Laura Slípková
Ročník 2012
Kategorie: starší žákyně
Trenér:
Člen SK Čtyři Dvory od 2021
Osobní rekordy (Personal Bests)
| Disciplína | Výkon | Kategorie | Závody | Datum |
| 150 m | 30,40 s | přípravka | KPD Jihočeského kraje přípravek - skupina A | 18.06.2021 |
| 50 m | 9,10 s | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 19.05.2022 |
| 50 m př. | 12,13 s | přípravka | Halové oddílové závody | 18.12.2022 |
| 60 m | 10,85 s | přípravka | Veřejné závody přípravek a mladšího žactva | 25.02.2023 |
| 60 m př. | 15,00 s | přípravka | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory | 06.10.2021 |
| 600 m | 2:50,00 min | přípravka | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory | 13.10.2021 |
| čtyřboj | 165 b. | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 16.06.2022 |
| dálka | 2,79 m | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 16.06.2022 |
| míček | 17,42 m | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 16.06.2022 |
| plný míč | 8,24 m | přípravka | Veřejné závody přípravek a mladšího žactva | 25.02.2023 |
| skok z místa | 1,87 m | přípravka | Halové oddílové závody | 18.12.2022 |
Nejlepší výkony (Season Bests) v roce
| Disciplína | Výkon | Závody | Datum |
| 60 m | 10,85 s | Veřejné závody přípravek a mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
25.02.2023 |
| plný míč | 8,24 m | Veřejné závody přípravek a mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
25.02.2023 |
| skok z místa | 1,71 m | Veřejné závody přípravek a mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
25.02.2023 |
| 50 m | 9,10 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| 50 m př. | 12,13 s | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
18.12.2022 |
| 60 m | 11,08 s | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.03.2022 |
| čtyřboj | 165 b. | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| dálka | 2,86 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.03.2022 |
| míček | 17,42 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| plný míč | 7,07 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| skok z místa | 1,87 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
18.12.2022 |
| 150 m | 30,13 s | ATLETI SPOLU - České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
02.06.2021 |
| 60 m | 11,33 s | Mikulášské závody - oddílové (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
12.12.2021 |
| 60 m př. | 15,00 s | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
06.10.2021 |
| 600 m | 2:50,00 min | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
13.10.2021 |
| dálka | 2,68 m | Mikulášské závody - oddílové (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
12.12.2021 |
| míček | 16,64 m | KPD Jihočeského kraje přípravek - skupina A (Atletika Prachatice) |
18.06.2021 |
| plný míč | 5,70 m | Mikulášské závody - oddílové (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
12.12.2021 |
Bodování výkonů podle atletických tabulek
| Rok | Součet bodů |
| 2023 | 599 bodů |
| 2022 | 1522 bodů |
| 2021 | 923 bodů |