31. ročník Běhu energetiků, 22.10.2019

31. ročník Běhu energetiků, 22.10.2019
Přes 30 závdníků si v mlhavém odpoledni zaběhlo jeden nebo dva okruhy kolem parku na bývalém tankodromu. Podle fotek je vidět, že to všichni vzali opravdu vážně a bojovalo se o každé místo, o každý metr. Takže si všichni sladkost za odměnu zasloužili.
« z 3 »