Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5208IMG_4566IMG_6873IMG_1904
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Od roku 2012 jsme přistoupili k hodnocení našich atletů podle bodů za dosažené výkony.
Zde si můžete prohlédnout součty bodů každého atleta za aktuální rok a minulé roky.
Podle dosažených bodů budeme na konci roku vyhodnocovat a odměňovat nejlepší atlety oddílu v každé kategorii.

Bodování atletických výkonů v roce 2019

Muži
Poř.JménoBody
1Tomáš Kukrál4615
2Ladislav Stejskal3917
3Pavel Suchý3198
4Miroslav Říha2340
5František Cais1811
6Jan Flašar1258
7Matěj Konečný1237
8Pavel Tůma1230
9Martin Fuka1058
10Alois Kuna821
11Petr Urban579
12Jindřich Vít571
13Matyáš Albrecht442
Junioři
Poř.JménoBody
1Václav Novák4018
2Ladislav Stejskal ml.3175
Dorostenci
Poř.JménoBody
1David Czepiec16475
2Daniel Gribbin16416
3Tomáš Buchal12967
4Matěj Pfeferle5918
5Martin Zrna4790
6Bohumil Sak1819
Starší žáci
Poř.JménoBody
1Lukáš Vacek31213
2Tomáš Havelka16937
3Jan Stejskal16121
4David Pikl5928
5Jakub Pfeferle4502
6Matěj Nejedlý2790
7Marek Kantor384
8Jiří Brunclík234
Mladší žáci
Poř.JménoBody
1Marek Kuna19537
2Jan Brom4876
3Jiří Dohnal4711
4Lukáš Kvasnička4119
5Teodor Brcko3103
6Tomáš Nový1448
7Jan Všetečka897
Přípravka hoši 10-11 let
Poř.JménoBody
1Jan Kubák7626
2Jan Šíla6530
3Karel Pinc3917
4Boris Brcko2623
5Martin Šíma2061
6Vojtěch Kaštovský1755
7Richard Němeček1574
8Martin Zíka1144
9Lukáš Blecha554
10Šimon Hřebecký310
11Lukáš Černý295
12Josef Buchal181
Přípravka hoši 8-9 let
Poř.JménoBody
1Tomáš Hálek2371
2Štěpán Suchý1605
3Vladimír Vavřín1362
4Tobiáš Kratochvíl1198
5Jan Voleman1194
6Michal Blažek1026
7Jakub Šíla930
8Marek Mleziva905
9Marek Šíla576
10Tadeáš Raušer533
11Andrej Žerajič44
12Jakub Csóka22
13Jaroslav Krejča15
Přípravka hoši do 7 let
Poř.JménoBody
1Tomáš Zíka845
2Jan Vavřín800
3Marek Čečka435
4Martin Jakubík228
5Jan Čečák148
6Ondřej Brunclík134
7Jakub Vaňura40
8Tomáš Blecha14
9Vít Voleman4
Ženy
Poř.JménoBody
1Lenka Baronová8267
2Petra Holá1384
3Lenka Novotná972
4Kateřina Lustyková509
Juniorky
Poř.JménoBody
1Kateřina Žohová21567
2Veronika Votíková4029
3Barbora Havlíčková3492
4Veronika Piklová3470
5Eliška Jindrová3041
Dorostenky
Poř.JménoBody
1Alena Kvasničková8090
2Natálie Ošmerová6644
3Tereza Faktorová3740
4Zuzana Němcová3720
Starší žákyně
Poř.JménoBody
1Barbora Brcková14502
2Edita Nagyová8837
3Zdeňka Herdová4398
4Jana Adámková2480
Mladší žákyně
Poř.JménoBody
1Tina Stejskalová22563
2Veronika Tylová22395
3Veronika Hejdová11452
4Barbora Kubáková9764
5Silvie Julie Fíziková7362
6Jolana Janišová4842
Přípravka dívky 10-11 let
Poř.JménoBody
1Lucie Blažková11345
2Lucie Paťhová5521
3Karolína Říhová3763
4Matylda Vacková2303
5Nicol Petscherová1889
6Markéta Pártlová1255
7Klára Potůčková734
8Aneta Kopečná449
9Adéla Krejčová299
10Vanesa Štěrbová231
11Andrea Outlá177
Přípravka dívky 8-9 let
Poř.JménoBody
1Tereza Čečková7104
2Veronika Blažková3768
3Žaneta Anderlová2602
4Anna Kaštovská2536
5Martina Kosová2209
6Jana Michnová1776
7Veronika Ludačková1608
8Adéla Foltýnová827
9Veronika Hančlová499
10Zdeňka Krajánková297
11Terezie Straňáková172
12Aneta Walter75
13Magdalena Jakobi2
Přípravka dívky do 7 let
Poř.JménoBody
1Alena Michnová1940
2Alena Nerudová622
3Kateřina Suchá170
4Tereza Mužíková129
5Zoe Martykánová126
6Aneta Čejková77
7Kateřina Třeštíková66
8Aneta Vydarená46
9Natálie Svitáková45
10Anna Šindelářová19
11Nela Soukupová17

Bodování výkonů za rok 2018
Bodování výkonů za rok 2017
Bodování výkonů za rok 2016
Bodování výkonů za rok 2015
Bodování výkonů za rok 2014
Bodování výkonů za rok 2013
Bodování výkonů za rok 2012
Bodování výkonů za rok 2011
Bodování výkonů za rok 2010
Bodování výkonů za rok 2009

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Neděle, 15. prosince 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 5 dny, 19 hodiny
 
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Prosinec 2019
P Ú S Č P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Nejbližší akce
Počet návštěvníků
  • 345508Celkem:
  • 3418Za měsíc:
  • 1611Za týden:
  • 338Včera:
  • 195Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení