Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lucie Blažková, 3. místo
22.02.2020, 60 m: 9,19 s
Lucie Blažková, 1. místo
22.02.2020, dálka: 4,04 m
Jan Kubák, 3. místo
22.02.2020, 60 m: 9,39 s
Jan Kubák, 3. místo
22.02.2020, dálka: 3,82 m
Lukáš Vacek, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 7,54 s
David Czepiec, 1. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,23 s
Tomáš Buchal, 2. místo
07.02.2020, 60 m: 7,58 s
David Czepiec, 3. místo
07.02.2020, 60 m: 7,61 s
Barbora Brcková, 1. místo
07.02.2020, 60 m př.: 10,47 s
Lukáš Vacek, 2. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,59 s
Lucie Blažková, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 8,80 s
Tína Stejskalová, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 8,90 s
Marek Kuna, 3. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,83 s
David Czepiec, 1. místo
07.02.2020, dálka: 5,57 m
Tomáš Buchal, 1. místo
07.02.2020, výška: 1,64 m
Marek Kuna, 2. místo
07.02.2020, výška: 1,62 m
Tomáš Buchal, 2. místo
07.02.2020, dálka: 5,46 m
Zdeňka Herdová, 2. místo
07.02.2020, 60 m: 9,43 s
Jakub Pfeferle, 3. místo
07.02.2020, výška: 1,59 m
Lukáš Vacek, 3. místo
07.02.2020, dálka: 5,34 m
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_6412IMG_5487261IMG_6257
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Dorostenky

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m13,33Kateřina Žohová200114.10.2018Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
100 m př.15,98Lucie Drhovská198518.05.2002
1500 m4:49,20Barbora Havlíčková200014.05.20161. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
1500 m př.7:31,49Lucie Staňková198809.10.200419. setkání družstev mládeže atletických oddílů SK Čtyři Dvory ČB a AC Moravská Slávie Brno
200 m26,9Michaela Metelková198427.05.2000
2000 m př.10:59,92Eliška Jindrová200117.06.20181. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)
300 m př.57,65Tereza Faktorová200226.05.2018Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)
3000 m9:58,23Barbora Havlíčková200011.06.2016Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (AK OLYMP BRNO)
400 m61,91Nela Todorovová198820.01.20042. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
400 m př.72,24Petra Staňková198324.06.2000
4x100 m55,33Nekovářová L.
Kolářová
Smrčková K.
Todorovová N.
198710.07.20043. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol a SK Čtyři Dvory Č.B.)
4x200 m2:00,87Němcová, Ošmerová, Faktorová, Brcková200227.01.2018Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)
4x400 m5:08,6Buchtová V.
Kindlmannová Pokorná L.
Grubhofferová V.
198217.05.1999
5000 m17:55,49Barbora Havlíčková200001.07.20173. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
60 m8,28Nela Todorovová198825.01.2004Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň
60 m př.9,59Kateřina Žohová200111.02.2018Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)
800 m2:27,9Kristýna Pokorná198327.05.2000
dálka5,03Kateřina Žohová200111.02.2018Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)
disk 0,75kg12,22Veronika Schiesslová200024.09.2016Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
disk 1kg29,46Kateřina Žohová200130.06.20183. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
kladivo 3kg36,22Michaela Kratochvílová198725.09.2004Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek, skupina A (AK ŠKODA Plzeň)
kladivo 4kg25,91Alena Kvasničková200219.05.20191. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)
koule 3kg12,29Kateřina Žohová200126.05.2018Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)
koule 4kg10,45Alena Kvasničková200222.06.20193. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
míček39,00Alena Kvasničková200213.09.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
oštěp 500g42,94Kateřina Žohová200126.05.2018Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)
oštěp 600g38,09Kateřina Žohová200130.06.20183. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
pětiboj (hala)3400Kateřina Žohová200111.02.2018Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)
sedmiboj4019Kateřina Žohová200116.07.201743.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl )
skok z místa2,04Tereza Faktorová200206.07.2019XV. ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
ŠNOMÍBO desetiboj3094Tereza Faktorová200206.07.2019XV. ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
ŠNOMÍBO desetiboj2646Natálie Ošmerová200206.07.2019XV. ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
trojskok11,07Lucie Drhovská198515.06.2002
tyč2,20Kateřina Smrčková198804.06.20052. kolo II. ligy žen, skupina B (VSK FTVS Praha)
výška1,71Kateřina Žohová200118.02.2018Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořila Tereza Faktorová v disciplíně skok z místa výkonem 2,04 m dne 06.07.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží Buchtová V.
Kindlmannová Pokorná L.
Grubhofferová V.
v disciplíně 4x400 m výkonem 5:08,6 min ze dne 17.05.1999

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 25. února 2020
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 16 hodiny
 
  • Petr : Nakonec pěkné výkony, osobáky a konečné 4.místo Lucky Blažků v jednotlivcích a 3.místo starší přípravky v družstvech
  • Petr : Ahoj, přihlašuji Terku Čečkovou a Lukáše Blechu. Pokud bude 4-členné družstvo, tak Lucka, Honza, Terka a Lukáš
  • Pavel N : Středa 19.2.je trénink jen v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak už v SH Stromovka není,volejbal s TV.
  • Pavel N : V pondělí 17.2. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel N : Česká výprava v Itálii ale i tentokrát slaví zlato, o které se mezi juniorkami na klasické pětce postarala Barbora Havlíčková.
  • Pavel N : Pěkné a zasloužené prázdniny a na pravidelný trénink zase 17.února!
  • Pavel : Skvěle běžel 800m (2:06.46 - OR) na přeborech Prahy D. Gribbin a řekl si o nominaci na MČR!!
  • Pavel N : Titul mistrů republiky si v posledním závodě distanci klasickou technikou odváží i Barbora Havlíčková,
  • Pavel N : MČR v juniorech zazářili Tomáš Lukeš s Barborou Havlíčkovou.
  • eLBa : Dnes po tréninku se našel mobilní telefon. Bližší info u mě.
  • Pavel N : Trénink v pátek 31.1.bude,ale jen 17-19 atl.hala ZŠ ON
  • Pavel N : Připomínám bus do Prahy v 6.00 z Horákové
  • Pavel N : Trénink v pátek 24.1.od 16.00 tělocvična ZŠ ON a pak 17-19 atl.hala ZŠ ON,vede eLBa
  • Pavel N : Zimní ODM,paradní slunečná,v TV přenosu i Eva,Vendy,Marie( 20),jen Vojtu jsem nezahlédl.
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
+ -
Termínovka
Únor 2020
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Počet návštěvníků
  • 353335Celkem:
  • 2012Za měsíc:
  • 679Za týden:
  • 98Včera:
  • 23Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení