Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5205IMG_6315IMG_20150328_115026.jpgIMG_4684
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2008

17.12.2008 Vánoční laťka Hády (JAC a BYAC Brno)
13.12.2008 Halové závody pro přípravku a mladší­ žactvo (Sokol ČB)
07.12.2008 4. roční­k Mikulášské haly (SK Čéčova)
04.12.2008 7. Čertovský běh přípravky a mladší­ho žactva (SK Čtyři Dvory)
04.12.2008 21. Mikulášský běh (SK Čtyři Dvory)
04.12.2008 Mikulášský běh, Čtyři Dvory
22.11.2008 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
15.11.2008 Rožnovský úprk (SK Čéčova)
09.11.2008 75. Velká kunratická
28.10.2008 12.ročník Velešínského půlmaratónu (Karel Růžička)
12.10.2008 Mezinárodní utkání v atletice (Atletika Písek)
12.10.2008 Přespolní běh v rámci 27. utkání­ s MS Brno (SK Čtyři Dvory)
11.10.2008 Pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory)
02.10.2008 Mezioddí­lové závody mladší­ho žactva a přípravek (SK Čéčova)
28.09.2008 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (PSK OLYMP Praha)
24.09.2008 Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
21.09.2008 Přebor Jižních Čech ve vícebojích mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni)
14.09.2008 Finále KPD mladších žáků a žákyň (Atletický oddíl Sokol Č. Budějovice)
13.09.2008 4.kolo KPD Jihočeského kraje mužů a žen (Atletika Písek)
13.09.2008 Mistrovství ČR veteránů v maratonu, Kladenský maraton
13.09.2008 Tesco Grand Prix, Praha
10.09.2008 Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
09.09.2008 6.víceboje FTVS (katedra atletiky UK FTVS)
09.09.2008 Atletické závody - Vesele nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí n.L.)
07.09.2008 3.kolo KPD starších žáků a žákyň Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice)
30.08.2008 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Dukla Praha)
29.08.2008 GP Kamenný Újezd
24.08.2008 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
09.08.2008 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor)
02.08.2008 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, doro
18.07.2008 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň,
12.07.2008 Pacovské ceny 2008 (TJ Slavoj Pacov)
04.07.2008 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor)
29.06.2008 3. kolo II. ligy žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov)
27.06.2008 III.kolo mladšího žactva (A.C.TEPO Kladno)
21.06.2008 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (TJ Nová Včelnice)
20.06.2008 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (PAS)
18.06.2008 2.kolo KPD mladšího žactva skupina Jih (Sokol České Budějovice)
15.06.2008 3.kolo KPD mužů a žen (Atletika Písek)
14.06.2008 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
11.06.2008 Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
08.06.2008 2.kolo KPD krajů Vysočina a Jihočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a 2.kolo KP
07.06.2008 Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze s Lipánkem
31.05.2008 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy)
28.05.2008 25.Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
24.05.2008 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ VS Tábor)
11.05.2008 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen (PIM)
10.05.2008 1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Tábor)
07.05.2008 Hodinovka (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
27.04.2008 26. utkání­ SK Čtyři Dvory a MS Brno (MS Brno)
26.04.2008 Výsledky běhu Novým Lí­skovcem (MS Brno)
24.04.2008 Čtyřboj přípravek (SK Čéčova)
19.04.2008 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen, Pardubický vinařský půlmaraton (Bujnoch, spol. s r.o. a AC
19.04.2008 Pardubický vinařský půlmaraton (Bujnoch spol. s r.o.)
05.04.2008 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků
29.03.2008 Hervis půlmaraton Praha (PIM)
29.03.2008 Krajský přebor jednotlivců v přespolní­m běhu (SK Meťák + SK Čéčova)
15.03.2008 Halový KPJ přípravek (TJ Nová Včelnice)
15.03.2008 GP Kamenný Újezd
23.02.2008 Mezioddí­lové závody přípravky a mladší­ho žactva (SK Čéčova)
16.02.2008 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (PSK Olymp Praha)
12.02.2008 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
09.02.2008 2.ročník Rožnovské laťky a vrh koulí (TJ SK Čéčova České Budějovice)
08.02.2008 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových víceboj
23.01.2008 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)
12.01.2008 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc)
12.01.2008 Vícebojařský mítink IRISBUS 2008 (PSK Olymp Praha)

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 21. ledna 2020

Narozeniny má

  • Lenka Novotná
  • Ema Hrušková
  • Jan Šíla
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 13 hodiny, 52 minut
 
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
+ -
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 350128Celkem:
  • 3251Za měsíc:
  • 1513Za týden:
  • 69Včera:
  • 86Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení