Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 měsíc, 2 týdny

• Pavel : Za chvíli startuje na ME v El Pasu náš Pavel Brlica. Živě ho lze sledovat na tomto odkazu: «odkaz»
  • Michal Rybák : A ještě jednou středa a ODM - v 15:00 finále 1500m a v něm Filip Toul a jeho velká šance na medailové pozice.
  • Michal Rybák : Dnes na ODM se představí: v 9:45 Honza Kubák - kvalifikace dálky, v 10:00 Lucka Paťhová - rozběhy na 60m překážek, v 10:30 Lucka Blažková - finále v hodu oštěpem.
  • Dáša : Od některých táborníků mi chybí přihlášky apod. Prosím o zaslání.
  • Pavel N : Filip Toul dnes v Domažlicích vylepšil o 3 s OR na 1500 m a vede rep. tabulky o 10 s, má famozní formu.
  • Michal Rybák : V sobotu 11.6. na KPD mladšího žactva odjezd v 8:00 z parkoviště u stadionu 4DVCB
  • Michal Rybák : Na Zlaté tretře bude 31.5. startovat David Czepiec na 110m překážek juniorů - start ve 14:00!
  • Michal Rybák : V úterý 31.5. pořádáme malý zájezd na atletickou Zlatou tretru 2022, Ostrava.
  • Pavel N : Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek se běží 4.6.2022 na Zadově!!!
  • Michal Rybák : Při KPJ ml.žactva získali naši mladí 5 mistrovských titulů! Zvítězili: Blažková L. oštěp, Paťhová L. výška, Vacková M. koule a kriket, ml.žáci ve štafetě 4x60m!
  • Michal Rybák : V 1.kole II.ligy muži vybojovali 1.místo! Ženy 4DVCB skončily na 8.místě.
  • Pavel N : v sobotu má krajský přebor jednotlivců mladší žactvo ve Čtyřech Dvorech (13.30).
  • Pavel N : Dnes na PR Klára Potůčková zavodila poprvé od zlomeniny v únoru, jen tak dál!!!
  • Pavel N : Krajský přebor ve vícebojích bude o víkendu v Nové Včelnici (sobota 13, neděle 10).
  • Pavel N : Do krajského města se z Aktisu Praha vrací tyčkař Petr Urban (33). V roce 2010 uměl v tyči 465 cm, v desetiboji roku 2009 dal ještě jako závodník Čtyř Dvorů 5884 bodů. Do této TJ teď přestoupil, mj. s výkony 383 a 11,58 v kouli
  • Pavel N : Sezona začala,nyní je na pořadu víceboj v N.Včelnici.
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na poslední halové závody, v sobotu 9.4.2022. SK Čéčova ČB
  • Pavel N : OD 4.4.2022 TRÉNUJÍ VŠECHY SKUPINY OPĚT NA ATLETICKÉM STADIONU
  • Pavel N : Na závodech Čtyř Dvorů v koridoru ZŠ Nedbala skočili do výšky Marek Kuna (16) 171 cm a mladší žákyně Lucie Paťhová 144.
  • Pavel N : Naše parta na školení rozhodčích složila zkoušky, gratulujeme
  • Pavel N : ČP Zadov. V 10km závodě žen si suverénně počínala Barbora Havlíčková.
  • Pavel N : Krásných 18 má dnes Bára Brcková.
  • Pavel N : Trochu zapomínáte na snahu Jakuba Pfeferleho,do poslední chvíle se snažil o účast,
  • Michal Rybák : Na gigant-M ČR juniorů a dorostu 19.-20.2.2022 byli vybráni: Czepiec David na 60m př., Gribbin Dany na 800m, Vacek Lukáš na 60m a v dálce a štafeta juniorů 4x200m. Výběr bohužel unikl Davidovi Piklovi na 1500m. Všem klukům gratuluji a věřím, že budou moct do Ostravy odjet a závodit!
  • Pavel N : POZOR-V sobotu 19.2.2022 závod na Strahově NEBUDE.
  • Pavel N : Praha: Daniel Gribbin na 800 m skončil pátý v nejlepším letošním čase v kraji 2:05,45 min
  • Pavel N : Trenink v pátek 3.12. 16h až 17h tělocvična ON Pavel N.a od 17h Michal v koridoru.
  • Pavel N : Lucie Paťhová výška 142, stále na špici v kraji (mž)
  • Pavel N : Bára Kubáková, dálka 459, nejlepší dívčí výkon v 2021, 4Dv.
  • Pavel N : Sobota v ON;
  • Pavel N : 2. halové závody, v sobotu 20. listopadu na O.Nedbala,výška a dálka,možná překážky.
  • Pavel N : 1. halové závody, v sobotu 13. listopadu na O.Nedbala,50m,60 m,
  • Pavel N : Koridor SH,Dlouhá louka.od pondělí 1.11.2021 19.h,příprava na novou sezónu.
  • Host_939 : Sobotní Třeboňský 1/2maraton: