Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Michaela Mikešová, 2. místo
14.08.2022, 1500 m: 5:16,37 min
Filip Toul, 1. místo
30.06.2022, 1500 m: 4:09,96 min
Filip Toul, 2. místo
30.06.2022, 1500 m: 4:27,45 min
Tereza Čečková, 2. místo
16.06.2022, 60 m: 9,20 s
Tereza Čečková, 1. místo
16.06.2022, 800 m: 2:52,30 min
Veronika Nováková, 2. místo
16.06.2022, 800 m: 3:08,50 min
Tereza Čečková, 1. místo
16.06.2022, dálka: 3,86 m
Daniel Šandl, 3. místo
16.06.2022, 60 m: 9,20 s
Daniel Šandl, 3. místo
16.06.2022, 800 m: 2:55,60 min
Tereza Čečková, 2. místo
16.06.2022, míček: 30,30 m
Isabela Nováková, 1. místo
16.06.2022, dálka: 3,59 m
Adéla Krejčová, 3. místo
16.06.2022, míček: 24,85 m
Daniel Šandl, 2. místo
16.06.2022, míček: 32,90 m
Adéla Krejčová, 3. místo
16.06.2022, 600 m: 2:49,40 min
Sophia Brodcová, 3. místo
16.06.2022, míček: 11,88 m
Klára Sázavská, 1. místo
16.06.2022, 60 m: 9,20 s
Štěpán Suchý, 1. místo
16.06.2022, 100 m: 15,70 s
Veronika Blažková, 1. místo
16.06.2022, 60 m: 9,40 s
Anna Volemanová, 1. místo
16.06.2022, míček: 19,29 m
Marek Mleziva, 1. místo
16.06.2022, čtyřboj: 579 b.
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_1022IMG_1609IMG_6529IMG_5883
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice


Jihočeský kraj



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2020

11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
07.10.2020 Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
06.10.2020 Oddílové závody přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
27.09.2020 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek ()
27.09.2020 10. Atletická neděle (Atletika Prachatice)
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina)
24.09.2020 Putovní pohár v pětiboji rodičů s dětmi (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec)
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)
19.09.2020 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice)
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno)
06.09.2020 2. kolo KP družstev přípravek Jihočeského kraje (SKOK J. Hradec, z. s)
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.)
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol ČB)
29.08.2020 Mistrovství ČR veteránů na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov)
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
19.08.2020 Prázdninový mítink (TRIATLET Karlovy Vary z.s.)
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100 m (AC Domažlice)
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň)
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.)
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice)
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
28.06.2020 Krajské přebory jednotlivců přípravek Jihočeského kraje (SKOK J. Hradec, z. s)
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary)
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov)
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)
19.06.2020 1. kolo KP družstev přípravek /sk.1/ (Atletika Prachatice)
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice)
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
06.06.2020 34. ročník Běhu na Kluka (SK Čtyři Dvory a Sportcentrum Novohradské hory)
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice)
05.06.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
12.05.2020 Kontrolní závody 1000 m a 3000 m (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.)
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor)
22.02.2020 Vlkovská placka (TT Tálín)
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.)
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.)
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS)
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice)
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice)
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno)
05.01.2020 6. ročník Tříkrálového běhu (Sportovní klub Zliv)

Napište komentář

Dnes je
Čtvrtek, 18. srpna 2022

Narozeniny má

  • Daniela Stachová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 měsíc, 2 týdny
 
  • Pavel : Za chvíli startuje na ME v El Pasu náš Pavel Brlica. Živě ho lze sledovat na tomto odkazu: «odkaz»
  • Michal Rybák : A ještě jednou středa a ODM - v 15:00 finále 1500m a v něm Filip Toul a jeho velká šance na medailové pozice.
  • Michal Rybák : Dnes na ODM se představí: v 9:45 Honza Kubák - kvalifikace dálky, v 10:00 Lucka Paťhová - rozběhy na 60m překážek, v 10:30 Lucka Blažková - finále v hodu oštěpem.
  • Dáša : Od některých táborníků mi chybí přihlášky apod. Prosím o zaslání.
  • Pavel N : Filip Toul dnes v Domažlicích vylepšil o 3 s OR na 1500 m a vede rep. tabulky o 10 s, má famozní formu.
  • Michal Rybák : V sobotu 11.6. na KPD mladšího žactva odjezd v 8:00 z parkoviště u stadionu 4DVCB
  • Michal Rybák : Na Zlaté tretře bude 31.5. startovat David Czepiec na 110m překážek juniorů - start ve 14:00!
  • Michal Rybák : V úterý 31.5. pořádáme malý zájezd na atletickou Zlatou tretru 2022, Ostrava.
  • Pavel N : Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek se běží 4.6.2022 na Zadově!!!
  • Michal Rybák : Při KPJ ml.žactva získali naši mladí 5 mistrovských titulů! Zvítězili: Blažková L. oštěp, Paťhová L. výška, Vacková M. koule a kriket, ml.žáci ve štafetě 4x60m!
  • Michal Rybák : V 1.kole II.ligy muži vybojovali 1.místo! Ženy 4DVCB skončily na 8.místě.
  • Pavel N : v sobotu má krajský přebor jednotlivců mladší žactvo ve Čtyřech Dvorech (13.30).
  • Pavel N : Dnes na PR Klára Potůčková zavodila poprvé od zlomeniny v únoru, jen tak dál!!!
  • Pavel N : Krajský přebor ve vícebojích bude o víkendu v Nové Včelnici (sobota 13, neděle 10).
  • Pavel N : Do krajského města se z Aktisu Praha vrací tyčkař Petr Urban (33). V roce 2010 uměl v tyči 465 cm, v desetiboji roku 2009 dal ještě jako závodník Čtyř Dvorů 5884 bodů. Do této TJ teď přestoupil, mj. s výkony 383 a 11,58 v kouli
  • Pavel N : Sezona začala,nyní je na pořadu víceboj v N.Včelnici.
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na poslední halové závody, v sobotu 9.4.2022. SK Čéčova ČB
  • Pavel N : OD 4.4.2022 TRÉNUJÍ VŠECHY SKUPINY OPĚT NA ATLETICKÉM STADIONU
  • Pavel N : Na závodech Čtyř Dvorů v koridoru ZŠ Nedbala skočili do výšky Marek Kuna (16) 171 cm a mladší žákyně Lucie Paťhová 144.
  • Pavel N : Naše parta na školení rozhodčích složila zkoušky, gratulujeme
  • Pavel N : ČP Zadov. V 10km závodě žen si suverénně počínala Barbora Havlíčková.
  • Pavel N : Krásných 18 má dnes Bára Brcková.
  • Pavel N : Trochu zapomínáte na snahu Jakuba Pfeferleho,do poslední chvíle se snažil o účast,
  • Michal Rybák : Na gigant-M ČR juniorů a dorostu 19.-20.2.2022 byli vybráni: Czepiec David na 60m př., Gribbin Dany na 800m, Vacek Lukáš na 60m a v dálce a štafeta juniorů 4x200m. Výběr bohužel unikl Davidovi Piklovi na 1500m. Všem klukům gratuluji a věřím, že budou moct do Ostravy odjet a závodit!
  • Pavel N : POZOR-V sobotu 19.2.2022 závod na Strahově NEBUDE.
  • Pavel N : Praha: Daniel Gribbin na 800 m skončil pátý v nejlepším letošním čase v kraji 2:05,45 min
  • Pavel N : Trenink v pátek 3.12. 16h až 17h tělocvična ON Pavel N.a od 17h Michal v koridoru.
  • Pavel N : Lucie Paťhová výška 142, stále na špici v kraji (mž)
  • Pavel N : Bára Kubáková, dálka 459, nejlepší dívčí výkon v 2021, 4Dv.
  • Pavel N : Sobota v ON;
  • Pavel N : 2. halové závody, v sobotu 20. listopadu na O.Nedbala,výška a dálka,možná překážky.
  • Pavel N : 1. halové závody, v sobotu 13. listopadu na O.Nedbala,50m,60 m,
  • Pavel N : Koridor SH,Dlouhá louka.od pondělí 1.11.2021 19.h,příprava na novou sezónu.
  • Host_939 : Sobotní Třeboňský 1/2maraton:
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Srpen 2022
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
Nejbližší akce
  • Nejsou žádné události.
Počet návštěvníků
  • 403273Celkem:
  • 1055Za měsíc:
  • 575Za týden:
  • 82Včera:
  • 89Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení