Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5321IMG_6379IMG_6090IMG_6268
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2009

12.12.2009 Novovčelnická vánoční hala (TJ Nová Včelnice)
22.11.2009 1. halové závody pro starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
15.11.2009 Rožnovský úprk (SK Čéčova)
08.11.2009 76. Velká kunratická
04.10.2009 Regionální pohár ve vybraných disciplínách mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
28.09.2009 Sokolský mítink (Sokol České Budějovice)
27.09.2009 3. kolo KDP mladšího žactva (Sokol České Budějovice)
27.09.2009 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (OLYMP Praha)
20.09.2009 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva ve vícebojích (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
17.09.2009 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č.Budějovice)
16.09.2009 3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
13.09.2009 Krajský přebor družstev (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
12.09.2009 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen (Sokol České Budějovice)
12.09.2009 Tesco Grand Prix, Praha
06.09.2009 Cena města Pacova v hodu diskem (TJ Slavoj Pacov)
05.09.2009 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK ŠKODA Plzeň)
04.09.2009 Veřejné závody (AC Slovan Liberec, o.s.)
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4 )
23.08.2009 Zlín 2009 (AK Zlín)
22.08.2009 1.ročník večerních trojbojů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star
08.08.2009 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána
11.07.2009 3. kolo II. ligy žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov)
20.06.2009 3.kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice)
13.06.2009 Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open (TJ VS Tábor)
11.06.2009 Mezioodílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
10.06.2009 2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
07.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AO Sokol České Budějovice)
31.05.2009 KPJ dorostu a přípravek ve čtyřboji (TJ Nová Včelnice)
30.05.2009 2. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí N.L.)
28.05.2009 Veřejné závody žactva a dorostu (AC SYNER TURNOV)
26.05.2009 Veřejné závody TJ Sokol České Budějovice (AO Sokol České Budějovice)
24.05.2009 1. kolo II. ligy žen, skupina B (SK Kotlářka Praha)
20.05.2009 Velká cena Veselí nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni)
17.05.2009 2.kolo KPD Jihočeského kraje mužů a žen (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
16.05.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ
13.05.2009 Atletický podvečer (TJ SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
10.05.2009 Prague International Marathon, Praha
09.05.2009 I. kolo KPD Jihočeského kraje mladšího žactva (TJ Nová Včelnice)
07.05.2009 Atletický podvečer (TJ SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
05.05.2009 Běháme – skáčeme – házíme vesele nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.)
04.05.2009 Veřejné závody (Sokol České Budějovice)
02.05.2009 Plzeňský půlmaraton - Memoriál Onči Krásného
01.05.2009 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice, oddíl atletiky)
26.04.2009 28. setkání atletických oddílů dětí a mládeže (AC Moravská Slavia Brno)
25.04.2009 1.kolo KPD mužů a žen (Atletika Písek o.s.)
25.04.2009 Běh Novým Lískovcem (a hod míčkem) (MS Brno)
23.04.2009 Okresní přebor přípravek ve víceboji (SK Čéčova)
18.04.2009 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen (Bujnoch s.r.o.)
15.04.2009 Běh jarní přírodou – 2. závod DAL (Sokol ČB)
28.03.2009 KP v přespolním běhu (SK Čtyři Dvory)
21.03.2009 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků
21.03.2009 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
14.03.2009 Halový KP přípravek (TJ Nová Včelnice)
07.03.2009 3.ročník Rožnovské laťky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice a S)
07.03.2009 1. závod DAL (Sokol ČB)
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor )
17.01.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvo
15.01.2009 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlářka Praha)
13.01.2009 Mezioddílové závody (SK Čéčova)

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 21. ledna 2020

Narozeniny má

  • Lenka Novotná
  • Ema Hrušková
  • Jan Šíla
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 14 hodiny, 43 minut
 
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
+ -
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 350130Celkem:
  • 3253Za měsíc:
  • 1515Za týden:
  • 69Včera:
  • 88Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení