Veronika Ludačková
Ročník 2010
Kategorie: dorostenky
Trenér:
Člen SK Čtyři Dvory od 2016
Osobní rekordy (Personal Bests)
| Disciplína | Výkon | Kategorie | Závody | Datum |
| 150 m | r28,4 s | přípravka | | 30.09.2019 |
| 200 m | 44,02 s | přípravka | 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost | 08.12.2018 |
| 50 m | 8,87 s | přípravka | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech | 13.10.2019 |
| 60 m | 10,85 s | přípravka | 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost | 08.12.2018 |
| 600 m | 2:21,36 min | přípravka | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech | 13.10.2019 |
| dálka | 3,07 m | přípravka | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech | 13.10.2019 |
| míček | 21,03 m | přípravka | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech | 13.10.2019 |
| pětiboj | 638 b. | přípravka | Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje | 14.10.2018 |
| plný míč | 4,75 m | přípravka | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech | 13.10.2019 |
Nejlepší výkony (Season Bests) v roce
| Disciplína | Výkon | Závody | Datum |
| 150 m | r28,4 s | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| 50 m | 8,87 s | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
13.10.2019 |
| 600 m | 2:21,36 min | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
13.10.2019 |
| dálka | 3,23 m | (Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019) |
30.09.2019 |
| míček | 21,03 m | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
13.10.2019 |
| plný míč | 4,75 m | Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
13.10.2019 |
| 200 m | 44,02 s | 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova) |
08.12.2018 |
| 50 m | 9,13 s | Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
14.10.2018 |
| 60 m | 10,85 s | 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova) |
08.12.2018 |
| 600 m | 2:31,90 min | Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
14.10.2018 |
| dálka | 2,88 m | Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
14.10.2018 |
| míček | 14,18 m | Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
14.10.2018 |
| pětiboj | 638 b. | Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) |
14.10.2018 |
| plný míč | 4,62 m | Oddílové závody SK Čtyři Dvory (SK Čtyři Dvory) |
13.09.2018 |
| 150 m | 33,1 s | Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) |
22.06.2017 |
| 50 m | 10,2 s | Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) |
22.06.2017 |
| dálka | 2,58 m | Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) |
22.06.2017 |
| míček | 9,92 m | Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) |
22.06.2017 |
Bodování výkonů podle atletických tabulek
| Rok | Součet bodů |
| 2019 | 1608 bodů |
| 2018 | 1235 bodů |
| 2017 | 104 bodů |
| 2016 | 0 bodů |