Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
09.12.2018, 60 m: 7,68 s
Martin Zrna, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,59 s
Tomáš Buchal, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,67 s
Tomáš Buchal, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,80 s
Martin Zrna, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,82 s
David Czepiec, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 6,78 s
Matěj Pfeferle, 3. místo
08.12.2018, 50 m: 6,78 s
David Czepiec, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 7,87 s
Lukáš Vacek, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,83 s
Lukáš Vacek, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,94 s
Matěj Pfeferle, 3. místo
08.12.2018, 60 m: 8,01 s
Barbora Kubáková, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 7,80 s
Tína Stejskalová, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 9,11 s
Tína Stejskalová, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 7,89 s
Václav Novák, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 7,06 s
Václav Novák, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 8,17 s
Barbora Kubáková, 3. místo
08.12.2018, 60 m: 9,33 s
Lucie Paťhová, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 8,68 s
Tereza Čečková, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 10,25 s
Lucie Paťhová, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 10,31 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_0538Dálava 2003, den 10: Takticko-technická porada pĹ?ed zahájení­m.IMG_6330DSCN1052d.jpg
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2013

31.12.2013 20. ročník Silvestrovského běhu (Trhové Sviny)
26.12.2013 Štěpánský běh (Prachatice)
08.12.2013 9. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB)
05.12.2013 12. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory ČB)
01.12.2013 Mikulášský běh (Sportovní klub Včelná)
24.11.2013 36 ročník BĚHU KOLEM BABY (Slovan Černý Dub)
16.11.2013 3. ročník Velké ceny SK Čéčova
10.11.2013 80. VELKÁ KUNRATICKÁ
02.11.2013 Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB)
26.10.2013 7. ročník Rožnovského úprku
20.10.2013 Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB)
19.10.2013 88. ročník lesního Běhu kolem Ameriky (Atletika Písek)
17.10.2013 25. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři DVory ČB)
06.10.2013 Mezikrajové mezinárodní pětiutkání (TJ Spartak Třebíč)
06.10.2013 Běh kolem Lužnice, 31. ročník (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)
05.10.2013 Česká Pojišťovna Mizuno Runtour
29.09.2013 117. ročník silničního běhu Běchovice-Praha
29.09.2013 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém, 14. ročník (TJ Vodní stavby Tábor)
28.09.2013 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletika Tábor)
26.09.2013 Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB)
19.09.2013 Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory
18.09.2013 DAL 4 Vrhačsko-běžecké odpoledne
15.09.2013 Cena města Pacova a Banes mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov)
10.09.2013 European Kids Athletics Games (Brno)
08.09.2013 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostu, 3. kolo družstev staršího žactva Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK Škoda Plzeň)
07.09.2013 3. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (Veselí n. Lužnicí)
07.09.2013 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Sokol České Budějovice)
07.09.2013 O2 Grand Prix Praha
31.08.2013 10 km We Run Nike Prague
10.07.2013 Písecká desítka (Atletika Písek)
29.06.2013 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
26.06.2013 Písecká hodinovka (ATletika Písek)
24.06.2013 Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště)
22.06.2013 2. kolo KPD mužů a žen (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
18.06.2013 2. kolo jihočeského KPD přípravek (Tábor, AO TJ Nová Včelnice a VS Tábor)
15.06.2013 19. ročník běhu Tolerance (Písek)
12.06.2013 DAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.2013
09.06.2013 KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice)
08.06.2013 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
01.06.2013 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy)
29.05.2013 Veteránská pětka na dráze (TJ Liga 100 Praha)
25.05.2013 27. ročník Běhu na Kluka
25.05.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze OPEN, KPD mužů a žen (TJ Sokol České Budějovice)
24.05.2013 Mistrovství Evropy veteránů v silničním běhu, chůzi a krosu (Úpice)
23.05.2013 Okresní přebor přípravek ve víceboji
22.05.2013 Hodinovka na dráze (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
21.05.2013 Pohár rozhlasu (TJ Vodní stavby Tábor)
19.05.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB)
18.05.2013 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
15.05.2013 DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013
11.05.2013 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího žactva Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek)
11.05.2013 Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec)
09.05.2013 Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB)
08.05.2013 Skalská míle
08.05.2013 Skalská míle
05.05.2013 Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)
04.05.2013 RunTour 10 km, Plzeň
01.05.2013 1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
28.04.2013 Veřejný vrhačský čtyřboj, 6. ročník (TJ Sušice)
25.04.2013 25. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři DVory ČB)
17.04.2013 DAL 1 - Běh jarní přírodou - 17.4.2013
14.04.2013 VIII. ročník běhu Novým Lískovcem (MS Brno)
13.04.2013 Run Tour 10 km České Budějovice
13.04.2013 Zahajovací závody žactva na dráze (AC Moravská Slávia Brno)
06.04.2013 7. ročník Rožnovské laťky
06.04.2013 Hervis 1/2Maraton Praha
30.03.2013 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva a mladšího žactva (ACC Horažďovice)
30.03.2013 MČR v krosu, Střelské Hoštice
16.03.2013 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice)
09.03.2013 Mistrovství ČR v běhu na 100 km, běh na 12 hodin, běh na 24 hodin (SC Marathon Plzeň)
02.03.2013 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.)
02.03.2013 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice)
02.03.2013 XXIII. Mistrovství České republiky atletiky veteránů v hale (PSK Olymp Praha)
26.02.2013 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
23.02.2013 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
10.02.2013 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký KAS)
26.01.2013 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)
22.01.2013 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
19.01.2013 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího a mladšího žactva (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava)
12.01.2013 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
11.01.2013 1. veřejné závody PAS (USK Praha)
10.01.2013 Hradecká laťka 2013 (TJ Sokol Hradec Králové)

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Středa, 19. prosince 2018

Narozeniny má

  • Jan Kubáň
  • Kryštof Čermák

Svátek slaví

  • Ester Topková
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 3 dny, 11 hodiny
 
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě;60m7.89/ 300m39.61/dálka 555.
  • Michal Rybák : 1) Štafety 4x 40m MIX/losované složení ze všech účastníků; 2) Skok daleký; 3) Vrh na “vzdálený cíl”; 4) Běh “s překážkou”
  • Michal Rybák : Doplnění disciplín sportovní části nedělního Čtyræku v koridoru:
  • Pavel N : Středa 12.12.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Čtyřdvorský expres je první v republice.
  • Pavel N : Světlá česká lyžařská budoucnost? Zlatovláska v péči legend sní o úspěchu,o kom je to psáno?Je naše Barborka!
  • Pavel N : Středa 5.12.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Michal Rybák : Gratuluji sedmičce závodníků za výkony v Praze 1.12.-padaly osobáky nebo výkony na jejich hranici - SUPER!
  • Pavel N : Středa 28.11.2018 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy vezu.Za každého počasí!
  • Pavel N : Dan Gribbin ve výběru Jč.kraje na 4x1000m ,předával 8.(výkon 3:17),rovněž dík.
  • Pavel N : Na MČR v krosu Eliška Jindrová doběhla 31. děkujeme.
  • Pavel N : Pondělí 19.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 18.15 je trénink i v koridoru SH.
  • Pavel N : Pátek 16.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala a od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Středa 14.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Baronová,
  • Pavel N : Středa 7.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Pozor platí dohoda o běhu od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 17.30jt trénink v koridoru SH.Pozor na šatny,je v souběhu s SK Čečova
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 17.30jt trénink v koridoru SH.
  • Pavel N : Dnes 2.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,možno přijít i později zvoťe!
  • Pavel N : Den otevřených dveří na sportovním gymnáziu - Gymnáziu Česká České Budějovice se koná 1. listopadu. 2018 mezi 14 - 17 hod v budově Gymnázia Česká 64.
  • Pavel N : pátek 2.11.2018 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Bartyzalová,Nová k
  • Pavel N : Zítra ve středu 31.10.je poslední trénink venku.
  • Pavel N : Předsednictvo ČAS zhodnotilo celkové vystoupení reprezentace na MS v běhu do vrchu jako solidní. Předsednictvo ČAS zhodnotilo na základě individuálního umístění jako výborné 5. místo Kristýny Dvořákové a jako velmi dobré 13. místo Barbory Havlíčkové.
  • eLBa : V pátek 12.10. od 16:00 hod. pořádám trénink. Dle vašeho požadavku. Budu se těšit a děkuji za potvrzení vaši účasti. S pozdravem + LenkaB.
  • Pavel N : Paráda i na kolečkových lyžích, Bára vyhrála v sobotu i v neděli v juniorkách, navíc byla 2. a 3. i v ženách, no to je forma, že.
  • Pavel N : František Linduška 6. na Běchovicích. Parádní výkon. Jan Kreisinger 10.
  • Michal Rybák : Gratulace Davidovi! Super výsledek i umístění - už zbývá na začátku pouze napsat “6”...
  • Pavel N : Naprostá senzace David 7. na MČR výkonem 590 v dálce.
  • Pavel N : V záložce výsledky; chybí 4.kolo II.ligy 25.8.2018,prosím o doplnění.
  • Pavel N : Odjezd na baráž minibus v 6.50 z ul.Talicha u stadionu 4dv
  • Tomáš Havelka : Ahoj Láďo, na atletický e-mail jsem ti napsal něco ohledně těch fotek z oddílových závodů, prosím o přečtení. Děkuji.Tomáš.
  • Pavel N : Barča 13.,ale konkurence byla oproti předešlým létům těžší, speciální příprava minimální Za mě spokojenost, a i Barča je spokojená, předběhla naše 2 juniory a po Dvořákové ( ta udělala super výsledek ) zaběhla 2. nejlepší výsledek výpravy
  • Pavel N : Andorrská Canilla bude v neděli hostitelem mistrovství světa v běhu do vrchu, kam odcestovalo šestnáct českých reprezentantů. V kategorii juniorek nás bude reprezentovat kvartet i naše Barbora Havlíčková.Držím e palce.
  • Láďa Kučera : Přijďte, trénujeme od 16:15
+ -
Termínovka
Prosinec 2018
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Nejbližší akce
  • Nejsou žádné události.
Počet návštěvníků
  • 304375Celkem:
  • 1435Za měsíc:
  • 555Za týden:
  • 91Včera:
  • 11Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení