacení do 30. 6. 2024. Platbu lze provést v hotovosti na tréninku nebo převodem na účet č. 561051369/0800 s uvedením rodného čísla (bez lomítka) jako variabilního symbolu a jména účastníka a textu „Tábor“ v poznámce pro příjemce.

Tady si můžete stáhnout přihlášku, vyplnit ji a podepsat. Zároveň napište prosím sem do komentářů, že se přihlašujete, abychom měli přehled.
Vyplněnou přihlášku je třeba odevzdat a zaplatit do konce června. Pokud někdo potřebuje vyřešit příspěvek od zaměstnavatele, vystavení faktury apod., ať se obrátí na Dášu.

Další informace (budeme průběžně aktualizovat):
seznam věcí
– kdo se chystá jen na jeden týden tábora, nechť to včas oznámí
– pokud chcete spát ve vlastním stanu, není to problém, místa je dost
– zveme i rodiče našich atletů k pobytu a odpočinku (a k práci, samozřejmě). Ozvěte se Dáše
– pokud budete chtít poslat dětem balíček, připište do příjemce i Dášu, ať jí to na poště vydají. Také bude fungovat táborová pošta ze vzkazů na této stránce – budeme dětem předávat. Adresu brzy zjistíme a doplníme.

Trocha historie

Na tábořišti Smrkovec jsme již kdysi byli, v pravěku, v roce 2004 (ale našeho letopočtu). Je to tak dávno, že ještě ani kroniky táborů nebyly.

Vaši táboroví organizátoři

Dáša & Láďa


Přihlášeni jsou
Táborníci:

  1. Šimon Brůžek (1. týden)
  2. Adam Komárek
  3. Matěj Komárek
  4. Jirka Dohnal
  5. Kačka Prokůpková

4 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *