Azbest na Máji

Vážení atleti, atletíci a rodiče
objevil se menší problém: Při zateplování budov školy Máj II se zřejmě uvolnila do vzduchu azbestová a minerální vlákna a škola bude na neurčenou dobu zavřena (viz zde). Tím tedy přicházíme o tělocvičnu a musíme se rozhodnout, jak budeme trénovat dál.
Příští úterý, tj. 6.12., pořádáme Mikulášský běh na našem stadionu. Start kategorií přípravky bude v 16:30, děti poběží 400 – 1500 m na dráze, podle kategorie.

Na zbytek prosince a leden (a doufejme, že již ne únor) se nabízí několik možností, jak pokračovat v tréninku.
Nejlepší by bylo využít koridor ve Sportovní hale, kde dosud trénovalo jen starší žactvo, i pro tréninky přípravky. Tréninky v hale jsou v pondělí a ve středu od 18:00 hodin. Těm rodičům, kteří by nemohli vozit děti přes město do haly, nabízíme, že budeme s dětmi hromadně jezdit autobusem v 17:00 ze zastávky Václava Talicha (to je ta u našeho stadionu). Tréninky budou asi do 19:00, pak bude zase organizovaný odjezd MHD na Máj.

Další variantou je pokračovat v trénincích na stadionu, opět v úterý nebo ve čtvrtek. To by ovšem silně záviselo na počasí a nejspíš by se trénovaly jen běhy.

Dejte nám prosím vědět, buď zde v komentářích nebo na tréninku, která varianta je pro vás vyhovující, abychom se mohli co nejdříve rozhodnout, jak budeme tuto situaci řešit.

Děkujeme
Trenéři Pavel Novák, Dáša Tycová & Láďa Kučera

4 comments

  1. Ahojky,tak jsem si přečetla článek o možnostech trénování a za mě a Marka mohu napsat,že je nám to jedno,kde budeme trénovat :-) Obě nabídky jsou fajn, tak zatím ahojky Petra od Marka Soudka

    1. Ahoj, tak to zatím funguje tak, že v pondělí a ve středu jezdíme do haly (v 17:00 autobusem ze zastávky Václava Talicha – to je ta u stadionu) a od příštího týdne bych kromě toho zase začal ve čtvrtek běhat s dětičkami na stadionu, dokud počasí dovolí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *