Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
09.12.2018, 60 m: 7,68 s
Martin Zrna, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,59 s
Tomáš Buchal, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,67 s
Tomáš Buchal, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,80 s
Martin Zrna, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,82 s
David Czepiec, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 6,78 s
Matěj Pfeferle, 3. místo
08.12.2018, 50 m: 6,78 s
David Czepiec, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 7,87 s
Lukáš Vacek, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,83 s
Lukáš Vacek, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,94 s
Matěj Pfeferle, 3. místo
08.12.2018, 60 m: 8,01 s
Barbora Kubáková, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 7,80 s
Tína Stejskalová, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 9,11 s
Tína Stejskalová, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 7,89 s
Václav Novák, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 7,06 s
Václav Novák, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 8,17 s
Barbora Kubáková, 3. místo
08.12.2018, 60 m: 9,33 s
Lucie Paťhová, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 8,68 s
Tereza Čečková, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 10,25 s
Lucie Paťhová, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 10,31 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5077IMG_1382IMG_1066IMG_5521
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Dorostenci

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m11,55Pavel Kavřík198014.06.1997
1000 m2:55,80František Batysta198825.02.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
110 m př.15,4Jindřich Vít199027.05.2006Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
1500 m3:54,3Petr Ženíšek198814.09.2005Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
200 m23,75Matěj Konečný199911.09.2016KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
200 m př.29,63Jindřich Vít199005.05.20071. kolo KPD mladšího žactva skupina JIH (TJ SK Čéčova České Budějovice)
2000 m př.6:33,0Jan Kreisinger198413.10.2001
300 m36,65Matěj Konečný199916.08.201651. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice)
300 m př.39,62Matěj Konečný199926.06.2016Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec)
3000 m8:59,24Jan Kreisinger198409.06.2001
40 y6,1Adam Bašta199325.09.2010Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor)
400 m51,83František Batysta198809.10.2005Mezikrajské utkání Jižní Čechy - Vysočina - Oberösterreich - Niederösterreich - Niederbayern (1. FC Passau)
400 m51,83Matěj Konečný199904.06.2016Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK Škoda Plzeň)
400 m př.65,11Jindřich Vít199021.05.20061. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice)
4x100 m48,4Vaníček J.
Kavřík P.
Janda
Vlášek K.
198017.05.1997
4x400 m3:46,01Vít J.
Kubelka V.
Vlašánek M.
Urban P.
198917.09.20064. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen a finále krajského přeboru družstev mladších žáků a ml
50 m6,5Jindřich Vít199007.04.2007Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
50 m př.7,5Jindřich Vít199007.04.2007Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
5000 m15:54,1Jan Brchl198526.05.2002
60 mr07,6Ladislav Kozlík199605.09.2012Atletická středa SK Čtyři Dvory ČB
60 mr07,6Jindřich Vít199007.04.2007Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
60 mr07,6Jindřich Vít199029.04.2006Přátelské utkání AC Moravská Slavia Brno a SK Čtyři Dvory České Budějovice (AC Moravská Slavia Brno)
60 mr07,6Matěj Vlašánek198929.04.2006Přátelské utkání AC Moravská Slavia Brno a SK Čtyři Dvory České Budějovice (AC Moravská Slavia Brno)
60 m7,53Petr Urban198925.02.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
60 m př.8,75Jindřich Vít199014.01.2007Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
800 m2:09,06František Batysta198822.02.20056. veřejné závody žactva PAS (PSK Olymp Praha)
dálka6,58Petr Urban198904.06.20062. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Centropen Dačice)
desetiboj5930Petr Urban198921.07.2006Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ
disk 1,5kg40,45Jiří Buchta198320.05.2000
disk 1,75kg25,96Vojtěch Kubelka198903.09.20062. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor
disk 1kg23,41Martin Sladký200024.06.2016Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
hodinovka12788Oliver Ernst199107.05.2008Hodinovka (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
chůze 5000 m26:40,48Jan Láznička198330.07.2000
kladivo 5kg29,30Petr Urban198911.09.20053. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)
kladivo 6kg 17,86Sebastian Mráz199023.09.2006Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek skupina A (USK Praha)
koule 4kg7,30Tomáš Buchal200228.01.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
koule 5kg15,30Jiří Buchta198320.05.2000
koule 6kg11,11Petr Urban198917.06.2006Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Vodní stavby Tábor)
koule 7,26kg8,47Petr Pexa199006.09.20063. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
oštěp 600g45,47František Batysta198806.08.2005Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Vodní stavby Tábor)
oštěp 700g43,37Petr Urban198905.08.2006Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
oštěp 800g40,26Petr Urban198912.08.2006Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor)
sedmiboj4341František Batysta198825.02.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
trojskok12,95Matěj Vlašánek198918.02.2006Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
trojskok12,95Matěj Vlašánek198921.05.20061. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice)
tyč4,20František Batysta198825.06.2005Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Hvězda SKP Pardubice)
vrhačský trojboj1550Pavel Kavřík198030.05.1996
výška1,92Matěj Konečný199916.01.2016Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava )

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil Tomáš Buchal v disciplíně koule 4kg výkonem 7,30 m dne 28.01.2018


Nejstarší rekord v této kategorii drží Pavel Kavřík v disciplíně vrhačský trojboj výkonem 1550 b. ze dne 30.05.1996

Napište komentář

Dnes je
Středa, 19. prosince 2018

Narozeniny má

  • Jan Kubáň
  • Kryštof Čermák

Svátek slaví

  • Ester Topková
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 3 dny, 11 hodiny
 
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě;60m7.89/ 300m39.61/dálka 555.
  • Michal Rybák : 1) Štafety 4x 40m MIX/losované složení ze všech účastníků; 2) Skok daleký; 3) Vrh na “vzdálený cíl”; 4) Běh “s překážkou”
  • Michal Rybák : Doplnění disciplín sportovní části nedělního Čtyræku v koridoru:
  • Pavel N : Středa 12.12.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Čtyřdvorský expres je první v republice.
  • Pavel N : Světlá česká lyžařská budoucnost? Zlatovláska v péči legend sní o úspěchu,o kom je to psáno?Je naše Barborka!
  • Pavel N : Středa 5.12.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Michal Rybák : Gratuluji sedmičce závodníků za výkony v Praze 1.12.-padaly osobáky nebo výkony na jejich hranici - SUPER!
  • Pavel N : Středa 28.11.2018 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy vezu.Za každého počasí!
  • Pavel N : Dan Gribbin ve výběru Jč.kraje na 4x1000m ,předával 8.(výkon 3:17),rovněž dík.
  • Pavel N : Na MČR v krosu Eliška Jindrová doběhla 31. děkujeme.
  • Pavel N : Pondělí 19.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 18.15 je trénink i v koridoru SH.
  • Pavel N : Pátek 16.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala a od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Středa 14.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Baronová,
  • Pavel N : Středa 7.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Pozor platí dohoda o běhu od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 17.30jt trénink v koridoru SH.Pozor na šatny,je v souběhu s SK Čečova
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 17.30jt trénink v koridoru SH.
  • Pavel N : Dnes 2.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,možno přijít i později zvoťe!
  • Pavel N : Den otevřených dveří na sportovním gymnáziu - Gymnáziu Česká České Budějovice se koná 1. listopadu. 2018 mezi 14 - 17 hod v budově Gymnázia Česká 64.
  • Pavel N : pátek 2.11.2018 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Bartyzalová,Nová k
  • Pavel N : Zítra ve středu 31.10.je poslední trénink venku.
  • Pavel N : Předsednictvo ČAS zhodnotilo celkové vystoupení reprezentace na MS v běhu do vrchu jako solidní. Předsednictvo ČAS zhodnotilo na základě individuálního umístění jako výborné 5. místo Kristýny Dvořákové a jako velmi dobré 13. místo Barbory Havlíčkové.
  • eLBa : V pátek 12.10. od 16:00 hod. pořádám trénink. Dle vašeho požadavku. Budu se těšit a děkuji za potvrzení vaši účasti. S pozdravem + LenkaB.
  • Pavel N : Paráda i na kolečkových lyžích, Bára vyhrála v sobotu i v neděli v juniorkách, navíc byla 2. a 3. i v ženách, no to je forma, že.
  • Pavel N : František Linduška 6. na Běchovicích. Parádní výkon. Jan Kreisinger 10.
  • Michal Rybák : Gratulace Davidovi! Super výsledek i umístění - už zbývá na začátku pouze napsat “6”...
  • Pavel N : Naprostá senzace David 7. na MČR výkonem 590 v dálce.
  • Pavel N : V záložce výsledky; chybí 4.kolo II.ligy 25.8.2018,prosím o doplnění.
  • Pavel N : Odjezd na baráž minibus v 6.50 z ul.Talicha u stadionu 4dv
  • Tomáš Havelka : Ahoj Láďo, na atletický e-mail jsem ti napsal něco ohledně těch fotek z oddílových závodů, prosím o přečtení. Děkuji.Tomáš.
  • Pavel N : Barča 13.,ale konkurence byla oproti předešlým létům těžší, speciální příprava minimální Za mě spokojenost, a i Barča je spokojená, předběhla naše 2 juniory a po Dvořákové ( ta udělala super výsledek ) zaběhla 2. nejlepší výsledek výpravy
  • Pavel N : Andorrská Canilla bude v neděli hostitelem mistrovství světa v běhu do vrchu, kam odcestovalo šestnáct českých reprezentantů. V kategorii juniorek nás bude reprezentovat kvartet i naše Barbora Havlíčková.Držím e palce.
  • Láďa Kučera : Přijďte, trénujeme od 16:15
+ -
Termínovka
Prosinec 2018
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Nejbližší akce
  • Nejsou žádné události.
Počet návštěvníků
  • 304375Celkem:
  • 1435Za měsíc:
  • 555Za týden:
  • 91Včera:
  • 11Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení