Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lucie Paťhová, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 9,25 s
Tereza Čečková, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 9,41 s
Štěpán Suchý, 1. místo
12.12.2021, plný míč: 8,36 m
Pavel Klein, 1. místo
12.12.2021, dálka: 3,75 m
Isabela Nováková, 1. místo
12.12.2021, dálka: 3,34 m
Pavel Klein, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 9,36 s
Daniel Šandl, 1. místo
12.12.2021, plný míč: 6,81 m
Alena Michnová, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 10,25 s
Dominik Markvart, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 7,62 s
Jan Stejskal, 1. místo
12.12.2021, výška: 1,61 m
Jan Kubák, 1. místo
12.12.2021, dálka: 4,28 m
Jan Kubák, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 8,92 s
Josef Soukup, 1. místo
12.12.2021, dálka: 3,42 m
Jan Šíla, 1. místo
12.12.2021, výška: 1,47 m
Alena Michnová, 1. místo
12.12.2021, plný míč: 6,24 m
Josef Soukup, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 9,97 s
Lucie Paťhová, 1. místo
12.12.2021, dálka: 3,95 m
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
12.12.2021, 60 m: 8,99 s
Veronika Nováková, 1. místo
12.12.2021, plný míč: 9,23 m
Lucie Paťhová, 1. místo
12.12.2021, výška: 1,41 m
Archív
Fotografie z našich akcí
DSC_0041IMG_2460IMG_0106IMG_5310
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice


Jihočeský kraj



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Přípravka hoši (10-11 let)


Poznámka: 50 m př.(m) znamená molitanové překážky, 50 cm, které se používají při závodech přípravky od 9.5.2010


Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m15,21Matěj Konečný199908.09.20104.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
1000 m3:25,0Bohumil Sak200202.11.2013Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB)
150 m21,52Lukáš Vacek200511.09.2016KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
1500 m5:18,02Teodor Brcko200617.09.20173. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
200 m38,07Jan Kaňka199813.05.2009Atletický podvečer (TJ SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
200 m př.44,5Vít Kubelka199229.05.2002
300 m49,7L. Kudlata197810.06.1989
400 m71,73Lukáš Kvasnička200628.09.2017Atletikcký Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec)
4x60 m30,7Vlášek
Metelka M.
Skříčil
Kavřík P.
198507.10.1995
50 m7,46Ondřej Kroupa200611.11.20177. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova)
50 m př.8,76Marek Kuna200627.05.2017KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor)
50 m př.(m)8,51Matěj Konečný199915.05.2010Přebor staršího žactva a přípravky (Atletika Písek)
500 m1:38,8Dominik Marchal199805.05.2009Běháme – skáčeme – házíme vesele nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.)
60 m8,7Ondřej Koudelka198407.10.1995
60 m př.10,88Marek Kuna200614.05.20171.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.)
600 m1:50,81Matěj Konečný199903.10.2010KPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
800 m2:37,1Pavel Kavřík198018.06.1991
8x100 m2:15,03Kaštovský, Blažková, Šíla, Zíka, Kubák, Šíma, Pártlová, Čečková200807.06.20192. kolo KPD přípravek (sk. 1) (Atletika Prachatice)
čtyřboj1402Matěj Konečný199903.10.2010KPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)
čtyřboj (hala)1100Jan Kubák200922.02.2020KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor)
dálka4,54Marek Kuna200611.09.2017European Kids Athletics Games (do 15 let), Brno
disk 1kg17,30Vít Kubelka199211.10.2003
koule 2kg8,33Jan Stejskal200428.09.2015Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)
koule 3kg7,35Jan Stejskal200413.09.20153. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)
koule 4kg4,48Dominik Marchal199806.09.2009Cena města Pacova v hodu diskem (TJ Slavoj Pacov)
míček53,10P. Hevr197810.06.1989
oštěp 400g14,73Vojtěch Tomšík200713.09.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
oštěp 500g17,36Jan Stejskal200411.10.2015Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
oštěp 600g19,30Bohumil Sak200220.10.2013Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB)
pětiboj1236Bohumil Sak200226.09.2013Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB)
pětiboj (hala)1123Marek Kuna200612.02.2017Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
pětiboj ml. žactvo996Jan Kubák200911.10.2020Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
plný míč13,02Jakub Šašek200421.02.2015Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ Nová Včelnice)
skok z místa1,95Lukáš Vacek200516.05.2016DAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice)
trojboj (hala)569Jan Šíla200816.03.2019Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)
Velká Kunratická 840 m3:29,4Daniel Gribbin200309.11.201481. ročník Velké Kunratické
výška1,40Vít Kubelka199226.04.2003

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil Jan Kubák v disciplíně pětiboj ml. žactvo výkonem 996 b. dne 11.10.2020


Nejstarší rekord v této kategorii drží P. Hevr v disciplíně míček výkonem 53,10 m ze dne 10.06.1989

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. ledna 2022
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 13 hodiny, 18 minut
 
  • Pavel N : Praha;Daniel Gribbin na 800 m skončil pátý v nejlepším letošním čase v kraji 2:05,45,
  • Pavel N : Trenink v pátek 3.12. 16h až 17h tělocvična ON Pavel N.a od 17h Michal v koridoru.
  • Pavel N : Lucie Paťhová výška 142, stále na špici v kraji (mž)
  • Pavel N : Bára Kubáková, dálka 459, nejlepší dívčí výkon v 2021, 4Dv.
  • Pavel N : Sobota v ON;
  • Pavel N : 2. halové závody, v sobotu 20. listopadu na O.Nedbala,výška a dálka,možná překážky.
  • Pavel N : 1. halové závody, v sobotu 13. listopadu na O.Nedbala,50m,60 m,
  • Pavel N : Koridor SH,Dlouhá louka.od pondělí 1.11.2021 19.h,příprava na novou sezónu.
  • Host_939 : Sobotní Třeboňský 1/2maraton:
  • Host_939 : Třeboňský 1/2maraton - Martin Fuka (43 let) v čase 1:26:46 hod. V celkovém pořadí 37., v katogrii 9.
  • Pavel : Zlatou medaili dneska získal na MČR staršího žactva v Příbrami v aquathlonu náš Filip Toul (14) a u Terezky Tučkové (14) to také dneska cinklo a bere výbornou stříbrnou medaili!! Úspěšný víkend podtrhnul Pavel Brlica, který na MČR mužů získal dvě zlaté medaila, ve štafetovém závodě v orientačním běhu v dresu SK Žabovřesky (v hlavním závodě mužů a potom ve smíšeném závodě). Všem moc gratuluji. Makáme dál, pohoda klídeček!!
  • Pavel N : František Linduška (27, Čtyři Dvory) za 1:26:48 a stal se krajským přeborníkem v silničním běhu. 8. Štěpán Vondrášek (41, ČD) 1:41:50,čtvrté místo v KP.
  • Host_4141 : NN night run ČB, v dětských závodech 3 atleti SK 4 dvory na stupních vítězů.
  • Pavel N : Včera se přišla rozloučit s aktivní karierou Zuzana Němcová. Chtělo by to konečně svolat posezení k lize žen, že ano děvčata?
  • Michal Rybák : Paťhová Lucie: výška, 8x200m; Šíla Jan: výška; Kubák Jan: 1000m, 4x60m (+8x200m); společná doprava z ČB v 8:00 busem z parkoviště u Výstaviště
  • Michal Rybák : Blažková Lucie: 150m, 8x200m
  • Michal Rybák : Reprezentace ml.žactva Jihočeského kraje z oddílu 4DVCB - 28.9.2021, Písek:
  • Pavel N : Bára Kubáková dnes 3. na přeboru škol v krosu .
  • Pavel : Na mistrovství ČR mužů v duatlonu obsadil Pavel Brlica celkově 3. místo!!!
  • Pavel N : V neděli 19.9. jedeme do N.Včelnice bus 13míst sraz 7.45
  • Pavel N : Atletika bude pokračovat sobotním KP mladšího žactva a přípravek ve vícebojích ve Veselí nad Lužnicí (10). V neděli mají dospělí KP družstev v Nové Včelnici (10).
  • Láďa Kučera : Velká cena Tábora a EKAG v Johočeském deníku zde: «odkaz»
  • Pavel N : MČ;kladivo Dohnal (ČD) 25,93 - os. rek., letos druhý v kraji,
  • Pavel N : KP žáci, žákyně družstva v neděli ve Čtyřech Dvorech od 10 hodin 5.9.2021
  • Pavel N : Parádní 6.místo Veroniky Piklové na 3000 m př,, gratuluji
  • Pavel N : LT skončil, zítra opět u nás na atletice. Příprava závodů od 8 h.
  • Pavel N : Oficiální tabulky ČAS potvrdily, že v I. NL, sk. A skončili muži i ženy Sokola ČB poslední. V sobotu 4. září je tedy čeká baráž.
  • Pavel N : Po přehodnocení situace budou rozhodčí i pro J.Hradec, a utkání KPD přípravek 4.9.2021 bude.
  • Pavel N : KP žáci, žákyně jednotlivci v neděli ve Čtyřech Dvorech od 10 hodin 29.8.2021
  • Pavel N : V nadcházející sobotě 21.8.bude pokračovat II. liga, sk. B na Děkance
  • Pavel N : V sobotu 17. července se Terénní Běh Trasu (100 km) absolvovala naše Martina Němečková v čase 18:50:09 a 17. místo (3. místo mezi ženami!gratuluji .
  • Pavel N : 17. a 18 7.bude Cena Pacova ve vícebojích od 14 a 9h KP vícebojařů v Nové Včelnici 24.-25. července od 13 a 10 h.
  • Pavel : Na MČR veteránů vybojoval zlatou medaili v běhu na 1500 m P. Bednárik a solidní čas na stejné distanci - 4:06 na I. lize běžel R. Budil!
  • Pavel N : Na mistrovství ČR atletů ve Zlíně. Na 3000 m překážek Veronika Piklová (ČD) doběhla jedenáctá za 11:37,42. v kouli Alena Kvasničková (ČD) třináctá se 11,24.
  • Pavel N : Dnes na MČR ;Aja 17.15,Verča 17.35.Držíme palce.
+ -
Termínovka
Leden 2022
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Nejbližší akce
  • Nejsou žádné události.
Počet návštěvníků
  • 391839Celkem:
  • 658Za měsíc:
  • 307Za týden:
  • 34Včera:
  • 16Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení