Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_0089IMG_7826IMG_1002IMG_5044
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2013

31.12.2013 20. ročník Silvestrovského běhu (Trhové Sviny)
26.12.2013 Štěpánský běh (Prachatice)
08.12.2013 9. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB)
05.12.2013 12. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory ČB)
01.12.2013 Mikulášský běh (Sportovní klub Včelná)
24.11.2013 36 ročník BĚHU KOLEM BABY (Slovan Černý Dub)
16.11.2013 3. ročník Velké ceny SK Čéčova
10.11.2013 80. VELKÁ KUNRATICKÁ
02.11.2013 Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB)
26.10.2013 7. ročník Rožnovského úprku
20.10.2013 Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB)
19.10.2013 88. ročník lesního Běhu kolem Ameriky (Atletika Písek)
17.10.2013 25. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři DVory ČB)
06.10.2013 Mezikrajové mezinárodní pětiutkání (TJ Spartak Třebíč)
06.10.2013 Běh kolem Lužnice, 31. ročník (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)
05.10.2013 Česká Pojišťovna Mizuno Runtour
29.09.2013 117. ročník silničního běhu Běchovice-Praha
29.09.2013 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém, 14. ročník (TJ Vodní stavby Tábor)
28.09.2013 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletika Tábor)
26.09.2013 Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB)
19.09.2013 Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory
18.09.2013 DAL 4 Vrhačsko-běžecké odpoledne
15.09.2013 Cena města Pacova a Banes mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov)
10.09.2013 European Kids Athletics Games (Brno)
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostu, 3. kolo družstev staršího žactva Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK Škoda Plzeň)
07.09.2013 3. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (Veselí n. Lužnicí)
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Sokol České Budějovice)
07.09.2013 O2 Grand Prix Praha
31.08.2013 10 km We Run Nike Prague
10.07.2013 Písecká desítka (Atletika Písek)
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
26.06.2013 Písecká hodinovka (ATletika Písek)
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště)
22.06.2013 2. kolo KPD mužů a žen (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
18.06.2013 2. kolo jihočeského KPD přípravek (Tábor, AO TJ Nová Včelnice a VS Tábor)
15.06.2013 19. ročník běhu Tolerance (Písek)
12.06.2013 DAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.2013
09.06.2013 KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice)
08.06.2013 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy)
29.05.2013 Veteránská pětka na dráze (TJ Liga 100 Praha)
25.05.2013 27. ročník Běhu na Kluka
25.05.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze OPEN, KPD mužů a žen (TJ Sokol České Budějovice)
24.05.2013 Mistrovství Evropy veteránů v silničním běhu, chůzi a krosu (Úpice)
23.05.2013 Okresní přebor přípravek ve víceboji
22.05.2013 Hodinovka na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
21.05.2013 Pohár rozhlasu (TJ Vodní stavby Tábor)
19.05.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB)
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
15.05.2013 DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího žactva Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek)
11.05.2013 Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec)
09.05.2013 Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB)
08.05.2013 Skalská míle
08.05.2013 Skalská míle
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)
04.05.2013 RunTour 10 km, Plzeň
01.05.2013 1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
28.04.2013 Veřejný vrhačský čtyřboj, 6. ročník (TJ Sušice)
25.04.2013 25. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři DVory ČB)
17.04.2013 DAL 1 - Běh jarní přírodou - 17.4.2013
14.04.2013 VIII. ročník běhu Novým Lískovcem (MS Brno)
13.04.2013 Run Tour 10 km České Budějovice
13.04.2013 Zahajovací závody žactva na dráze (AC Moravská Slávia Brno)
06.04.2013 7. ročník Rožnovské laťky
06.04.2013 Hervis 1/2Maraton Praha
30.03.2013 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva a mladšího žactva (ACC Horažďovice)
30.03.2013 MČR v krosu, Střelské Hoštice
16.03.2013 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice)
09.03.2013 Mistrovství ČR v běhu na 100 km, běh na 12 hodin, běh na 24 hodin (SC Marathon Plzeň)
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.)
02.03.2013 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice)
02.03.2013 XXIII. Mistrovství České republiky atletiky veteránů v hale (PSK Olymp Praha)
26.02.2013 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
10.02.2013 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký KAS)
26.01.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího a mladšího žactva (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava)
12.01.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
11.01.2013 1. veřejné závody PAS (USK Praha)
10.01.2013 Hradecká laťka 2013 (TJ Sokol Hradec Králové)

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Středa, 24. dubna 2019

Narozeniny má

  • Martin Šíma

Svátek slaví

  • Jiří Buchta
  • Jiří Květoň
  • Jiří Brunclík
  • Jiří Kordík
  • Jiří Vojta
  • Jiří Dohnal
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 20 hodiny, 53 minut
 
  • Pavel N : F.Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 22.3. již od 18.00 (KIN není).Předtím v O.Nedbala od 16.00vede Baronová
  • Pavel N : Počasí je vrtkávé a tak bude v koridoru SH, pondělí 18.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Famózní sezonu OPA Cupu završila Bára Havlíčková vítězstvím v posledním individuálním závodě a raduje se tak i z celkového triumfu v seriálu a my s ní.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15.3. již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí i dnes 11.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Pátek 8. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Michal a Majda.
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Česká běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková ovládla oba závody kontinentálního poháru OPA ve švýcarském Le Brassus
  • Pavel N : Naše nejmenší atletka má titul Miss sympatie VC SK Čečova «odkaz»
  • Pavel N : Pátek 1. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Jakobi : Dobrý den, na 2.3. by jsem chtěl přihlásit Magdalenu Jakobi. děkuji moc. Martin Jakobi
  • Pavel N : Lukáš Vacek byl vybrán na 60m, MČR ŽACTVA V OSTRAVĚ 2.3.2019 v 15.00
  • Pavel N : Ve středu 27.2.není trénink v koridoru,ale na 4Dv od 16.30 !!!
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Duben 2019
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC
Počet návštěvníků
  • 314159Celkem:
  • 1897Za měsíc:
  • 524Za týden:
  • 88Včera:
  • 55Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení