Martin Kopečný
Ročník 2015
Kategorie: přípravka
Trenér:
Člen SK Čtyři Dvory od 2019
Osobní rekordy (Personal Bests)
(Celkem 1 oddílových rekordů)
| Disciplína | Výkon | Kategorie | Závody | Datum |
| 100 m | 22,90 s | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 16.06.2022 |
| 150 m | 34,6 s | přípravka | Oddílové závody (uzavřené) | 12.06.2025 |
| 400 m | 129,9 s | přípravka | Oddílové závody (uzavřené) | 23.10.2024 |
| 50 m | 10,83 s | přípravka | Závody o pohár předsedy JČKAS | 09.10.2024 |
| 6-minutový běh | 850 m | přípravka | Oddílové závody (uzavřené) | 23.10.2024 |
| 60 m | 13,70 s | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 16.06.2022 |
| čtyřboj | b. | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 16.06.2022 |
| dálka | 2,20 m | přípravka | Halové oddílové závody | 19.03.2022 |
| hod raketkou | 13,50 m | přípravka | Závody o pohár předsedy JČKAS | 09.10.2024 |
| míček | 4,97 m | přípravka | Oddílové závody přípravek | 07.10.2020 |
| plný míč | 5,47 m | přípravka | Oddílové kontrolní závody (uzavřené) | 13.03.2025 |
| skok z místa | 1,52 m | přípravka | Veřejné závody | 24.05.2024 |
Nejlepší výkony (Season Bests) v roce
| Disciplína | Výkon | Závody | Datum |
| 150 m | 34,6 s | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
12.06.2025 |
| 600 m | 2:44,5 min | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.06.2025 |
| plný míč | 5,47 m | Oddílové kontrolní závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
13.03.2025 |
| skok z místa | 1,50 m | Oddílové kontrolní závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
13.03.2025 |
| 150 m | 34,98 s | Závody o pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.10.2024 |
| 400 m | 129,9 s | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.10.2024 |
| 50 m | 10,83 s | Závody o pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.10.2024 |
| 6-minutový běh | 850 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.10.2024 |
| hod raketkou | 13,50 m | Závody o pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.10.2024 |
| skok z místa | 1,52 m | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.05.2024 |
| 100 m | 22,90 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| 50 m | 12,40 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| 60 m | 13,70 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| čtyřboj | b. | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| dálka | 2,20 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.03.2022 |
| plný míč | 3,56 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| skok z místa | 1,33 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| 400 m | 130,0 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.06.2021 |
| 150 m | 41,40 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| 60 m | 15,80 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| dálka | 1,83 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| míček | 4,97 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| 150 m | r47,4 s | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| 50 m | r14,6 s | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| dálka | 1,14 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| míček | 9,78 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
Bodování výkonů podle atletických tabulek
| Rok | Součet bodů |
| 2025 | 276 bodů |
| 2024 | 0 bodů |
| 2022 | 152 bodů |
| 2021 | 0 bodů |
| 2020 | 0 bodů |
| 2019 | 0 bodů |