Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
DSC00197DSC00019IMG_3329OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Ženy

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 km11:19:33Martina Němečková196509.03.2013Mistrovství ČR v běhu na 100 km, běh na 12 hodin, běh na 24 hodin (SC Marathon Plzeň)
100 m14,74Kateřina Zemanová199420.05.20181. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
100 m př.15,89Lucie Drhovská198529.06.2007Víceboje FTVS II (FTVS UK Praha)
10000 m50:40,1Radka Reschová196607.05.2009Atletický podvečer (TJ SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
12 hodin105,920Martina Němečková196509.03.2013Mistrovství ČR v běhu na 100 km, běh na 12 hodin, běh na 24 hodin (SC Marathon Plzeň)
150 m25,00Kateřina Lustygová198515.09.20123. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice)
1500 m5:25,13Petra Šimáčková198631.05.20142. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice)
200 m28,87Michaela Metelková198425.01.2004Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň
3000 m11:48,45Petra Šimáčková198628.05.20162. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava)
3000 m př.14:25,66Radka Reschová196602.06.20072. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
400 m63,99Pavla Kopečková198317.05.20031.kolo II.ligy mužů a žen - skupina B
400 m př.68,29Ludmila Lechnerová198722.05.20101. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy)
4x100 m54,34Strusková, Reschová, Havlíčková, Bočkayová199021.06.20143. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
4x400 m5:00,91Strusková, Jašarová, Dvořáková, Žohová199522.08.20154. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
4x60 m39,83Mikšovská, Psohlavcová, Sedláková, Sokolová018.05.20141. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
5000 m20:45,39Petra Šimáčková198611.06.20163. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
60 m př.9,81Lucie Drhovská198514.01.2007Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
800 m2:26,04Ludmila Lechnerová198722.05.20101. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy)
břemeno 10kg9,26Lenka Baronová198227.03.2010Jarní bechyňské házení - Cena BAK Bechyně v hodu břemenem (Bechyňský atlet.klub Bechyně)
dálka5,25Lucie Drhovská198514.01.2007Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
disk 1kg38,87Lenka Baronová198216.09.20065. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Klatovy)
hodinovka12327Radka Reschová196603.05.200719. ročník Hodinovky (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
kladivo 4kg36,42Lenka Baronová198230.05.20152. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
koule 3kg10,99Michaela Kratochvílová198709.01.2010Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno,
koule 4kg11,73Lenka Baronová198231.01.2015Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS)
maraton3:52:23Martina Němečková196513.05.2012Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen (Praha)
oštěp 600g35,20Kristýna Kožíšková199614.05.20161. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
pětiboj939Lenka Novotná196602.10.2010Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha)
půlmaratón1:40:47Miloslava Duřtová196517.09.2005
sedmiboj3762Lucie Drhovská198529.06.2007Víceboje FTVS II (FTVS UK Praha)
trojskok11,88Gabriela Vaculová198521.06.20143. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav)
tyč2,10Marie Bartyzalová196822.05.20051. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
vrhačský trojboj1412Lenka Baronová198222.08.20091.ročník večerních trojbojů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)
výška1,45Petra Staňková198301.06.20032.kolo II.ligy žen - skupina B (TJ Klatovy)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořila Kateřina Zemanová v disciplíně 100 m výkonem 14,74 s dne 20.05.2018


Nejstarší rekord v této kategorii drží Pavla Kopečková v disciplíně 400 m výkonem 063,99 s ze dne 17.05.2003

Komentáře

  • Jana Záhorková napsal:

    Ahoj Láďo,
    Lucka Strusková také za nás hostuje a mimo ní ještě další.
    Zde jsou vypsané všechny hostující – Bočkayová Jitka, Šperňáková Jana, Jašarová Petra, Strusková Lucie, Lomová Michaela, Kršková Kateřina, Hrubcová Aneta, Poslušná Dita, Šímová Anna.
    Jana

  • Pavel napsal:

    Petra Jašarová u nás hostuje z SKPCB a proto nedrží rekord na 100 m.

  • Láďa Kučera napsal:

    Tak jsem zatím zpracoval rekordy mužů a žen a teď už budou vždy aktuální a platné. Ale radši si to zkontrolujte, jestli tam nejsou chybičky nebo nesmysly a napište mi sem do komentářů, abych to opravil.
    Budu pokračovat dalšími kategoriemi.

    Láďa

Napište komentář

Dnes je
Středa, 24. dubna 2019

Narozeniny má

  • Martin Šíma

Svátek slaví

  • Jiří Buchta
  • Jiří Květoň
  • Jiří Brunclík
  • Jiří Kordík
  • Jiří Vojta
  • Jiří Dohnal
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 21 hodiny, 12 minut
 
  • Pavel N : F.Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 22.3. již od 18.00 (KIN není).Předtím v O.Nedbala od 16.00vede Baronová
  • Pavel N : Počasí je vrtkávé a tak bude v koridoru SH, pondělí 18.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Famózní sezonu OPA Cupu završila Bára Havlíčková vítězstvím v posledním individuálním závodě a raduje se tak i z celkového triumfu v seriálu a my s ní.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15.3. již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí i dnes 11.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Pátek 8. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Michal a Majda.
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Česká běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková ovládla oba závody kontinentálního poháru OPA ve švýcarském Le Brassus
  • Pavel N : Naše nejmenší atletka má titul Miss sympatie VC SK Čečova «odkaz»
  • Pavel N : Pátek 1. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Jakobi : Dobrý den, na 2.3. by jsem chtěl přihlásit Magdalenu Jakobi. děkuji moc. Martin Jakobi
  • Pavel N : Lukáš Vacek byl vybrán na 60m, MČR ŽACTVA V OSTRAVĚ 2.3.2019 v 15.00
  • Pavel N : Ve středu 27.2.není trénink v koridoru,ale na 4Dv od 16.30 !!!
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Duben 2019
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC
Počet návštěvníků
  • 314159Celkem:
  • 1897Za měsíc:
  • 524Za týden:
  • 88Včera:
  • 55Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení