Nejlepší výkony (Season Bests) v roce
| Disciplína | Výkon | Závody | Datum |
| 60 m | 9,87 s | Okresní kolo Poháru rozhlasu - České Budějovice - kategorie III.
(T. J. Sokol České Budějovice) |
29.04.2025 |
| 60 m př. | 13,36 s | Oddílové kontrolní závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
29.03.2025 |
| disk 0,75kg | 7,85 m | Oddílové uzavřené závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
08.10.2025 |
| koule 2kg | 5,22 m | Oddílové uzavřené závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
22.10.2025 |
| míček | 30,38 m | Okresní kolo Poháru rozhlasu - České Budějovice - kategorie III.
(T. J. Sokol České Budějovice) |
29.04.2025 |
| oštěp 400g | 8,07 m | Oddílové uzavřené závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
15.10.2025 |
| plný míč | 7,80 m | Oddílové kontrolní závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
13.03.2025 |
| 150 m | 25,59 s | Jihočeský atletický pohár přípravek - 4.kolo sk.A (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
27.09.2024 |
| 200 m | 49,70 s | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.02.2024 |
| 300 m | 60,38 s | Závody o pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.10.2024 |
| 50 m | 8,3 s | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.10.2024 |
| 6-minutový běh | 1280 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.10.2024 |
| 60 m | 10,14 s | Závody o pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.10.2024 |
| hod raketkou | 25,98 m | Závody o pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.10.2024 |
| míček | 27,02 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.04.2024 |
| oštěp 400g | 13,45 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
31.10.2024 |
| plný míč | 7,26 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.02.2024 |
| skok z místa | 1,74 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.10.2024 |
| 150 m | 27,10 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
04.10.2023 |
| 200 m | 36,50 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.06.2023 |
| 50 m | 8,58 s | 3.kolo KP družstev přípravek A (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
02.06.2023 |
| dálka | 3,42 m | Uzavřené závody přípravek a žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.11.2023 |
| hod raketkou | 22,28 m | 6. kolo KPD přípravek (T. J. Sokol České Budějovice) |
24.09.2023 |
| plný míč | 6,71 m | 6. kolo KPD přípravek (T. J. Sokol České Budějovice) |
24.09.2023 |
| skok z místa | 1,80 m | 6. kolo KPD přípravek (T. J. Sokol České Budějovice) |
24.09.2023 |
| výška | 1,01 m | Uzavřené závody přípravek a žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.11.2023 |
| 150 m | 27,38 s | Veřejné závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
03.06.2022 |
| 200 m | 42,85 s | 18. ročník Mikulášské haly (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) |
03.12.2022 |
| 50 m | 8,82 s | 18. ročník Mikulášské haly (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) |
03.12.2022 |
| 60 m | 10,80 s | 12. ročník Velké ceny SK Čéčova (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s) |
12.11.2022 |
| 600 m | 2:31,77 min | KP družstev přípravek - 1. kolo /sk. A/ (Atletika Prachatice) |
27.05.2022 |
| čtyřboj | 183 b. | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| dálka | 3,13 m | KP družstev přípravek - 2. kolo /sk. A/ (Atletika Prachatice) |
10.06.2022 |
| míček | 20,03 m | KP družstev přípravek - 1. kolo /sk. A/ (Atletika Prachatice) |
27.05.2022 |
| plný míč | 5,25 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.03.2022 |
| skok z místa | 1,70 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| 150 m | 30,15 s | ATLETI SPOLU - České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
02.06.2021 |
| 200 m | 45,61 s | Podzimní mítink (SK Čéčova) |
20.11.2021 |
| 50 m | 9,59 s | 17. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova) |
04.12.2021 |
| 60 m | 11,30 s | 17. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova) |
04.12.2021 |
| 600 m | 2:41,00 min | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
13.10.2021 |
| dálka | 3,09 m | Mikulášské závody - oddílové (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
12.12.2021 |
| plný míč | 6,04 m | Podzimní mítink (SK Čéčova) |
20.11.2021 |
| 150 m | 31,20 s | SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
01.06.2020 |
| 60 m | 12,30 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| dálka | 2,38 m | Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
05.06.2020 |
| míček | 16,20 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| plný míč | 3,60 m | Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
05.06.2020 |
| 150 m | r36,2 s | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| 50 m | 11,26 s | Oddílové halové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice v kategoriích staršího, mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
15.12.2019 |
| dálka | 2,19 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| míček | 7,00 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| plný míč | 2,96 m | Oddílové halové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice v kategoriích staršího, mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
15.12.2019 |
| 100 m | 26,92 s | 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova) |
08.12.2018 |
| 50 m | 12,49 s | 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova) |
08.12.2018 |
| 60 m | 14,62 s | 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova) |
08.12.2018 |
| dálka | 1,72 m | Oddílový dvojboj přípravky (SK Čtyři Dvory) |
09.10.2018 |