Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Barbora Brcková, 3. místo
16.02.2019, 60 m př.: 10,15 s
Lukáš Vacek, 2. místo
16.02.2019, 60 m př.: 9,58 s
Marek Kuna, 3. místo
16.02.2019, 60 m př.: 10,35 s
Veronika Tylová, 3. místo
16.02.2019, koule 2kg: 8,77 m
Marek Kuna, 3. místo
16.02.2019, 800 m: 2:35,62 min
Marek Kuna, 1. místo
16.02.2019, dálka: 4,88 m
Lucie Blažková, 3. místo
16.02.2019, dálka: 3,80 m
Matěj Nejedlý, 3. místo
16.02.2019, 60 m př.: 12,73 s
Marek Kuna, 3. místo
16.02.2019, pětiboj (hala): 1883 b.
Kateřina Žohová, 3. místo
10.02.2019, výška: 1,65 m
Martin Šíma, 2. místo
02.02.2019, 800 m: 3:21,46 min
Daniel Gribbin, 1. místo
02.02.2019, Přespolní běh 4 km: 16:46,88 min
Marek Kuna, 2. místo
26.01.2019, 60 m př.: 9,88 s
Veronika Tylová, 3. místo
26.01.2019, výška: 1,36 m
Marek Kuna, 1. místo
26.01.2019, výška: 1,51 m
Marek Kuna, 1. místo
26.01.2019, dálka: 4,95 m
Kateřina Žohová, 3. místo
19.01.2019, 60 m př.: 9,87 s
Daniel Gribbin, 3. místo
19.01.2019, 800 m: 2:14,02 min
Lenka Baronová, 1. místo
19.01.2019, koule 4kg: 11,24 m
David Czepiec, 2. místo
19.01.2019, 60 m př.: 9,65 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_1257IMG_3749IMG_4758IMG_9584
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Dorostenci

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
1000 m2:55,80František Batysta198825.02.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
110 m př.15,4Jindřich Vít199027.05.2006Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
200 m23,75Matěj Konečný199911.09.2016KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
200 m př.29,63Jindřich Vít199005.05.20071. kolo KPD mladšího žactva skupina JIH (TJ SK Čéčova České Budějovice)
300 m36,65Matěj Konečný199916.08.201651. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice)
300 m př.39,62Matěj Konečný199926.06.2016Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec)
40 y6,1Adam Bašta199325.09.2010Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor)
400 m51,83František Batysta198809.10.2005Mezikrajské utkání Jižní Čechy - Vysočina - Oberösterreich - Niederösterreich - Niederbayern (1. FC Passau)
400 m51,83Matěj Konečný199904.06.2016Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK Škoda Plzeň)
400 m př.65,11Jindřich Vít199021.05.20061. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice)
4x400 m3:46,01Vít J.
Kubelka V.
Vlašánek M.
Urban P.
198917.09.20064. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen a finále krajského přeboru družstev mladších žáků a ml
50 m6,5Jindřich Vít199007.04.2007Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
50 m př.7,5Jindřich Vít199007.04.2007Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
60 mr07,6Ladislav Kozlík199605.09.2012Atletická středa SK Čtyři Dvory ČB
60 mr07,6Jindřich Vít199007.04.2007Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
60 mr07,6Jindřich Vít199029.04.2006Přátelské utkání AC Moravská Slavia Brno a SK Čtyři Dvory České Budějovice (AC Moravská Slavia Brno)
60 mr07,6Matěj Vlašánek198929.04.2006Přátelské utkání AC Moravská Slavia Brno a SK Čtyři Dvory České Budějovice (AC Moravská Slavia Brno)
60 m7,53Petr Urban198925.02.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
60 m př.8,75Jindřich Vít199014.01.2007Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
800 m2:09,06František Batysta198822.02.20056. veřejné závody žactva PAS (PSK Olymp Praha)
dálka6,58Petr Urban198904.06.20062. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Centropen Dačice)
desetiboj5930Petr Urban198921.07.2006Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ
disk 1,75kg25,96Vojtěch Kubelka198903.09.20062. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor
disk 1kg23,41Martin Sladký200024.06.2016Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
hodinovka12788Oliver Ernst199107.05.2008Hodinovka (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
kladivo 5kg29,30Petr Urban198911.09.20053. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)
kladivo 6kg 17,86Sebastian Mráz199023.09.2006Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek skupina A (USK Praha)
koule 4kg7,30Tomáš Buchal200228.01.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
koule 6kg11,11Petr Urban198917.06.2006Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Vodní stavby Tábor)
koule 7,26kg8,47Petr Pexa199006.09.20063. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
oštěp 600g45,47František Batysta198806.08.2005Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Vodní stavby Tábor)
oštěp 700g43,37Petr Urban198905.08.2006Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
oštěp 800g40,26Petr Urban198912.08.2006Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor)
sedmiboj (hala)4341František Batysta198825.02.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
trojskok12,95Matěj Vlašánek198918.02.2006Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
trojskok12,95Matěj Vlašánek198921.05.20061. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice)
tyč4,20František Batysta198825.06.2005Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Hvězda SKP Pardubice)
výška1,92Matěj Konečný199916.01.2016Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava )

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil Tomáš Buchal v disciplíně koule 4kg výkonem 7,30 m dne 28.01.2018


Nejstarší rekord v této kategorii drží Pavel Kavřík v disciplíně vrhačský trojboj výkonem 1550 b. ze dne 30.05.1996

Napište komentář

Dnes je
Pátek, 22. února 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 den, 14 hodiny
 
  • Pavel N : Lucie Hendrychová i naše atletka 2x třetí na SP ve slalomu v Itálii,blahopřej eme.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí 18. února od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 ,vede Baronová.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15. února již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Pavel N : Dnes 11.2. je trénink od 16.15 ZŠ Máj 2 a od 18.15 v koridoru.
  • Pavel N : Statistika Barbory Havlíčkové v aktuální sezoně Evropského poháru OPA je fantastická. Nastoupila do sedmi závodů, pouze jedinkrát se nevešla na stupně vítězů a na kontě má už pět zlatých kovů.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková si dojela pro páté vítězství sezonyběh na 10km.
  • Pavel N : VIDĚL JSEM TO I DÍKY ODKAZU PETRA,DĚKUJI!!
  • Pavel N : A další radost;Barbora Havlíčková slaví další stupně vítězů v Evropském poháru OPA! Česká juniorka na podniku seriálu běžeckého lyžování ve slovinské Planici vybojovala třetí místo v závodě na 5 kilometrů klasicky.
  • Pavel N : VIDĚL JSEM TO I DÍKY ODKAZU PETRA,DĚKUJI!!
  • Pavel N : Po parádní 800m v or 2:31,08,Katka Žohová 6. na MČR.
  • Petr Žoha : aktualně tedy zde: «odkaz»
  • Pavel N : v koridoru SH, pátek 8. února již od 18.00 Ptéž v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Pavel N : Marek Kuna dnes v ČB listech,klan rodiny Kunů
  • eLBa : Dnes běžíte sami!!! Oliver bude až v hale a batohy musíte si nést sami!!!
  • Petr Žoha : «odkaz»
  • Petr Žoha : poslední možnost jak zachránit halu je místní referendum
  • Pavel N : Zítra 30.1. je trénink od 17.30 v koridoru. V pátek 1.2.trénink atletiky v O.Nedbala nebude!
  • Pavel N : Včera v ČBlistech;Česká hvězdička Havlíčková? Rodinná pouta s tetováním
  • Pavel N : v pondělí 28.ledna bude trénink jen na ZŠ Máj II od 16.15, v koridoru SH není
  • Pavel N : V ČB listech článek o Atletu JčKAS, za nás 2. dorostenky Žohová, 2. ml. žáci Vacek, 4. st. žáci Czepiec, 5. muži Linduška, 5. juniorky Havlíčková, 6. ženy Baronová
  • Pavel N : „Byl to hodně těžký závod ve specifických podmínkách. Nikdy v životě jsem nezávodila v takovém mrazu,“ popisovala Havlíčková v dějišti šampionátu, kde se teplota během závodu pohybovala okolo šestnácti stupňů pod nulou
  • Pavel N : Bára Havlíčková v cíli svého prvního závodu na MSJ .Na pětce volně vybojovala dvanácté místo.Parádní výkon!
  • Pavel N : Včera výborné výkony.medaile a né šastný autobus z Prahy!
  • Pavel N : Dnes jedeme do Prahy v 6.30 na Strahov.
  • Pavel N : sobota 19.1.,autobus z Horákové odjezd 6:30
  • Pavel N : Dnes se neběží od stadionu,ale bude výklus přímo u SH,sraz 17.10.
  • Pavel N : Dnes jsem znovu jednal s nám.Holickým a koridor u ON letos bude!Je nutný nejen pro atlety,ale zejména pro školní výuku.
  • Petr Žoha : «odkaz»
  • Petr Žoha : Budete jednat s městem ohledně koridoru ve všesportovní hale?
  • Pavel N : Další fantastický závod Báry Havlíčkové! Nedělní klasiku s hromadným startem odtáhla od začátku až do konce, v závěru všem o parník ujela a připsala si druhé vítězství
  • Pavel N : Bára Havlíčková vybojovala v distančním závodě volnou technikou zlato,
  • Pavel N : Na OPA Cupu v Novém Městě
  • Pavel N : Dnes v Jč.listech sloupek o realizaci nového koridoru červený!
  • Pavel N : Pátek 4.ledna bude trénink jak od 16.00 v O.Nedbala,tak od 18.00 v koridoru SH. vede Lenka.
  • Ježíšek : Veselé Vánoce !
+ -
Termínovka
Únor 2019
P Ú S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728EC
Počet návštěvníků
  • 309178Celkem:
  • 1658Za měsíc:
  • 481Za týden:
  • 60Včera:
  • 2Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení