Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_7748IMG_4404IMG_7326IMG_6828
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Ženy

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 km11:19:33Martina Němečková196509.03.2013Mistrovství ČR v běhu na 100 km, běh na 12 hodin, běh na 24 hodin (SC Marathon Plzeň)
100 m12,86Jitka Kaletová196819.05.20191. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)
100 m př.15,89Lucie Drhovská198529.06.2007Víceboje FTVS II (FTVS UK Praha)
10000 m50:40,1Radka Reschová196607.05.2009Atletický podvečer (TJ SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
12 hodin105,920Martina Němečková196509.03.2013Mistrovství ČR v běhu na 100 km, běh na 12 hodin, běh na 24 hodin (SC Marathon Plzeň)
1500 m5:04,42Lucie Čutková199609.06.20192. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.)
200 m27,76Jitka Kaletová196822.06.20193. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
3000 m11:24,68Lucie Čutková199619.05.20191. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)
3000 m př.14:25,66Radka Reschová196602.06.20072. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
400 m63,99Pavla Kopečková198317.05.20031.kolo II.ligy mužů a žen - skupina B
400 m př.68,29Ludmila Lechnerová198722.05.20101. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy)
4x100 m54,34Strusková, Reschová, Havlíčková, Bočkayová199021.06.20143. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
4x400 m4:48,24Brcková, Faktorová, Votíková, Káplová198009.06.20192. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.)
4x60 m39,83Mikšovská, Psohlavcová, Sedláková, Sokolová018.05.20141. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
50 m9,5Simona Šturmová199424.03.2019Oddílové závody v hale (SK Čtyři Dvory)
50 m9,5Eliška Homolková199924.03.2019Oddílové závody v hale (SK Čtyři Dvory)
5000 m20:10,88Lucie Čutková199622.06.20193. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
60 m12,47Natalie Majerová199307.06.20192. kolo KPD přípravek (sk. 1) (Atletika Prachatice)
60 m př.9,81Lucie Drhovská198514.01.2007Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
800 m2:26,04Ludmila Lechnerová198722.05.20101. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy)
břemeno 10kg9,26Lenka Baronová198227.03.2010Jarní bechyňské házení - Cena BAK Bechyně v hodu břemenem (Bechyňský atlet.klub Bechyně)
dálka5,25Lucie Drhovská198514.01.2007Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
disk 1kg38,87Lenka Baronová198216.09.20065. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Klatovy)
hodinovka12327Radka Reschová196603.05.200719. ročník Hodinovky (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
kladivo 4kg36,42Lenka Baronová198230.05.20152. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
koule 3kg10,99Michaela Kratochvílová198709.01.2010Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno,
koule 4kg11,73Lenka Baronová198231.01.2015Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS)
maraton3:52:23Martina Němečková196513.05.2012Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen (Praha)
oštěp 600g35,20Kristýna Kožíšková199614.05.20161. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
pětiboj939Lenka Novotná196602.10.2010Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha)
půlmaratón1:40:47Miloslava Duřtová196517.09.2005
sedmiboj3762Lucie Drhovská198529.06.2007Víceboje FTVS II (FTVS UK Praha)
trojskok11,88Gabriela Vaculová198521.06.20143. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav)
trojskok Ženy9,63Petra Holá198909.06.20192. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.)
tyč2,10Marie Bartyzalová196822.05.20051. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
vrhačský trojboj1412Lenka Baronová198222.08.20091.ročník večerních trojbojů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)
výška1,52Eva Kunová199909.06.20192. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořila Jitka Kaletová v disciplíně 200 m výkonem 27,76 s dne 22.06.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží Pavla Kopečková v disciplíně 400 m výkonem 063,99 s ze dne 17.05.2003

Komentáře

  • Jana Záhorková napsal:

    Ahoj Láďo,
    Lucka Strusková také za nás hostuje a mimo ní ještě další.
    Zde jsou vypsané všechny hostující – Bočkayová Jitka, Šperňáková Jana, Jašarová Petra, Strusková Lucie, Lomová Michaela, Kršková Kateřina, Hrubcová Aneta, Poslušná Dita, Šímová Anna.
    Jana

  • Pavel napsal:

    Petra Jašarová u nás hostuje z SKPCB a proto nedrží rekord na 100 m.

  • Láďa Kučera napsal:

    Tak jsem zatím zpracoval rekordy mužů a žen a teď už budou vždy aktuální a platné. Ale radši si to zkontrolujte, jestli tam nejsou chybičky nebo nesmysly a napište mi sem do komentářů, abych to opravil.
    Budu pokračovat dalšími kategoriemi.

    Láďa

Napište komentář

Dnes je
Středa, 22. ledna 2020
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 3 hodiny, 3 minut
 
  • Pavel N : Zimní ODM,paradní slunečná,v TV přenosu i Eva,Vendy,Marie( 20),jen Vojtu jsem nezahlédl.
  • Host_2568 : k
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
+ -
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 350200Celkem:
  • 3323Za měsíc:
  • 1302Za týden:
  • 91Včera:
  • 67Dnes:
  • 2Online:
Přihlášení