Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_4448IMG_5498IMG_6275IMG_7299
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Oddílové rekordy kategorie Dorostenky

Disciplína Výkon Jméno Ročník Datum Závody
100 m13,33Kateřina Žohová200114.10.2018Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
100 m př.15,98Lucie Drhovská198518.05.2002
1500 m4:49,20Barbora Havlíčková200014.05.20161. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)
1500 m př.7:31,49Lucie Staňková198809.10.200419. setkání družstev mládeže atletických oddílů SK Čtyři Dvory ČB a AC Moravská Slávie Brno
200 m26,9Michaela Metelková198427.05.2000
2000 m př.10:59,92Eliška Jindrová200117.06.20181. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)
300 m př.57,65Tereza Faktorová200226.05.2018Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)
3000 m9:58,23Barbora Havlíčková200011.06.2016Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (AK OLYMP BRNO)
400 m61,91Nela Todorovová198820.01.20042. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)
400 m př.72,24Petra Staňková198324.06.2000
4x100 m55,33Nekovářová L.
Kolářová
Smrčková K.
Todorovová N.
198710.07.20043. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol a SK Čtyři Dvory Č.B.)
4x200 m2:00,87Němcová, Ošmerová, Faktorová, Brcková200227.01.2018Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)
4x400 m5:08,6Buchtová V.
Kindlmannová Pokorná L.
Grubhofferová V.
198217.05.1999
5000 m17:55,49Barbora Havlíčková200001.07.20173. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)
60 m8,28Nela Todorovová198825.01.2004Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň
60 m př.9,59Kateřina Žohová200111.02.2018Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)
800 m2:27,9Kristýna Pokorná198327.05.2000
dálka5,03Kateřina Žohová200111.02.2018Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)
disk 0,75kg12,22Veronika Schiesslová200024.09.2016Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)
disk 1kg29,46Kateřina Žohová200130.06.20183. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
kladivo 3kg36,22Michaela Kratochvílová198725.09.2004Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek, skupina A (AK ŠKODA Plzeň)
kladivo 4kg25,91Alena Kvasničková200219.05.20191. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)
koule 3kgr09,37Alena Kvasničková200228.01.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
koule 4kg10,43Alena Kvasničková200219.05.20191. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)
míček39,00Alena Kvasničková200213.09.2018Oddílové závody SK Čtyři Dvory
oštěp 500g42,94Kateřina Žohová200126.05.2018Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)
oštěp 600g38,09Kateřina Žohová200130.06.20183. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)
pětiboj (hala)3400Kateřina Žohová200111.02.2018Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)
sedmiboj4019Kateřina Žohová200116.07.201743.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl )
ŠNOMÍBO desetiboj2821Tereza Faktorová200206.07.2018ŠNOMÍBO víceboje Český Krumlov
trojskok11,07Lucie Drhovská198515.06.2002
tyč2,20Kateřina Smrčková198804.06.20052. kolo II. ligy žen, skupina B (VSK FTVS Praha)
výška1,71Kateřina Žohová200118.02.2018Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha)

Nejnovější rekord v této kategorii vytvořila Alena Kvasničková v disciplíně kladivo 4kg výkonem 25,91 m dne 19.05.2019


Nejstarší rekord v této kategorii drží Buchtová V.
Kindlmannová Pokorná L.
Grubhofferová V.
v disciplíně 4x400 m výkonem 5:08,6 min ze dne 17.05.1999

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 2 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318616Celkem:
  • 1352Za měsíc:
  • 612Za týden:
  • 70Včera:
  • 87Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení