Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_8954IMG_2749IMG_0172img_3257
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Muži

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m11,36Pavel Kavřík198018.09.20054. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor)
1000 m2:47,67Luboš Rákosník197408.01.2000Olymp Cup, Praha, Stromovka
10000 m30:41,86 Jan Kreisinger198425.06.2004Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň)
110 m př.15,53Pavel Kavřík198008.10.2005Kvalifikace o postup do II. ligy mužů v Čechách, včetně chůze
150 m19,5Luboš Rákosník197406.01.1996Veřejné závody v hale (Olymp Praha)
1500 m4:01,81Jan Kreisinger198410.07.20043. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol a SK Čtyři Dvory Č.B.)
20 km1:35:45,85Jaroslav Novák196421.11.2010Plzeňská třicítka a dvacítka a maraton na dráze (SC MARATHON Plzeň)
200 m25,18Tomáš Herda199211.09.2016KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
2000 m6:09,32Jan Flašar198611.01.20131. veřejné závody PAS (USK Praha)
25 km1:31:01Ladislav Stejskal197717.04.201171.ročník mezinárodního silničního běhu na 25 km kolem Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)
30 km2:24:32,41Jaroslav Novák196421.11.2010Plzeňská třicítka a dvacítka a maraton na dráze (SC MARATHON Plzeň)
3000 m8:30,37Jan Kreisinger198421.02.2004Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha)
3000 m př.9:21,13Jan Kreisinger198409.10.200419. setkání družstev mládeže atletických oddílů SK Čtyři Dvory ČB a AC Moravská Slávie Brno
40 y6,3Jiří Buchta198325.09.2010Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor)
400 m54,33František Batysta198825.04.20091.kolo KPD mužů a žen (Atletika Písek o.s.)
400 m př.58,09Jakub Novák197728.09.1999
4x100 m47,44Buchal, Gribbin, Kukrál, Konečný199929.09.2019Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín)
4x200 m1:43,27Luboš Rákosník197429.01.2000Oblastní přebor mužů v hale (Praha, hala Stromovka)
4x400 m3:54,30Buchta J.
Batysta F.
Brchl J.
Novák O.
197728.09.2002
50 m6,7Luboš Rákosník197406.01.1996Veřejné závody v hale (Olymp Praha)
5000 m14:27,5Jan Kreisinger198408.06.2005Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
60 m7,43Petr Urban198924.01.2009Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor )
60 m př.8,85Jindřich Vít199026.01.2013Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)
600 m1:32,88Luboš Rákosník197408.01.2000Olymp Cup, Praha, Stromovka
800 m2:00,17Jan Kreisinger198414.05.20171. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
dálka6,45Petr Urban198910.06.20092.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
desetiboj3978Jiří Buchta198323.08.2003Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Nová Včelnice)
disk 2kg40,04Jiří Buchta198328.06.2003Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů a žen na dráze (TJ Nová Včelnice)
hodinovka16255Ladislav Stejskal197723.05.2012Hodinovka na dráze (SK Čtyři Dvory ČB)
chůze 10 km53:36Jan Láznička198328.06.2003
chůze 20 km1:48:25Jan Láznička198309.05.200420 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, skupina A, B, C
chůze 3000 m17:23,18Jan Láznička198323.09.2017Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.)
chůze 5000 m34:48,96Pavel Suchý197729.09.2019Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín)
kladivo 7,26kg41,38Petr Vejs196528.06.2003Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů a žen na dráze (TJ Nová Včelnice)
koule 4kg8,39Pavel Stejskal197428.09.2015Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)
koule 5kg7,32Michal Punčochář199508.05.20191. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS)
koule 7,26kg13,03Jiří Buchta198324.05.2008Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ VS Tábor)
maraton3:05:03STANISLAV JANČÁŘ196713.05.2012Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen (Praha)
míček56,80Tomáš Kukrál199013.09.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
oštěp 800g52,06Petr Urban198911.06.2011Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB)
půlmaratón1:07:44Jan Kreisinger198402.04.2005
Silniční běh Běchovice 10 km31:45František Linduška199430.09.2018Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek ()
trojskok11,78Jiří Buchta198315.09.2004Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
tyč4,60Petr Urban198924.01.2010Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS )
Velká Kunratická 3100 m12:49,4Jan Flašar198608.11.201582. ročník Velké Kunratické
výška1,93Jindřich Vít199019.05.2012Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (Atletika Písek)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil Buchal, Gribbin, Kukrál, Konečný v disciplíně 4x100 m výkonem 47,44 s dne 29.09.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží Luboš Rákosník v disciplíně 50 m výkonem 06,7 s ze dne 06.01.1996

Napište komentář

Dnes je
Středa, 22. ledna 2020
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 hodina, 33 minut
 
  • Pavel N : Zimní ODM,paradní slunečná,v TV přenosu i Eva,Vendy,Marie( 20),jen Vojtu jsem nezahlédl.
  • Host_2568 : k
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
+ -
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 350193Celkem:
  • 3316Za měsíc:
  • 1295Za týden:
  • 91Včera:
  • 60Dnes:
  • 3Online:
Přihlášení