Dorostenci

Oddílové rekordy kategorie Dorostenci

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil Filip Toul v disciplíně 3000 m výkonem 08:37,27 min dne 04.02.2024

Nejstarší rekord v této kategorii drží Luboš Rákosník v disciplíně 2000 m př. výkonem 07:25,8 min dne 03.10.1991

Rekordy na dráze

DisciplínaVýkonJménoRočníkDatumZávody
1 míle 5:23,59 min Daniel Sebastian Gribbin 200311.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
100 m 11,24 s Dominik Markvart 200427.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary)
1000 m 2:50,5 min Daniel Sebastian Gribbin 200312.05.2020 Kontrolní závody 1000 m a 3000 m (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
110 m př. 15,4 s Jindřich Vít 199027.05.2006 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
1500 m 3:48,76 min Filip Toul 200730.01.2024 Czech Indoor Gala (Zlatý mítink WIT ()
200 m 23,42 s Lukáš Vacek 200524.04.2022 1. kolo KP družstev mužů a žen (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
200 m př. 29,63 s Jindřich Vít 199005.05.2007 1. kolo KPD mladšího žactva skupina JIH (TJ SK Čéčova České Budějovice)
2000 m př. 6:33,0 min Jan Kreisinger 198413.10.2001 ()
300 m 36,65 s Matěj Konečný 199916.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice)
300 m př. 39,62 s Matěj Konečný 199926.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec)
3000 m 8:46,83 min Filip Toul 200701.02.2023 Int. GUGL-Meeting Indoor ()
3000 m př. 11:42,15 min Viktor Zikmunda 200628.05.2023 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek)
40 y 6,1 s Adam Bašta 199325.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor)
400 m 51,83 s František Batysta 198809.10.2005 Mezikrajské utkání Jižní Čechy - Vysočina - Oberösterreich - Niederösterreich - Niederbayern (1. FC Passau)
400 m př. 64,93 s David Czepiec 200314.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice)
4x100 m 47,72 s Vacek, Gribbin, Czepiec, Havelka 200308.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.)
4x200 m 1:40,21 min Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. 200224.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.)
4x400 m 3:46,01 min Vít J.
Kubelka V.
Vlašánek M.
Urban P.
198917.09.2006 4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen a finále krajského přeboru družstev mladších žáků a ml()
50 m 6,5 s Jindřich Vít 199007.04.2007 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
50 m př. 7,5 s Jindřich Vít 199007.04.2007 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
5000 m 15:54,1 min Jan Brchl 198526.05.2002 ()
600 m 1:34,1 min Daniel Sebastian Gribbin 200313.07.2019 Kontrolní závody na 600 m (SK Čtyři Dvory)
800 m 1:54,90 min Filip Toul 200705.06.2023 Memoriál Josefa Odložila - Dukla mítink (TJ Dukla Praha)
čtyřboj 902 b. Matěj Nejedlý 200521.10.2021 Kontrolní závody SK Čtyři Dvory - víceboj (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
dálka 6,58 m Petr Urban 198904.06.2006 2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Centropen Dačice)
desetiboj 5930 b. Petr Urban 198921.07.2006 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ )
disk 1,5kg 40,45 m Jiří Buchta 198320.05.2000 ()
disk 1,75kg 25,96 m Vojtěch Kubelka 198903.09.2006 2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)
disk 1kg 26,35 m Lukáš Kvasnička 200606.05.2023 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (T. J. Sokol České Budějovice)
hodinovka 12788 m Oliver Ernst 199107.05.2008 Hodinovka (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
chůze 10 km 62:17 min Matěj Nejedlý 200515.04.2022 Olomoucká dvacítka (Bronzový mítink WA v chůzi, 1. kolo chůze pro extraligu, I. a II. ligu mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.)
chůze 3000 m 18:06,94 min Matěj Nejedlý 200510.09.2022 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek - skupina A (T. J. Sokol České Budějovice)
chůze 5000 m 32:36,16 min Matěj Nejedlý 200522.05.2022 3. kolo chůze pro I. a II. ligu mužů a žen, KP Královéhradeckého kraje všech kategorií, 12.ročník chodeckého závodu "Točená desítka" (SK Nov)
kladivo 5kg 29,30 m Petr Urban 198911.09.2005 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)
kladivo 6kg 17,86 m Sebastian Mráz 199023.09.2006 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek skupina A (USK Praha)
koule 5kg 15,30 m Jiří Buchta 198320.05.2000 ()
koule 6kg 11,11 m Petr Urban 198917.06.2006 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Vodní stavby Tábor)
koule 7,26kg 8,47 m Petr Pexa 199006.09.2006 3. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
míček 43,94 m Matěj Nejedlý 200521.10.2021 Kontrolní závody SK Čtyři Dvory - víceboj (uzavřené (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
oštěp 600g 45,47 m František Batysta 198806.08.2005 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Vodní stavby Tábor)
oštěp 700g 46,81 m Jakub Pfeferle 200510.09.2022 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek - skupina A (T. J. Sokol České Budějovice)
oštěp 800g 41,64 m Jan Stejskal 200422.09.2021 Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
sprintérský trojboj 1902 b. Lukáš Vacek 200502.06.2021 ATLETI SPOLU - České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
trojskok 12,95 m Matěj Vlašánek 198921.05.2006 1. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice)
tyč 4,20 m František Batysta 198825.06.2005 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Hvězda SKP Pardubice)
vrhačský trojboj 1550 b. Pavel Kavřík 198030.05.1996 ()
výška 1,90 m Jindřich Vít 199004.08.2007 (Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starš)

Rekordy v hale

DisciplínaVýkonJménoRočníkDatumZávody
1000 m 2:55,80 min František Batysta 198825.02.2005 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
200 m 25,11 s Petr Urban 198922.01.2005 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Písek)
300 m 38,70 s František Batysta 198826.01.2005 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.)
3000 m 8:37,27 min Filip Toul 200704.02.2024 Přebor Prahy v hale - M, Ž, J, Jky, Dci, Dky (PSK Olymp Praha, z.s.)
400 m 54,19 s František Batysta 198822.01.2005 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Písek)
50 m r06,5 s Jindřich Vít 199025.11.2006 (Závody ve Sportovní hale)
60 m 7,24 s Lukáš Vacek 200529.01.2022 Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
60 m př. 8,75 s Jindřich Vít 199014.01.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
800 m 2:04,92 min Daniel Sebastian Gribbin 200316.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.)
dálka 5,93 m Matěj Vlašánek 198915.01.2005 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč a TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
koule 4kg 7,30 m Tomáš Buchal 200228.01.2018 (Oddílové závody SK Čtyři Dvory)
sedmiboj 3755 b. David Czepiec 200319.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice)
sedmiboj (hala) 4108 b. Petr Urban 198925.02.2005 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)
trojskok 12,95 m Matěj Vlašánek 198918.02.2006 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
tyč 4,00 m František Batysta 198815.01.2005 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč a TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
výška 1,92 m Matěj Konečný 199916.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava )

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *