Bára Havlíčková je mistryně světa v běhu do vrchu družstev – juniorky

Warning: Illegal string offset 'link' in /data/web/virtuals/22755/virtual/www/wp-content/plugins/gallery-lightbox-slider/inc/functions/glg-functions.php on line 49

Česká reprezentace má za sebou vystoupení na mistrovství světa v běhu do vrchu, které hostila bulharská Sapareva Banya. Družstvo juniorek ČR zvítězilo a jsou mistryně světa.
Nejlepšího umístění dosáhla v závodě juniorek Michaela Stránská, nestačila pouze na Němku Sarah Kistnerovou, která proběhla trať za 22:47.15. Naše reprezentantka atletka 4DVCB, Barbora Havlíčková, doběhla na pátém místě v čase 24:19.56. Kateřina Divišová obsadila dvanáctou příčku (25:06.29) a Barbora Stýblová byla jednadvacátá (25:45.13). .