GIVT – můžete podpořit náš oddíl

GIVT je internetový projekt, který spojuje neziskové organizace a internetové obchody. Funguje to velice jednoduše: Pokud se rozhodnete podpořit náš oddíl nákupem na některém e-shopu, přejdete nejdříve na Givt.cz, kde si zvolíte, že chcete podpořit právě SK Čtyři Dvory. Pak pokračujete v nákupu na e-shopu. Hezké na tom je, že nakoupíte za úplně stejnou částku, jako byste přešli rovnou na e-shop. Daný internetový obchod pak určitým procentem ze zaplacené částky přispěje na účet SK Čtyři Dvory.

Mezi internetové obchody, které takto podporují neziskové organizace a sportovní oddíly, patří například Mall.cz, Bata.cz, Kasa.cz, Okay.cz, Alexandria.cz, Dovolena.cz, Rajce.net, KnihyDobrovsky.cz a stovky dalších.
Pokud se tedy rozhodnete podpořit svým nákupem na internetu náš oddíl SK Čtyři Dvory, ztratíte několik vteřin času, ale pomůžete sportujícím dětem a mládeži.
Děkujeme

O GIVTu se píše i v českých novinách:
O myšlence sponzorování neziskových organizací pomocí nákupu na internetu mluví v rozhovoru pro Finmag.cz zakladatel projektu Peter Páluš.
Všimly si toho i Hospodářské noviny.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *