Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_9196IMG_7173IMG_8994img_3158
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Přípravka dívky (10-11 let)


Poznámka: 50 m př.(m) znamená molitanové překážky, 50 cm, které se používají při závodech přípravky od 9.5.2010


Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m15,75Lucie Čutková199612.09.20073. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
100 m př.22,06Veronika Vodičková199524.05.2006Přebor Jižních Čech mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších ž
1000 m4:05,0Eliška Hamadejová200202.11.2013Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB)
150 m22,50Jana Adámková200529.05.2016Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice)
1500 m5:49,2Michaela Metelková198423.09.1995
200 m34,58Lucie Čutková199612.09.20073. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
300 m51,3Tereza Faktorová200215.05.2013DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013
400 m74,14Zuzana Čutková199909.06.20103.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
4x200 m2:17,77Faktorová, Žáková, Žohová, Bendová200207.09.20133. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (Veselí n. Lužnicí)
4x60 m41,58Janošíková, Janišová, Hrušková, Kubíčková200324.05.2014KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
50 m7,76Zuzana Němcová200324.05.2014KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)
50 m př.10,00Barbora Kubáková200727.05.2018Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek)
50 m př.(m)8,88Ema Bendová200216.11.20133. ročník Velké ceny SK Čéčova
500 m1:41,5Zuzana Čutková199905.05.2009Běháme – skáčeme – házíme vesele nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.)
60 m8,8Kristýna Pokorná198318.06.1994
60 m př.11,9Valentýna Wuschková200523.06.2016Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
600 m1:58,52Tereza Faktorová200219.05.2013Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB)
800 m2:49,1Kateřina Ullmannová198320.09.1994
8x100 m2:33,13Brcko, Brcková, Kubeš, Stejskal F.
, Urbanová, Janišová, Žáková, Siegerth
200311.05.20141. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
8x100 m2:33,13Brcko, Brcková, Kubeš, Stejskal F.
, Urbanová, Janišová, Žáková, Siegerth
200311.05.20141. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
čtyřboj1592Barbora Brcková200421.03.2015Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)
čtyřboj (hala)1444Zuzana Čutková199910.04.2010Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)
dálka4,22Lucie Blažková200924.03.2019Oddílové závody v hale (SK Čtyři Dvory)
disk 1kg12,31Nikola Hazmuková199014.10.2001
koule 2kg8,15Ema Bendová200209.06.2013KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice)
koule 3kg6,90V. Beranová198017.10.1991
míček40,57Kristýna Kožíšková199606.06.20072. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (Sokol České Budějovice)
oštěp 400g17,86Barbora Kubáková200716.09.20183. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.)
oštěp 600g14,08Petra Kámenová198602.10.1997
pětiboj1726Barbora Kubáková200714.10.2018Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
pětiboj (hala)1262Tina Stejskalová200612.02.2017Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
plný míč11,95Kateřina Urbanová200421.02.2015Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ Nová Včelnice)
skok z místa1,80Radka Janišová200516.05.2016DAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice)
trojboj (hala)996Lucie Blažková200916.03.2019Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)
výška1,35Zuzana Němcová200309.09.2014European kids athletics games (Brno)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořila Lucie Blažková v disciplíně dálka výkonem 4,22 m dne 24.03.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží V. Beranová v disciplíně koule 3kg výkonem 06,90 m ze dne 17.10.1991

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 2 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318615Celkem:
  • 1351Za měsíc:
  • 611Za týden:
  • 70Včera:
  • 86Dnes:
  • 2Online:
Přihlášení