Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_7429IMG_1509IMG_5069IMG_4637
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Mladší žáci

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m13,53Bohumil Sak200210.07.2015ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
100 m př.16,79Marek Kuna200614.09.2019Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz)
1000 m3:10,77Bohumil Sak200224.05.20152. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek)
110 m př. (76 cm)20,33Bohumil Sak200210.07.2015ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
150 m19,32Lukáš Vacek200503.06.20182. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.)
150 m19,32Lukáš Vacek200509.12.2018Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra)
1500 m5:08,36Jacob Kordutch199413.05.2007Přebor Jihočeského kraje starších žáků a žákyň na dráze
1500 m př.5:28,21Teodor Brcko200608.09.20193. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)
200 m27,29Michal Ujhelyi199511.10.2008Pohár předsedy JČKAS (SK Čtyři Dvory)
200 m př.31,1Petr Urban198929.05.2002
300 m43,47Matěj Konečný199903.06.2012II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek)
3000 m12:05,79Daniel Gribbin200321.05.20162. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.)
400 m64,41Lukáš Vacek200528.09.2018Podzimní atletický Jindřicháč
400 m př.82,2Vít Kubelka199214.09.2005Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
4x200 m1:56,60Kuna Marek, Brom Jan, Brcko Teodor, Kvasnička Lukáš200603.06.2019O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha)
4x60 m33,89Pexa P
, Vít J.
Mráz S.
, Květoň J.
199025.05.2003
50 m6,83Lukáš Vacek200508.12.201814. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova)
50 m př.10,60Tomáš Plášil199319.02.2006Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Nová Včelnice)
500 m1:32,89Daniel Gribbin200307.05.201652. ročník Běhu vítězství, Ševětín
60 m7,68Lukáš Vacek200509.12.2018Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra)
60 m př.9,79Lukáš Vacek200501.12.201813. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.)
600 m1:46,3Teodor Brcko200613.07.2019Kontrolní závody na 600 m (SK Čtyři Dvory)
800 m2:21,16Bohumil Sak200218.06.2015Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika (Plzeňský KAS)
čtyřboj1008Bohumil Sak200212.06.2014Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
dálka5,13Marek Kuna200615.06.20192. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
desetiboj2972Bohumil Sak200210.07.2015ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
disk 0,75kg15,99Marek Kuna200614.06.2018Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
disk 1kg26,20Petr Urban198904.09.2002
chůze 1000 m6:30,73Matěj Nejedlý200521.04.2018Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno)
chůze 3000 m19:57,69Jiří Dohnal200614.09.2019Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz)
chůze 3000 m21:18,13Jiří Dohnal200622.09.2019Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika)
chůze dráha 2000 m14:49,21Jiří Dohnal200608.09.20193. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)
kladivo 4kg18,96Vít Kubelka199214.09.2005Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
koule 2kg8,07Jan Stejskal200423.06.2016Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)
koule 3kg11,03Ivo Středa197815.10.1991
koule 4kg8,82Tomáš Plášil199313.05.20061. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Nová Včelnice)
míček68,22Ivo Středa197815.06.1991
oštěp 500g34,67Lukáš Kvasnička200626.05.2019KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)
oštěp 600g32,75Lukáš Kvasnička200615.06.20192. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
pětiboj2188Matěj Konečný199929.09.2012Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory ČB)
pětiboj (hala)1883Marek Kuna200616.02.2019Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor)
plný míč11,51Jan Stejskal200422.06.2017Oddílové závody (SK Čtyři Dvory)
skok z místa2,20Bohumil Sak200210.07.2015ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
sprint. trojboj352Jakub Psohlavec199609.09.2008Atletické závody - Vesele nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí n.L.)
trojskok9,77Vít Kubelka199209.06.2004Atletická středa (SK Čtyři Dvory České B.)
tyč2,80Vít Kubelka199215.01.2005Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč a TJ Jiskra Havlíčkův Brod)
Velká Kunratická 840 m3:18,1Daniel Gribbin200308.11.201582. ročník Velké Kunratické
výška1,65Matěj Konečný199911.09.2012European Kids Athletics Games (Brno)
výška1,65Vít Kubelka199214.08.2005Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořil Jiří Dohnal v disciplíně chůze 3000 m výkonem 21:18,13 min dne 22.09.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží Ivo Středa v disciplíně míček výkonem 68,22 m ze dne 15.06.1991

Napište komentář

Dnes je
Neděle, 15. prosince 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 5 dny, 19 hodiny
 
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Prosinec 2019
P Ú S Č P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Nejbližší akce
Počet návštěvníků
  • 345508Celkem:
  • 3418Za měsíc:
  • 1611Za týden:
  • 338Včera:
  • 195Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení