Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_2530363IMG_9532IMG_5527
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Muži

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m11,36Pavel Kavřík198018.09.20054. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor)
1000 m2:47,67Luboš Rákosník197408.01.2000Olymp Cup, Praha, Stromovka
10000 m30:41,86 Jan Kreisinger198425.06.2004Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň)
110 m př.15,53Pavel Kavřík198008.10.2005Kvalifikace o postup do II. ligy mužů v Čechách, včetně chůze
150 m19,5Luboš Rákosník197406.01.1996Veřejné závody v hale (Olymp Praha)
1500 m4:01,81Jan Kreisinger198410.07.20043. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol a SK Čtyři Dvory Č.B.)
20 km1:35:45,85Jaroslav Novák196421.11.2010Plzeňská třicítka a dvacítka a maraton na dráze (SC MARATHON Plzeň)
200 m25,18Tomáš Herda199211.09.2016KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
2000 m6:09,32Jan Flašar198611.01.20131. veřejné závody PAS (USK Praha)
25 km1:31:01Ladislav Stejskal197717.04.201171.ročník mezinárodního silničního běhu na 25 km kolem Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)
30 km2:24:32,41Jaroslav Novák196421.11.2010Plzeňská třicítka a dvacítka a maraton na dráze (SC MARATHON Plzeň)
3000 m8:30,37Jan Kreisinger198421.02.2004Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha)
3000 m př.9:21,13Jan Kreisinger198409.10.200419. setkání družstev mládeže atletických oddílů SK Čtyři Dvory ČB a AC Moravská Slávie Brno
40 y6,3Jiří Buchta198325.09.2010Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor)
400 m54,33František Batysta198825.04.20091.kolo KPD mužů a žen (Atletika Písek o.s.)
400 m př.58,09Jakub Novák197728.09.1999
4x100 m47,74Gribbin, Urban, Vít, Kubáň198820.05.20181. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
4x200 m1:43,27Luboš Rákosník197429.01.2000Oblastní přebor mužů v hale (Praha, hala Stromovka)
4x400 m3:54,30Buchta J.
Batysta F.
Brchl J.
Novák O.
197728.09.2002
50 m6,7Luboš Rákosník197406.01.1996Veřejné závody v hale (Olymp Praha)
5000 m14:27,5Jan Kreisinger198408.06.2005Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
60 m7,43Petr Urban198924.01.2009Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor )
60 m př.8,85Jindřich Vít199026.01.2013Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)
600 m1:32,88Luboš Rákosník197408.01.2000Olymp Cup, Praha, Stromovka
800 m2:00,17Jan Kreisinger198414.05.20171. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)
dálka6,45Petr Urban198910.06.20092.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
desetiboj3978Jiří Buchta198323.08.2003Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Nová Včelnice)
disk 2kg40,04Jiří Buchta198328.06.2003Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů a žen na dráze (TJ Nová Včelnice)
hodinovka16255Ladislav Stejskal197723.05.2012Hodinovka na dráze (SK Čtyři Dvory ČB)
chůze 10 km53:36Jan Láznička198328.06.2003
chůze 20 km1:48:25Jan Láznička198309.05.200420 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, skupina A, B, C
chůze 3000 m17:23,18Jan Láznička198323.09.2017Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.)
kladivo 7,26kg41,38Petr Vejs196528.06.2003Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů a žen na dráze (TJ Nová Včelnice)
koule 4kg8,39Pavel Stejskal197428.09.2015Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)
koule 7,26kg13,03Jiří Buchta198324.05.2008Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ VS Tábor)
maraton3:05:03STANISLAV JANČÁŘ196713.05.2012Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen (Praha)
míček56,80Tomáš Kukrál199013.09.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
oštěp 800g52,06Petr Urban198911.06.2011Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB)
půlmaratón1:07:44Jan Kreisinger198402.04.2005
Silniční běh Běchovice 10 km31:45František Linduška199430.09.2018Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek ()
trojskok11,78Jiří Buchta198315.09.2004Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
tyč4,60Petr Urban198924.01.2010Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS )
Velká Kunratická 3100 m12:49,4Jan Flašar198608.11.201582. ročník Velké Kunratické
výška1,93Jindřich Vít199019.05.2012Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (Atletika Písek)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil František Linduška v disciplíně Silniční běh Běchovice 10 km výkonem 31:45 min dne 30.09.2018


Nejstarší rekord v této kategorii drží Luboš Rákosník v disciplíně 50 m výkonem 06,7 s ze dne 06.01.1996

Napište komentář

Dnes je
Středa, 24. dubna 2019

Narozeniny má

  • Martin Šíma

Svátek slaví

  • Jiří Buchta
  • Jiří Květoň
  • Jiří Brunclík
  • Jiří Kordík
  • Jiří Vojta
  • Jiří Dohnal
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 20 hodiny, 50 minut
 
  • Pavel N : F.Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 22.3. již od 18.00 (KIN není).Předtím v O.Nedbala od 16.00vede Baronová
  • Pavel N : Počasí je vrtkávé a tak bude v koridoru SH, pondělí 18.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Famózní sezonu OPA Cupu završila Bára Havlíčková vítězstvím v posledním individuálním závodě a raduje se tak i z celkového triumfu v seriálu a my s ní.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15.3. již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí i dnes 11.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Pátek 8. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Michal a Majda.
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Česká běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková ovládla oba závody kontinentálního poháru OPA ve švýcarském Le Brassus
  • Pavel N : Naše nejmenší atletka má titul Miss sympatie VC SK Čečova «odkaz»
  • Pavel N : Pátek 1. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Jakobi : Dobrý den, na 2.3. by jsem chtěl přihlásit Magdalenu Jakobi. děkuji moc. Martin Jakobi
  • Pavel N : Lukáš Vacek byl vybrán na 60m, MČR ŽACTVA V OSTRAVĚ 2.3.2019 v 15.00
  • Pavel N : Ve středu 27.2.není trénink v koridoru,ale na 4Dv od 16.30 !!!
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Duben 2019
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC
Počet návštěvníků
  • 314159Celkem:
  • 1897Za měsíc:
  • 524Za týden:
  • 88Včera:
  • 55Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení