Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_0995105_4693IMG_5683IMG_8055
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2014

12.12.2014 Oddílové halové závody (TJ Nová Včelnice)
07.12.2014 Mikulášský běh Včelná
04.12.2014 13. ročník Čertovského běhu
29.11.2014 10. ročník Mikulášské haly (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
28.11.2014 Oddílové halové závody (TJ Nová Včelnice)
15.11.2014 4. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova České Budějovice)
09.11.2014 81. ročník Velké Kunratické
01.11.2014 Běh kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice)
01.11.2014 60. ročník lyžařského lesního běhu (Lyžařský oddíl TJ Motor Č.Budějovice)
30.10.2014 26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
25.10.2014 Night Run, RWE KIDS CUP 2014 - České Budějovice
25.10.2014 8. ročník Rožnovského úprku (SK Meťák Č. Budějovice)
18.10.2014 89. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek)
15.10.2014 Dětská atletická liga - Běžecké odpoledne (Sokol České Budějovice)
12.10.2014 Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
12.10.2014 Lyžařský kros Hajná Hora (Ski Klub Šumava)
11.10.2014 47. ročník Běhu kolem Hejtmanu
06.10.2014 Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav)
05.10.2014 Běh kolem Lužnice, 32. ročník
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko ()
28.09.2014 Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec)
28.09.2014 Memoriál ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ Vodní stavby Tábor)
27.09.2014 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň (Maribor)
27.09.2014 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
25.09.2014 Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň)
20.09.2014 Asics Vaše liga (Praha)
18.09.2014 Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
17.09.2014 Dětská atletická liga - Vrhačské odpoledne (Sokol České Budějovice)
14.09.2014 3. kolo KPD přípravek (Veselí nad Lužnicí, T. J. Sokol České Budějovice)
09.09.2014 European kids athletics games (Brno)
07.09.2014 3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, ml. žactva JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, dorostu, st. žactva JČ, Plz. a KV kraje (Atletika Písek)
06.09.2014 Birell Grand Prix
24.08.2014 NYC Runs Shore Road Summer (New York, USA)
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha)
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
11.07.2014 10. ročník ŠNOMÍBO víceboje (Český Krumlov)
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov)
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open
21.06.2014 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika)
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav)
15.06.2014 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice)
12.06.2014 Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
12.06.2014 Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
11.06.2014 3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice)
08.06.2014 Franz-Schuster Memorial (Schwechat)
08.06.2014 2. kolo KPD přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
07.06.2014 Mattoni půlmaraton České Budějovice (PIM)
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň)
01.06.2014 2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek)
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice)
24.05.2014 28. ročník Běhu na Kluka (SK Čtyři Dvory české Budějovice)
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
22.05.2014 Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
18.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
17.05.2014 RunTour Plzeň
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor)
14.05.2014 2. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice)
11.05.2014 1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
11.05.2014 1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
10.05.2014 50. ročník Běhu vítězství (SK Ševětín)
10.05.2014 Memoriál Jana Janovského ( TJ SOKOL Blatná)
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (
08.05.2014 Písecký kilometr (Atletika Písek)
07.05.2014 1.atletický podvečer na 4DVCB (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
01.05.2014 Prvomájové házení (Atletika Tábor)
01.05.2014 1. ročník Putovního poháru v pětiboji dětí a rodičů (SK Čtyři Dvory ČB)
30.04.2014 1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB)
27.04.2014 IX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno)
26.04.2014 Zahajovací závody žactva (Moravská Slávia Brno)
20.04.2014 16. ročník Malé Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)
20.04.2014 74.ročník silničního běhu na 25 km kolem Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)
10.04.2014 26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)
05.04.2014 Sportisimo 1/2Maraton Praha
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Bělá nad Radbuzou, AC Domažlice)
22.03.2014 Velikonoční hala ( TJ Liaz Jablonec n/N)
15.03.2014 8. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice)
15.03.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice)
08.03.2014 Přebor Jč kraje v hale - přípravky (AO TJ Nová Včelnice)
08.03.2014 Pečecká desítka 2014
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (Jablonec n. Nisou)
01.03.2014 Halové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB)
23.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
22.02.2014 ASICS VAŠE LIGA BĚH IV 10 km (05/12)
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
21.02.2014 Předprázdninová hala žactva (TJ Nová Včelnice)
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory ČB)
31.01.2014 3. veřejné závody PAS žactva (Univerzitní sportovní klub Praha)
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Praha-Strahov, JčKAS)
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč)
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Spartak Vlašim)
04.01.2014 10 km Asics Vaše liga (Praha)

Napište komentář

Dnes je
Neděle, 15. prosince 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 5 dny, 19 hodiny
 
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Prosinec 2019
P Ú S Č P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Nejbližší akce
Počet návštěvníků
  • 345508Celkem:
  • 3418Za měsíc:
  • 1611Za týden:
  • 338Včera:
  • 195Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení