Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_9984.JPGDen 10.IMG_6705IMG_2301
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2016

17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha)
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha)
08.12.2016 15. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.)
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.)
13.11.2016 83. ročník Velké Kunratické
12.11.2016 6. ročník Velké ceny SK Čéčova
05.11.2016 14. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice)
25.10.2016 28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
15.10.2016 Lesní běh "Kolem Ameriky" (Atletika Písek, z.s., Interhotel Amerika Písek)
09.10.2016 Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
08.10.2016 49. ročník Běhu kolem Hejtmanu
28.09.2016 Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)
25.09.2016 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)
24.09.2016 Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice)
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games (Brno)
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice)
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice)
06.08.2016 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk)
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s. – atletický oddíl)
08.07.2016 XII. Krumlovský desetiboj ŠNOMÍBO (Český Krumlov)
26.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec)
25.06.2016 Světový pohár v běhu do vrchu do 17 let (Janské lázně)
24.06.2016 Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
23.06.2016 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábo
18.06.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov)
13.06.2016 DAL - vrhačsko-běžecké dopoledne (TJ Sokol ČB)
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
11.06.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (AK OLYMP BRNO)
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4)
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK Škoda Plzeň)
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice)
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava)
28.05.2016 30. ročník Běhu na Kluka (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek)
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.)
16.05.2016 DAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice)
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice)
07.05.2016 52. ročník Běhu vítězství, Ševětín
01.05.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)
01.05.2016 3. ročník Putovního poháru SK Čtyři Dvory České Budějovice - pětiboj dětí s rodiči
01.05.2016 Atletický Jindřicháč
01.05.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)
01.05.2016 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.)
24.04.2016 XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno)
17.04.2016 18. ročník Malé Hluboké
16.04.2016 Run tour České Budějovice
02.04.2016 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu 2016 (Horažďovice, Plzeňský krajský atletický svaz)
29.03.2016 28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice)
26.03.2016 Mistrovství ČR v běhu na 100 km (SC MARATHON PLZEŇ , z.s.)
19.03.2016 10. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice)
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.)
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS)
06.02.2016 2. ročník WINTER RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE (TJ Sokol České Budějovice)
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz)
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
16.01.2016 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice)
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava )
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec
09.01.2016 Tříkrálový běh ve Zlivi, 2. ročník (SK Zliv)

Napište komentář

Dnes je
Středa, 24. dubna 2019

Narozeniny má

  • Martin Šíma

Svátek slaví

  • Jiří Buchta
  • Jiří Květoň
  • Jiří Brunclík
  • Jiří Kordík
  • Jiří Vojta
  • Jiří Dohnal
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 20 hodiny, 50 minut
 
  • Pavel N : F.Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 22.3. již od 18.00 (KIN není).Předtím v O.Nedbala od 16.00vede Baronová
  • Pavel N : Počasí je vrtkávé a tak bude v koridoru SH, pondělí 18.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Famózní sezonu OPA Cupu završila Bára Havlíčková vítězstvím v posledním individuálním závodě a raduje se tak i z celkového triumfu v seriálu a my s ní.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15.3. již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí i dnes 11.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Pátek 8. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Michal a Majda.
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Česká běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková ovládla oba závody kontinentálního poháru OPA ve švýcarském Le Brassus
  • Pavel N : Naše nejmenší atletka má titul Miss sympatie VC SK Čečova «odkaz»
  • Pavel N : Pátek 1. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Jakobi : Dobrý den, na 2.3. by jsem chtěl přihlásit Magdalenu Jakobi. děkuji moc. Martin Jakobi
  • Pavel N : Lukáš Vacek byl vybrán na 60m, MČR ŽACTVA V OSTRAVĚ 2.3.2019 v 15.00
  • Pavel N : Ve středu 27.2.není trénink v koridoru,ale na 4Dv od 16.30 !!!
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Duben 2019
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC
Počet návštěvníků
  • 314159Celkem:
  • 1897Za měsíc:
  • 524Za týden:
  • 88Včera:
  • 55Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení