20. narozeniny má Barbora Havlíčková

Dne 12. května slaví krásných 20 Barbora Havlíčková, nejvýraznější postava naší Čtyřdvorské atletiky! Na dráze v Olomouci brala zlato v běhu na 3000 m a stříbro na 1500 m, titul získala i v běhu do vrchu, ale pak to nebylo vše! V listopadu v rámci 35. mistrovství světa v běhu do vrchu byla stříbrná Barbora Havlíčková, která před několika měsíci vybojovala ve švýcarském Zermattu titul juniorské mistryně Evropy.
A přáníčko:
Dívky mají za prvé být blond a tváří andělských, mají v rytmu trylků starých rond nás hýčkat v náručích. Barboro nestůj, ujížděj, na bednu patříš, tak se nedej!

4 comments

  1. Dnes se překvapivě objevila v N. Včelnici Bára Havlíčková a udělala mi tím opravdu radost. Bára má už po maturitě, gratulujeme, a užívá si volna u babičky v Soběslavi.

  2. V Jizerských horách se poprvé po dlouhé pauze sešel reprezentační tým žen, který zahájil přípravu na novou sezonu. Kvůli přípravě na maturitní zkoušky se soustředění nezúčastnila Barbora Havlíčková. Nováček týmu se učí a individuálně připravuje v domácích podmínkách ve Vimperku, kde se chystá maturovat na osmiletém gymnáziu. „Mám za sebou didaktické testy. Teď se musím opravdu zaměřit na ty ústní. Člověk přece maturuje jen jednou za život, tak tomu musím věnovat nějaký čas. Teda aspoň doufám, že budu maturovat jen jednou,“ vzkazuje talentovaná závodnice se smíchem.

  3. Dnes jsem obdržel kalendář 2020,nafocený Tomášem Třeštíkem.
    Mezi sportovní elitou je i naše Bára.
    A zde je text věnování;
    Pro pana Nováka a celé SK 4Dvory ČB Bára Havlíčková

  4. Je považována za jeden z největších talentů českého běžeckého lyžování. Barbora Havlíčková trénuje doma na Šumavě. Už není juniorka, jejími soupeřkami budou už jen dospělé lyžařky. V rozletu ji částečně zastavila pandemie nového typu koronaviru. „Mám čas na maturitu,“ usmívá se.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *