Nejlepší výkony (Season Bests) v roce
| Disciplína | Výkon | Závody | Datum |
| 200 m | 35,96 s | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
21.06.2024 |
| 400 m | 99,9 s | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.10.2024 |
| 50 m př. | 11,11 s | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
21.06.2024 |
| 60 m | 10,62 s | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
21.06.2024 |
| 600 m | 2:21,5 min | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.05.2024 |
| dálka | 3,01 m | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.05.2024 |
| hod raketkou | 15,74 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.04.2024 |
| míček | 20,15 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.04.2024 |
| plný míč | 5,99 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.02.2024 |
| skok z místa | 1,34 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.02.2024 |
| 150 m | 31,80 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
04.10.2023 |
| 200 m | 42,30 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.06.2023 |
| plný míč | 3,96 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
11.10.2023 |
| skok z místa | 1,31 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
11.10.2023 |
| 100 m | 20,30 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| 50 m | 9,70 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| 60 m | 11,70 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| čtyřboj | 13 b. | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| dálka | 2,46 m | Velikonoční mítink (uzavřené závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.) |
09.04.2022 |
| míček | 10,97 m | 4. kolo KPD přípravek (T. J. Sokol České Budějovice) |
24.09.2022 |
| plný míč | 3,70 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| skok z místa | 1,38 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| 400 m | 106,0 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.06.2021 |
| 60 m | 12,70 s | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
06.10.2021 |
| 60 m př. | 16,50 s | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
06.10.2021 |
| 600 m | 2:44,00 min | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
13.10.2021 |
| dálka | 1,90 m | Kontrolní závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
11.10.2021 |
| 150 m | 34,90 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| 60 m | 12,70 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| dálka | 2,26 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |
| míček | 6,12 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.10.2020 |