Krajský přebor žactva v hale 17.1.2009 a naše vystoupení

Lucka celkem překvapivÄ? byla druhá na 150 mLetošní­ho KP v hale mladší­ho a starší­ho žactva se zúÄ?astnili Čty&#345i závodní­ci z našeho oddí­lu. I přes malou úÄ?ast, kterou je třeba zhodnotit při tréninku, se Ä?tyřdvorští­ atleti neztratili. Lucie Ä?utková spoleÄ?nÄ? s Kristýnou Koží­škovou zahájily rozběhem na hladké šedesátce. Lucka za 9.13 s a Kristýna za 9.21 s. ObÄ? dÄ?vÄ?ata postoupila do finále – Lucka FA, 9.05 s; 5. celkové mí­sto; Kristýna FB, 9.24 s; 9. celkové mí­sto. Zisk medaile a pozornost fotografů na stupni ví­tÄ?zů si obÄ? dÄ?vÄ?ata přece jen vychutnala v následují­cí­ch disciplí­nách – Lucka v běhu na 150 m (stří­bro, 22.48 s) a Kristýna ve vrhu 3 kg koulí­ (bronz, 5.67 m). JEĹ TÄ? JEDNOU GRATULUJEME.
Třetí­m a poslední­m závodem Lucky bylo 60 m př.. I přes kolizi na překážce doběhla a to v Ä?ase 15.73 s. Dominik Marchal zahájil závody třetí­m mí­stem v rozběhu na 60 m př. (13.84 s). Velice pÄ?knÄ? a na doraz sprintem v poslední­m kole bÄ?žel 800 m (2:53.19; celkovÄ? 9. mí­sto). UrÄ?itÄ? si u soupeřů svým závÄ?rem vybojoval respekt do budoucna. Třetí­ Dominikovou disciplí­nou bylo 150 m, kde za Ä?as 26.50 s bral 4. mí­sto v rozběhu. Nejmladší­ závodnicí­ z našeho oddí­lu byla Zuzka Ä?utková, která si to rozdala s mnohem starší­mi dÄ?vÄ?aty ve Ä?tyřech kolech při běhu na 800 m (3:34.84).
PotÄ?šilo mne, že naši závodní­ci bojovali ze všech sil a byla na nich vidÄ?t jak radost z ví­tÄ?zství­, tak i pochopení­ při prohře. Oboje ke sportu patří­.

B. Ví­t

One comment

1. HalovĂĄ sezona tĂŠmÄ?Ĺ? nezaÄ?ala a ml. Ĺžactvo mĂĄ bohuĹžel po vÄ?tĹĄĂ­ch zĂĄvodech, nynĂ­ asi jiĹž jen haly v Ä?B. NejmladĹĄĂ­ vĹĄak se budou intenzivnÄ? pĹ?ipravovat na svoje KP v bĹ?eznu, urÄ?eno pro 1998, 1999, 2000. VÄ?Ĺ?Ă­me ve snahu a Ĺže pĹ?ivezou i medaile, ĹĄanci majĂ­ Marchal, KoneÄ?nĂ˝ a moĹžnĂĄ i dalĹĄĂ­. To zĂĄsadnĂ­ ale je zĂĄvodit, to je zatĂ­m naĹĄe nejvÄ?tĹĄĂ­ slabina.