Anketa JčKAS „Atlet roku 2019“

Absolutní vítěz je naše Barbora Havlíčková, která sice dnes na slavnostím vyhlášení nebyla, ale důvod byl víc než pádný. Barbora Havlíčková poprvé okusí v Novém Městě na Moravě i Světový pohár v běhu na lyžích. .Sobota 18.1.2020 od 9.45 a v neděli od 11.10 držíme palce! Vše živě na ČT sport.

7 comments

 1. .Juniorské lyžování bilancuje;
  OPA Cup v italském Tarvisiu přinesl vítězství i Barboře Havlíčkové, a to na trati 5 kilometrů klasicky. V St. Ulrichu pak ukořistila bronz. „Tato sezona byla hodně specifická a měla hodně nečekaný a rychlý konec. Nemyslím si, že byla špatná, určitě už ale byly i lepší. Do každého závodu jsem se vždy snažila dát maximum, ale ne vždycky to přineslo výsledky, jaké jsem chtěla,“ řekla Havlíčková. V průběhu roku se však musela vypořádat s nemocí. „Můj výkon v NMNM tomu odpovídal, byl opravdu katastrofální. I tak si ale vážím toho, že jsem dostala šanci, byl to silný zážitek,“ vzpomínala na domácí SP. Radost Havlíčkové udělal výsledek z MSJ, kde na 5 km klasicky získala 7. pozici. „Na top 6 chyběl opravdu kousíček. Nejvíc mě mrzí, že mě celou sezonu provázela ve skatu obrovská bolest holení a nedovolilo mi to tak v žádném skatovém závodě podat fyzické maximum, protože ta bolest byla limitující. Nyní intenzivně pracuji na tom, aby se tento problém vyřešil,“ vysvětlila Havlíčková.

 2. Česká výprava v Itálii ale i tentokrát slaví zlato, o které se mezi juniorkami na klasické pětce postarala Barbora Havlíčková.

   1. Pane Jando, netuším jaký máte důvod nazývat fraškou anketu, ve které hlasovalo 15 oddílů JČ kraje a každý oddíl má svůj 1 anketní lístek. Jak, kdo hlasoval je možné si stáhnout na stránkách JKAS. A jde o anketu, která vždy je nějak „subjektivní“, ale všichni v pořadí mladších žáků své kvality na závodech předváděli celý rok plus JČ kraj dobře reprezentovali na všech akcích typu LODM a Mezikrajová utkání!
    Ani proč se opíráte do kategorie přípravek, která není anketní a kde zřejmě nevíte, že pořadí je dáno na základě výkonů v disciplínách dle víceboje převedených na body a bodů v absolvovaném víceboji, který je podmínkou k zařazení do pořadí! K další diskuzi můžete napsat na rybak.michal@seznam.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *