Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_8665IMG_6806IMG_1160IMG_0203
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2010

05.12.2010 6.ročník Mikulášské haly pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Buděj
05.12.2010 Regionální pohár ve vybraných disciplínách mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
21.11.2010 Plzeňská třicítka a dvacítka a maraton na dráze (SC MARATHON Plzeň)
20.11.2010 1.halové atletické závody pro starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
14.11.2010 77. Velká kunratická
30.10.2010 Rožnovský úprk
28.10.2010 Mistrovství ČR veteránů v půlmaratonu - Velešínský půlmaratón (Cyklo Velešín)
26.10.2010 Oddí­lový přespolní­ běh
03.10.2010 KPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
02.10.2010 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha)
02.10.2010 Rozloučení s dráhovou sezonou (TJ Nové Město na Moravě)
26.09.2010 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (PSK Olymp Praha)
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor)
19.09.2010 3.kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
11.09.2010 Tesco Grand Prix, Praha
08.09.2010 4.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
22.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
21.08.2010 Běh městem Strakonice
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (SK Čtyři Dvory ČB)
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha)
17.06.2010 Mezioddílové závody pro mladší žactvo a přípravku (SK Čéčova)
14.06.2010 Dukla mítink a M.J.O. (M.J.O., ASC Dukla)
13.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva a přípravek Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
13.06.2010 2.kolo KP družstev přípravek Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
12.06.2010 Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN (Sokol České Budějovice)
09.06.2010 3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
05.06.2010 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov)
29.05.2010 Krajský přebor jednotlivců Jihočeského kraje dorostu a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice)
26.05.2010 2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy)
19.05.2010 Velká cena Veselí nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)
16.05.2010 II. kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (SK 4Dv. České Budějovice)
15.05.2010 Přebor staršího žactva a přípravky (Atletika Písek)
12.05.2010 Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
09.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva a přípravek Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice)
08.05.2010 Písecký kilometr (Atletika Písek)
02.05.2010 1.kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová včelnice)
28.04.2010 Jindřichohradecká hodinovka
25.04.2010 5.ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)
25.04.2010 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen (AC Domažlice a Plzeňský KAS)
25.04.2010 Plzeňský půlmaraton (AC Domažlice a Plzeňský KAS)
24.04.2010 Zahajovací závody žactva na dráze (AC MS Brno)
10.04.2010 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)
27.03.2010 Hervis půlmaraton Praha (PIM)
27.03.2010 Jarní bechyňské házení - Cena BAK Bechyně v hodu břemenem (Bechyňský atlet.klub Bechyně)
27.03.2010 Hervis Prague Int. Halfmarathon
20.03.2010 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků
06.03.2010 Halový krajský přebor přípravek Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice)
06.03.2010 Kbelská desítka - Praha
27.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha)
06.02.2010 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice)
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha)
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS )
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha)
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha)
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno,

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019

Narozeniny má

  • Vanesa Štěrbová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 3 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318616Celkem:
  • 1352Za měsíc:
  • 612Za týden:
  • 70Včera:
  • 87Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení