Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_7811IMG_0082IMG_41732012-08-16 18.05.14
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Starší žáci

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m12,01Lukáš Vacek200508.06.20192. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.)
100 m př.14,80Jindřich Vít199010.06.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav)
1000 m3:02,90Jindřich Vít199010.06.2005Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav)
110 m př.18,16Bohumil Sak200208.07.2016XII. Krumlovský desetiboj ŠNOMÍBO (Český Krumlov)
150 m17,4Pavel Kavřík198008.07.1995
1500 m4:49,67Daniel Gribbin200314.10.2018Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
1500 m př.5:38,61Matěj Vlašánek198927.09.2003Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A.C. Tempo Kladno)
200 m24,98Petr Urban198925.09.2004Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek, skupina A (SK Spartak Praha 4)
200 m př.27,0Pavel Kavřík198008.07.1995
300 m39,02David Czepiec200327.05.2018Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek)
3000 m10:09,6Jan Kreisinger198409.10.1999
3x300 m2:02,59Koudelka O.
Fürst
Flíček
198527.06.1999
400 m57,58David Czepiec200313.05.20181. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
400 m př.70,90Martin Zdrha198924.05.2003Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze
4x300 m3:14,88Brom, Havelka, Pikl, Všetečka200415.06.20192. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
4x60 m29,86Gribbin, Vacek, Stejskal, Czepiec200327.05.2018Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek)
50 m6,59Martin Zrna200308.12.201814. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova)
500 m1:23,55Vojtěch Kubelka198922.01.20043. veřejné závody PAS (USK Praha)
60 m7,4Pavel Kavřík198009.09.1995
60 m př.8,78Jindřich Vít199015.01.2005Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč a TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
600 m2:24,48Matěj Kotlár199526.05.20102.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
800 m2:13,23Daniel Gribbin200301.12.201813. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.)
dálka5,97Lukáš Vacek200515.06.20192. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
devítiboj4837Pavel Kavřík198016.07.1995
disk 1,5kg33,34Petr Urban198916.07.2004Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích
disk 1kg36,03Oldřich Mareš198612.05.2001
chůze 3000 m17:59,79Jan Láznička198304.07.1998
kladivo 4kg30,80Pavel Kavřík198027.05.1995
koule 3kg8,53Daniel Gribbin200328.09.2017Atletikcký Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec)
koule 4kg13,30Jiří Buchta198328.08.1998
koule 5kg10,98Vít Kubelka199203.05.2006Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
míček36,29Daniel Bartůněk199814.06.2012Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory
oštěp 600g45,34Petr Pexa199028.05.2005
oštěp 700g36,83Jan Stejskal200425.05.2019Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)
pětiboj1128Tomáš Buchal200208.10.2017Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
sedmiboj (hala)2567Bohumil Sak200210.01.2016Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec
skok z místa2,42Bohumil Sak200208.07.2016XII. Krumlovský desetiboj ŠNOMÍBO (Český Krumlov)
ŠNOMÍBO desetiboj3272Daniel Gribbin200306.07.2018ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
trojskok11,53Matěj Vlašánek198915.09.2004Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
tyč3,70Petr Urban198918.12.2004Vánoční hala žactva (USK Praha)
vrhačský čtyřboj1270Jiří Mareda200101.05.2015Májové házení na 4dvorech (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
vrhačský trojboj1559Jan Klečka198607.10.2001
výška1,93Matěj Konečný199920.09.2014Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil Brom, Havelka, Pikl, Všetečka v disciplíně 4x300 m výkonem 3:14,88 min dne 15.06.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží Pavel Kavřík v disciplíně kladivo 4kg výkonem 30,80 m ze dne 27.05.1995

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 2 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318615Celkem:
  • 1351Za měsíc:
  • 611Za týden:
  • 70Včera:
  • 86Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení