Sofie Formánková
Ročník 2014
Kategorie: mladší žákyně
Trenér:
Člen SK Čtyři Dvory od 2019
Osobní rekordy (Personal Bests)
(Celkem 2 oddílových rekordů)
| Disciplína | Výkon | Kategorie | Závody | Datum |
| 150 m | 27,10 s | přípravka | Oddílové závody přípravek | 04.10.2023 |
| 200 m | 38,00 s | přípravka | Oddílové závody přípravek | 07.06.2023 |
| 50 m | 9,33 s | přípravka | KP družstev přípravek - 2. kolo /sk. A/ | 10.06.2022 |
| 50 m př. | 11,50 s | přípravka | Oddílové závody přípravek | 18.10.2023 |
| 60 m | 10,70 s | přípravka | Oddílové závody přípravek | 18.10.2023 |
| 600 m | 2:07,6 min | přípravka | Veřejné závody | 24.05.2024 |
| čtyřboj | 199 b. | přípravka | Kontrolní oddílové závody | 16.06.2022 |
| dálka | 3,02 m | přípravka | Oddílové závody přípravek | 11.10.2023 |
| míček | 18,52 m | přípravka | Oddílové závody přípravek | 11.10.2023 |
| plný míč | 7,35 m | přípravka | Halové oddílové závody | 09.02.2024 |
| skok z místa | 1,89 m | přípravka | Oddílové závody (uzavřené) | 05.12.2024 |
| výška | ,90 m | přípravka | Malé oddílové závody v hale pro přípravku a žactvo | 17.02.2022 |
Nejlepší výkony (Season Bests) v roce
| Disciplína | Výkon | Závody | Datum |
| 200 m | 42,40 s | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
23.02.2024 |
| 600 m | 2:07,6 min | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.05.2024 |
| dálka | 2,97 m | Veřejné závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.05.2024 |
| plný míč | 7,35 m | Halové oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
09.02.2024 |
| skok z místa | 1,89 m | Oddílové závody (uzavřené) (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
05.12.2024 |
| 150 m | 27,10 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
04.10.2023 |
| 200 m | 38,00 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
07.06.2023 |
| 50 m př. | 11,50 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
18.10.2023 |
| 60 m | 10,70 s | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
18.10.2023 |
| 600 m | 2:18,0 min | Atletická středa - oddílové uzavřené závody (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
14.06.2023 |
| dálka | 3,02 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
11.10.2023 |
| míček | 18,52 m | Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
11.10.2023 |
| 150 m | 28,19 s | Veřejné závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
03.06.2022 |
| 50 m | 9,33 s | KP družstev přípravek - 2. kolo /sk. A/ (Atletika Prachatice) |
10.06.2022 |
| 60 m | 10,90 s | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| 600 m | 2:18,05 min | KP družstev přípravek - 1. kolo /sk. A/ (Atletika Prachatice) |
27.05.2022 |
| čtyřboj | 199 b. | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
16.06.2022 |
| dálka | 2,76 m | KP družstev přípravek - 2. kolo /sk. A/ (Atletika Prachatice) |
10.06.2022 |
| míček | 14,43 m | KP družstev přípravek - 1. kolo /sk. A/ (Atletika Prachatice) |
27.05.2022 |
| plný míč | 4,75 m | Veřejné závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
03.06.2022 |
| skok z místa | 1,68 m | Kontrolní oddílové závody (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
19.05.2022 |
| výška | ,90 m | Malé oddílové závody v hale pro přípravku a žactvo (4DVCB) |
17.02.2022 |
| dálka | 2,51 m | Putovní pohár v pětiboji rodičů s dětmi (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.09.2020 |
| plný míč | 4,05 m | Putovní pohár v pětiboji rodičů s dětmi (SK Čtyři Dvory České Budějovice) |
24.09.2020 |
| dálka | 2,25 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 4.6. a 11.6.) |
04.06.2019 |
| míček | 3,83 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 4.6. a 11.6.) |
04.06.2019 |
| plný míč | 1,70 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 4.6. a 11.6.) |
04.06.2019 |
Bodování výkonů podle atletických tabulek
| Rok | Součet bodů |
| 2024 | 862 bodů |
| 2023 | 1142 bodů |
| 2022 | 1548 bodů |
| 2020 | 184 bodů |
| 2019 | 18 bodů |