Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
OLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_8679IMG_1793IMG_3854
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Atleti SK Čtyři Dvory

(Lze změnit fotku a text v profilech atletů – návod je zde)

Muži
Matyáš Albrecht (1999)
František Batysta (1988)
Jiří Buchta (1983)
František Cais (1997)
Pavel Čermák (1991)
Oliver Ernst (1991)
Jan Flašar (1986)
Martin Fuka (1978)
Tomáš Herda (1992)
Ivan Holečka (1997)
Jan Horáček (1999)
Pavel Kavřík (1980)
Matěj Konečný (1999)
Jiří Kordík (1991)
Ladislav Kozlík (1996)
Jan Kreisinger (1984)
Jan Kubáň (1991)
Vojtěch Kubelka (1989)
Vít Kubelka (1992)
Ladislav Kučera (1960)
Tomáš Kukrál (1990)
Alois Kuna (1988)
Jiří Květoň (1990)
Jan Láznička (1983)
František Linduška (1994)
Dominik Marchal (1998)
Radovan Matzner (1961)
Pavel Novák (1948)
Ladislav Stejskal (1977)
Pavel Stejskal (1974)
Pavel Suchý (1977)
Pavel Tůma (1989)
Petr Urban (1989)
Miroslav Valha (1991)
Jindřich Vít (1990)
Bohuslav Vít (1959)
Štěpán Vondrášek (1980)
Junioři
Václav Novák (2000)
Ladislav Stejskal ml. (2001)
Martin Strommer (2001)
Dorostenci
Tomáš Buchal (2002)
David Czepiec (2003)
Martin Červený (2003)
Daniel Gribbin (2003)
Richard Jílek (2002)
Jindřich Jirsa (2003)
Matěj Pfeferle (2002)
Bohumil Sak (2002)
Stanislav Tůma (2002)
Martin Zrna (2003)
Starší žáci
Jiří Brunclík (2005)
Tomáš Havelka (2004)
Marek Kantor (2005)
Matěj Nejedlý (2005)
Jakub Outlý (2005)
Ludvík Pavel (2005)
Jakub Pfeferle (2005)
David Pikl (2004)
Jan Stejskal (2004)
Lukáš Vacek (2005)
Mladší žáci
Teodor Brcko (2006)
Jan Brom (2006)
Kryštof Čermák (2007)
Jiří Dohnal (2006)
Matouš Kubeš (2007)
Marek Kuna (2006)
Lukáš Kvasnička (2006)
Tomáš Nový (2007)
Antonín Sak (2006)
Jiří Vojta (2006)
Jan Všetečka (2007)
Jan Záhorovský (2007)
Přípravka hoši
Alex Bastl (2011)
Michal Blažek (2011)
Boris Brcko (2008)
Ondřej Brunclík (2012)
Josef Buchal (2008)
Filip Burda (2013)
Jan Čečák (2012)
Lukáš Černý (2009)
Jakub Dušek (2010)
Tomáš Hálek (2010)
Michal Hořejší (2008)
Šimon Hřebecký (2008)
Vojtěch Joza (2008)
Vojtěch Kaštovský (2008)
Adam Klíma (2009)
Tobiáš Kratochvíl (2011)
Jakub Kroupa (2009)
Jan Kubák (2009)
Marek Mleziva (2011)
Richard Němeček (2008)
Karel Pinc (2008)
Štěpán Suchý (2011)
Jakub Šíla (2011)
Jan Šíla (2008)
Martin Šíma (2009)
Jan Vavřín (2012)
Vladimír Vavřín (2011)
Vít Voleman (2013)
Jan Voleman (2010)
Martin Zíka (2009)
Tomáš Zíka (2012)
Ženy
Olga Balounová (1974)
Lenka Baronová (1982)
Jana Gribbinová (1968)
Hana Hellerová (1999)
Petra Holá (1989)
Kristýna Kožíšková (1996)
Lenka Kožíšková (1966)
Kateřina Lustygová (1985)
Kateřina Lustyková (1985)
Martina Němečková (1965)
Lenka Novotná (1966)
Štěpánka Reschová (1997)
Radka Reschová (1966)
Daniela Stachová (1993)
Petra Šimáčková (1986)
Dagmar Tycová (1962)
Jana Záhorková (1985)
Kateřina Zemanová (1994)
Juniorky
Marie Anna Dvořáková (2001)
Aneta Filípková (2000)
Barbora Havlíčková (2000)
Eliška Jindrová (2001)
Veronika Piklová (2001)
Veronika Schiesslová (2000)
Veronika Votíková (2001)
Kateřina Žohová (2001)
Dorostenky
Ema Bendová (2002)
Tereza Faktorová (2002)
Sylvie Hendrychová (2002)
Ema Hrušková (2003)
Tereza Kudláčková (2002)
Alena Kvasničková (2002)
Martina Matysová (2003)
Agáta Michalová (2002)
Zuzana Němcová (2003)
Natálie Ošmerová (2002)
Barbora Šejdová (2003)
Lucie Štroblová (2003)
Starší žákyně
Jana Adámková (2005)
Nela Bočková (2004)
Barbora Brcková (2004)
Zdeňka Herdová (2004)
Eva Janošíková (2005)
Rozálie Junková (2005)
Lucie Kindlmannová (2005)
Kamila Klímová (2004)
Veronika Lavičková (2005)
Edita Nagyová (2005)
Tereza Poláková (2004)
Hana Tesařová (2004)
Anna Timrová (2004)
Ester Topková (2004)
Veronika Tošilová (2005)
Kateřina Urbanová (2004)
Tereza Votíková (2004)
Aneta Žemličková (2005)
Mladší žákyně
Silvie Julie Fíziková (2007)
Veronika Hejdová (2006)
Jolana Janišová (2007)
Barbora Kubáková (2007)
Kateřina Pelánová (2006)
Tina Stejskalová (2006)
Veronika Tylová (2006)
Alena Větrovská (2006)
Přípravka dívky
Žaneta Anderlová (2011)
Lucie Blažková (2009)
Veronika Blažková (2011)
Tereza Čečková (2010)
Aneta Čejková (2011)
Adéla Foltýnová (2010)
Magdalena Jakobi (2010)
Rozálie Janouchová (2008)
Karolína Kaiserová (2008)
Liliana Karfíková (2009)
Anna Kaštovská (2010)
Aneta Kopečná (2009)
Martina Kosová (2011)
Veronika Ludačková (2010)
Markéta Mezerová (2009)
Alena Michnová (2012)
Jana Michnová (2011)
Alena Nerudová (2012)
Andrea Outlá (2009)
Markéta Pártlová (2009)
Lucie Paťhová (2009)
Nicol Petscherová (2008)
Barbora Síkorová (2009)
Kateřina Suchá (2013)
Natálie Svitáková (2012)
Kristýna Szabóová (2008)
Vanesa Štěrbová (2008)
Sára Tycová (2014)
Matylda Vacková (2009)
Aneta Vydarená (2013)
Aneta Walter (2011)

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 2 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318615Celkem:
  • 1351Za měsíc:
  • 611Za týden:
  • 70Včera:
  • 86Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení