Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
img_2140IMG_4495IMG_7305P1040150
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Výsledky za rok 2019

31.12.2019 26. ročník Silvestrovského běhu (SK Čtyři Dvory)
15.12.2019 Oddílové halové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice v kategoriích staršího, mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
07.12.2019 15. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova)
07.12.2019 Mikulášský běh (Čimelice)
05.12.2019 18. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory)
24.11.2019 13. ročník Rožnovské laťky (SK Čéčova)
17.11.2019 9. ročník Běhu Stříbrnou stezkou (SK Větrovy)
15.11.2019 World Mountain Running Championship (IAAF)
09.11.2019 Lesní běh Pintovkou (Atletika Tábor)
02.11.2019 Běh kolem Sokolského ostrova – 17. ročník (TJ Sokol České Budějovice)
02.11.2019 GP Kamenný Újezd (TJ Sokol Kamenný Újezd)
28.10.2019 Tálínská desítka (Tálín)
22.10.2019 31. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
19.10.2019 94. ročník Běhu kolem Ameriky (Atletika Písek)
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
12.10.2019 2. ročník Temelínského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
12.10.2019 52. ročník Běhu kolem Hejtmanu
05.10.2019 Night Run České Budějovice
30.09.2019 Oddílové závody SK Čtyři Dvory 30.9. a 1.10.2019
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín)
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno)
26.09.2019 Okresní kolo SAP - České Budějovice (TJ Sokol České Budějovice)
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika)
21.09.2019 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.)
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz)
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (Brno)
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)
08.09.2019 Svatováclavský běh (Vodňany)
07.09.2019 Běh kolem světa (Třeboň)
01.09.2019 GP Kamenný újezd
01.09.2019 Běh kolem jezera (Litschau)
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)
24.08.2019 Běh kolem středu Evropy (Lišov)
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.)
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.)
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov)
13.07.2019 Kontrolní závody na 600 m (SK Čtyři Dvory)
06.07.2019 XV. ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc)
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže (Jablonec nad Nisou)
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
19.06.2019 T-Mobile Olympijský běh 2019 České Budějovice
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
15.06.2019 Rudolfovská 5-ka (Resolution team)
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.)
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.)
07.06.2019 2. kolo KPD přípravek (sk. 1) (Atletika Prachatice)
04.06.2019 Oddílové závody SK Čtyři Dvory 4.6. a 11.6.
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.)
03.06.2019 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha)
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (Atletika Zlín)
26.05.2019 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)
25.05.2019 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek ()
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)
25.05.2019 33. ročník Běhu na Kluka (SK Čtyři Dvory, Sportcentrum NH)
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. )
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)
18.05.2019 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.)
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Český Krumlov, Kategorie III a IV
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)
08.05.2019 Jarní Atletický Jindřicháč 2019 (SKOK Jindřichův Hradec)
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS)
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.)
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek (sk. 1) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor)
01.05.2019 6. ročník Putovního poháru v pětibojích dětí a rodičů (SK Čtyři Dvory)
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)
22.04.2019 79. ročník mezinárodního silničního běhu 25 km kolem Hluoboké (TJ Koh-i-noor)
13.04.2019 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen (Oldřich Bujnoch)
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. )
30.03.2019 Run Tour České Budějovice
30.03.2019 Jarní halový mítink (SK Čéčova)
26.03.2019 31. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)
24.03.2019 Oddílové závody v hale (SK Čtyři Dvory)
23.03.2019 PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor)
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova)
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.)
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor)
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.)
02.02.2019 Innogy WINTER RUN České Budějovice
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika)
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 21. ledna 2020

Narozeniny má

  • Lenka Novotná
  • Ema Hrušková
  • Jan Šíla
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 minut
 
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
+ -
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 350130Celkem:
  • 3253Za měsíc:
  • 1515Za týden:
  • 69Včera:
  • 88Dnes:
  • 3Online:
Přihlášení