1. kolo KP družstev mladšího žactva

V sobotu 13. června pořádáme na našem stadionu 1. kolo KPD mladšího žactva. Bude to trochu náročnější, protože současně probíhá stavba nové tribuny a zázemí sportovců, ale určitě to zvládneme.
Za náš oddíl stavíme družstva děvčat i kluků, která doplní nejlepší závodníci přípravky Lucka Blažková, Lucka Paťhová a Honzík Kubák.
Přihlášky se uzavírají ve čtvrtek ve 20.00, tak je třeba, aby se zájemci včas nahlásili trenérům (včetně disciplín) nebo zde v komentářích.

chlapci VS 150, Sokol 131, Čéčova 95, NV 88, ČD 52 atd.,
    děvčata VS 173, Sokol 148, NV 95,5, JH 49,5, ČD 40 atd.

2. Zdravím také – po bitvě generál :-))
    Závody se týmům povedly – kluci skončili na 5.místě z 11 družstev a holky obsadily také 5.místo v konkurenci 12 týmů!
    Za kluky nastoupilo 10 závodníků a na bodech byla celá devítka z nich! Největší bodový příděl zajistil Vojta Teringl 15 body, když dokázal bodovat ve všech svých startech!
    Za holky nastoupilo 9 atletek a body získalo šest z nich, když nejvíce se dařilo Jolaně Janišové bodující také ve všech svých startech, za což si připsala plných 16 bodů! Škoda, že štafetu běžely děvčata jen mimo soutěž, protože tam by skončili na pěkném 7.místě jen 0,02s za šestou příčkou…
    Větší hodnocení a rozbor najdete v mejlech.
    Ještě jednou děkuji všem za příkladnou bojovnost a snahu a za výborný týmový duch i pěkné výkony! Když koukám do tabulek, tak až na výjimky jste si dneska posouvali osobní rekordy!

1. Poděkování patří i trenérům skupiny út,čt,zejména Léďovi a Dáše,loni zavodilo v 1. i 2 kole jen 7 (3H,4D ) v NV a 7 (4H,3D) Písku z ml.žactva.Doufám,že bude motivace i v září.

3. Veliké poděkování celé naší partě pod vedením Lenky Baronové.
    Opravdu parádní závodybezchybné kancelář Láďa + Andrea,a skvěle se uvedl i ředitel závodu,Pavel Suchý i on umí:
    Děcka dobře vedl Michal a já jsem jen asistoval a promlouval s rodiči.