Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_1102IMG_5983IMG_5756IMG_4689
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Mladší žákyně

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
1 míle7:10,56Marie Dvořáková200118.09.2014Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
100 m14,05Kristýna Kožíšková199616.09.20093.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
100 m př.18,64Barbora Brcková200410.09.2017KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice)
1000 m3:40,0Kateřina Žohová200102.11.2013Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB)
150 m20,82Tina Stejskalová200615.06.20192. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
1500 m5:18,54Barbora Havlíčková200019.05.2013Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB)
1500 m př.6:29,0Nela Todorovová198813.10.2001
200 m31,37Lucie Čutková199609.09.2008Atletické závody - Vesele nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí n.L.)
200 m př.37,41Veronika Hejdová200615.06.20192. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
300 m45,59Nela Todorovová198812.05.2001
3000 m13:37,68Linda Štěrbová200608.05.20191. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS)
3x300 m2:30,5Staňková P.
, Pokorná K.
, Pekárková V.
198312.10.1996
400 m69,01Tina Stejskalová200628.09.2018Podzimní atletický Jindřicháč
400 m př.80,33Linda Štěrbová200631.08.20192. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)
4x200 m2:07,27Fíziková, Hejdová, Stejskalová, Tylová200608.06.20192. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.)
4x300 m3:32,76Adámková, Tošilová, Nagyová, Stejskalová200503.06.20182. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.)
4x60 m34,7Staňková P.
, Pokorná K.
, Pekárková V.,
, Kernerová K.
198312.10.1996
50 m7,76Jana Adámková200511.11.20177. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova)
50 m př.11,88Veronika Vodičková199503.03.2007Krajský přebor mladšího žactva Jihočeského kraje v halové atletice (TJ Nová Včelnice)
50 m př.(m)14,7Nikola Žáková200214.05.20142. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice)
60 m8,65Tina Stejskalová200615.12.2019Oddílové halové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice v kategoriích staršího, mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
60 m př.11,30Barbora Brcková200415.01.2017Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec)
600 m1:52,96Tina Stejskalová200606.05.2019Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
800 m2:33,58Barbora Havlíčková200012.01.2013Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
čtyřboj1464Tereza Faktorová200212.06.2014Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
dálka4,56Jana Adámková200520.05.2018KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)
desetiboj2590Tereza Faktorová200210.07.2015ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
disk 0,75kg20,35Veronika Tylová200611.05.2019Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)
disk 0,75kg20,35Veronika Tylová200608.09.20193. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)
disk 1kg18,92M. Chourová197822.05.1990
kladivo 3kg23,18Jaromíra Rybáková200009.06.2013KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice)
koule 2kg10,48Kateřina Urbanová200421.05.2017Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.)
koule 3kg9,59Kateřina Žohová200112.10.2014Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
míček51,41Kristýna Kožíšková199604.10.2009Regionální pohár ve vybraných disciplínách mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
oštěp 400g26,13Kateřina Urbanová200404.06.20172.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z. s.)
oštěp 500g25,63Jaromíra Rybáková200019.05.2013Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB)
oštěp 600g23,73Kristýna Kožíšková199604.10.2009Regionální pohár ve vybraných disciplínách mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
pětiboj2350Barbora Brcková200408.10.2017Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
pětiboj (hala)2118Tina Stejskalová200616.02.2019Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor)
plný míč10,45Edita Nagyová200522.06.2017Oddílové závody (SK Čtyři Dvory)
skok z místa2,07Tereza Faktorová200210.07.2015ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
sprint. trojboj1457Lucie Čutková199620.05.2009Velká cena Veselí nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni)
vrhačský čtyřboj1121Ema Bendová200201.05.2015Májové házení na 4dvorech (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
vrhačský trojboj963Ema Bendová200201.05.2015Májové házení na 4dvorech (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
výška,96Natálie Ošmerová200212.06.2014Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
výška1,50Zuzana Němcová200310.12.2016Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořila Tina Stejskalová v disciplíně 60 m výkonem 8,65 s dne 15.12.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží M. Chourová v disciplíně disk 1kg výkonem 18,92 m ze dne 22.05.1990

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Sobota, 25. ledna 2020
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 18 hodiny, 18 minut
 
  • Pavel N : Připomínám bus do Prahy v 6.00 z Horákové
  • Pavel N : Trénink v pátek 24.1.od 16.00 tělocvična ZŠ ON a pak 17-19 atl.hala ZŠ ON,vede eLBa
  • Pavel N : Zimní ODM,paradní slunečná,v TV přenosu i Eva,Vendy,Marie( 20),jen Vojtu jsem nezahlédl.
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
+ -
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 350603Celkem:
  • 3726Za měsíc:
  • 850Za týden:
  • 113Včera:
  • 200Dnes:
  • 2Online:
Přihlášení