Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
Den 7.IMG_2139IMG_9011IMG_1108
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2015

31.12.2015 22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech
08.12.2015 14. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
06.12.2015 11. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova)
28.11.2015 Čertovská hala předsedy JČ KAS (TJ Nová Včelnice)
28.11.2015 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha)
14.11.2015 Velká cena Accc v přespolním běhu
14.11.2015 5. ročník Velké ceny SK Čéčova
08.11.2015 82. ročník Velké Kunratické
07.11.2015 13. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice)
28.10.2015 19. ročník Velešínský půlmaraton 2015 (Cyklo Velešín)
24.10.2015 9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova)
22.10.2015 27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
17.10.2015 90. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek)
11.10.2015 Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
10.10.2015 48. ročník Běhu kolem Hejtmanu (Chlum u Třeboně)
10.10.2015 RWE Kids Cup České Budějovice
28.09.2015 Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)
27.09.2015 Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
22.09.2015 Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova)
20.09.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha)
13.09.2015 3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
09.09.2015 European Kids Athletics Games (Brno)
06.09.2015 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice)
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
09.08.2015 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov)
28.07.2015 Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor)
10.07.2015 ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
21.06.2015 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
18.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS)
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor)
31.05.2015 Přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice)
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
30.05.2015 29. ročník běhu na Kluka (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
24.05.2015 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek)
23.05.2015 2. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice)
19.05.2015 1. kolo MPD mužů a žen (VSK FTVS Praha)
17.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy)
13.05.2015 2. závod DAL - Sprint a skok daleký (Sokol Č. Budějovice)
10.05.2015 1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor)
09.05.2015 51. ročník Běhu vítězství SK Ševětín (Sportovní klub Ševětín)
05.05.2015 1. závod DAL - Běh jarní přírodou (Sokol Č. Budějovice)
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)
01.05.2015 Májové házení na 4dvorech (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
01.05.2015 Atletický Jindřicháč
01.05.2015 2. ročník Putovního poháru v pětibojích rodičů a dětí
01.05.2015 9. ročník Píseckého kilometru
26.04.2015 X. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)
25.04.2015 Zahajovací závody (AC Moravská Slavia Brno)
22.04.2015 Veřejné závody (TJ Sokol České Budějovice)
19.04.2015 17. ročník Malé Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)
15.04.2015 Okresní kolo OVOV
28.03.2015 Mistrovství Jihočeského a Plzeňského kraje v přespolním běhu (Accc Horažďovice)
28.03.2015 9. ročník Rožnovské laťky
26.03.2015 27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)
21.03.2015 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)
21.03.2015 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (
01.03.2015 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)
28.02.2015 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje přípravek (PKAS)
21.02.2015 Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ Nová Včelnice)
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
07.02.2015 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS)
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS)
24.01.2015 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek)
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč)
11.01.2015 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp)

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 21. ledna 2020

Narozeniny má

  • Lenka Novotná
  • Ema Hrušková
  • Jan Šíla
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 15 hodiny, 4 minut
 
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
+ -
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 350130Celkem:
  • 3253Za měsíc:
  • 1515Za týden:
  • 69Včera:
  • 88Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení