Barbora Havlíčková letí na MS v běhu do vrchu

V Livignu došly zásoby sněhu, takže lyže asi budou zbytečné, směje se Havlíčková. V neděli odlétá do Argentiny na mistrovství světa v běhu do vrchu.
Ano, když se na chvíli rozloučí s lyžemi, tak s běháním i bez nich nepřestává. Běží 15.listopadu ve Villa la Agonstura.

4 comments

1. Ano Barbora Havlíčková je druhá na 35. mistrovství světa v běhu do vrchu. Titul juniorské mistryně Italka a hned za ní doběhla Barča,gratulujeme.Trať byla opravdu náročná,na startu déšť,místy voda a bahno a i brod přes rozvodněnou říčku. A pokud někdo viděl ukázku jako já,tak smekám,kam se hrabe Kunratická.

2. Ze zprávy ČAS;
    V pátek 15. listopadu proběhnou závody v rámci 35. mistrovství světa v běhu do vrchu, kde nás bude reprezentovat šestnáct běžců. Nejspíš největší nadějí českého týmu bude Barbora Havlíčková, která před několika měsíci vybojovala ve švýcarském Zermattu titul juniorské mistryně Evropy.

3. Dnes ve ve Sportu článek, kde nás Barbora Havlíčková zve na SP v Novém Městě 18.a 19.ledna 2020. Naplánujeme zájezd na neděli 19.1.2020,neb v sobotu je KP žactva v Praze.

4. Věřím,že v sobotu 9. listopadu stihne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na již zveřejněném pořadí za první desítkou je na 16. místě Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.