Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5418IMG_7862IMG_9529img_3475
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2014

12.12.2014 Oddílové halové závody (TJ Nová Včelnice)
07.12.2014 Mikulášský běh Včelná
04.12.2014 13. ročník Čertovského běhu
29.11.2014 10. ročník Mikulášské haly (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
28.11.2014 Oddílové halové závody (TJ Nová Včelnice)
15.11.2014 4. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova České Budějovice)
09.11.2014 81. ročník Velké Kunratické
01.11.2014 Běh kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice)
01.11.2014 60. ročník lyžařského lesního běhu (Lyžařský oddíl TJ Motor Č.Budějovice)
30.10.2014 26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
25.10.2014 Night Run, RWE KIDS CUP 2014 - České Budějovice
25.10.2014 8. ročník Rožnovského úprku (SK Meťák Č. Budějovice)
18.10.2014 89. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek)
15.10.2014 Dětská atletická liga - Běžecké odpoledne (Sokol České Budějovice)
12.10.2014 Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
12.10.2014 Lyžařský kros Hajná Hora (Ski Klub Šumava)
11.10.2014 47. ročník Běhu kolem Hejtmanu
06.10.2014 Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav)
05.10.2014 Běh kolem Lužnice, 32. ročník
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko ()
28.09.2014 Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec)
28.09.2014 Memoriál ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ Vodní stavby Tábor)
27.09.2014 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň (Maribor)
27.09.2014 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
25.09.2014 Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň)
20.09.2014 Asics Vaše liga (Praha)
18.09.2014 Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
17.09.2014 Dětská atletická liga - Vrhačské odpoledne (Sokol České Budějovice)
14.09.2014 3. kolo KPD přípravek (Veselí nad Lužnicí, T. J. Sokol České Budějovice)
09.09.2014 European kids athletics games (Brno)
07.09.2014 3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, ml. žactva JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, dorostu, st. žactva JČ, Plz. a KV kraje (Atletika Písek)
06.09.2014 Birell Grand Prix
24.08.2014 NYC Runs Shore Road Summer (New York, USA)
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha)
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
11.07.2014 10. ročník ŠNOMÍBO víceboje (Český Krumlov)
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov)
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open
21.06.2014 Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika)
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav)
15.06.2014 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice)
12.06.2014 Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
12.06.2014 Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
11.06.2014 3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice)
08.06.2014 Franz-Schuster Memorial (Schwechat)
08.06.2014 2. kolo KPD přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
07.06.2014 Mattoni půlmaraton České Budějovice (PIM)
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň)
01.06.2014 2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek)
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice)
24.05.2014 28. ročník Běhu na Kluka (SK Čtyři Dvory české Budějovice)
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
22.05.2014 Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
18.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
17.05.2014 RunTour Plzeň
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor)
14.05.2014 2. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice)
11.05.2014 1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
11.05.2014 1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
10.05.2014 50. ročník Běhu vítězství (SK Ševětín)
10.05.2014 Memoriál Jana Janovského ( TJ SOKOL Blatná)
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (
08.05.2014 Písecký kilometr (Atletika Písek)
07.05.2014 1.atletický podvečer na 4DVCB (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
01.05.2014 Prvomájové házení (Atletika Tábor)
01.05.2014 1. ročník Putovního poháru v pětiboji dětí a rodičů (SK Čtyři Dvory ČB)
30.04.2014 1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB)
27.04.2014 IX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno)
26.04.2014 Zahajovací závody žactva (Moravská Slávia Brno)
20.04.2014 16. ročník Malé Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)
20.04.2014 74.ročník silničního běhu na 25 km kolem Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)
10.04.2014 26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)
05.04.2014 Sportisimo 1/2Maraton Praha
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Bělá nad Radbuzou, AC Domažlice)
22.03.2014 Velikonoční hala ( TJ Liaz Jablonec n/N)
15.03.2014 8. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice)
15.03.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice)
08.03.2014 Přebor Jč kraje v hale - přípravky (AO TJ Nová Včelnice)
08.03.2014 Pečecká desítka 2014
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (Jablonec n. Nisou)
01.03.2014 Halové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB)
23.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
22.02.2014 ASICS VAŠE LIGA BĚH IV 10 km (05/12)
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
21.02.2014 Předprázdninová hala žactva (TJ Nová Včelnice)
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory ČB)
31.01.2014 3. veřejné závody PAS žactva (Univerzitní sportovní klub Praha)
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Praha-Strahov, JčKAS)
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč)
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Spartak Vlašim)
04.01.2014 10 km Asics Vaše liga (Praha)

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 2 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318615Celkem:
  • 1351Za měsíc:
  • 611Za týden:
  • 70Včera:
  • 86Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení