Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Marek Kuna, 1. místo
19.05.2019, dálka: 4,88 m
Barbora Havlíčková, 1. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:00,97 min
David Czepiec, 1. místo
19.05.2019, tyč: 2,36 m
Alena Kvasničková, 2. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,43 m
Veronika Piklová, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 11:10,82 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, koule 7,26kg: 12,26 m
Marek Kuna, 2. místo
19.05.2019, 60 m př.: 9,86 s
Martin Fuka, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:47,29 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, oštěp 800g: 51,31 m
Ladislav Stejskal ml., 3. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:48,59 min
Jan Brom, 3. místo
19.05.2019, 300 m: 44,86 s
Lenka Baronová, 3. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,39 m
Kateřina Kršková, 3. místo
19.05.2019, tyč: 2,30 m
Daniel Gribbin, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 2:58,53 min
Tomáš Havelka, 3. místo
18.05.2019, 1000 m: 3:05,89 min
Eliška Jindrová, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 4:12,62 min
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, 60 m: 8,13 s
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, dálka: 5,23 m
Tomáš Havelka, 1. místo
11.05.2019, 800 m: 2:15,79 min
Lukáš Vacek, 3. místo
11.05.2019, 60 m: 7,75 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5737IMG_7282IMG_0833IMG_2027
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

V neděli 29. května je od 10:00 na stadionu Sokola v Českých Budějovicích mistrovství jednotlivců Jihočeského kraje v kategoriích staršího žactva a přípravek – to znamená o medaile.
Za přípravku mohou závodit pouze závodníci ročníků 2005 až 2007, mladší už ne.

Rozsah disciplín:
Starší žáci, žákyně: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 4×60 m, 4×300 m
Přípravka hoši, dívky: 50 m, 150 m, 600 m, 50 m př., výška, dálka, míček, medicinbal 1 kg, 4×60 m

Potřebujeme potvrdit účast a disciplíny do čtvrtka, buď zde v komentářích nebo na tréninku.

Za přípravku jsou přihlášeni:
1. Veronika Tylová – 50 m, 50 m př., míček
2. Šárka Kobrlová – 50 m př., 50 m, míček
3. Kristýna Kolínová – medicinbal, míček, 50 m př.
4. Bára Kubáková – 600 m, 50 m, dálka
5. Edita Nagyová – medicinbal, míček, 50 m
6. Vojta Tomšík – medicinbal, 600 m, míček
7. Toník Hruška – 50 m, 50 m př., míček
8. Tina Stejskalová – výška, 600 m, 150 m
9. Lukáš Vacek – 50 m,50 m př., dálka
10. Petr Stejskal – výška, dálka, medicinbal
11. Nela Kadečková – medicinbal, 50 m př., dálka
12. Marek Kantor – 50 m př., míček, dálka
13. Ondřej Kroupa – 50 m, 150 m, 50 m př. (štafeta)
14. Marek Kuna – medicinbal, dálka, výška
15. Adam Unger – dálka, 50 m, 150 m
16. Kateřina Pelánová – 50 m, 50 m př., 150 m (štafeta)

Zde jsou doporučené disciplíny (podle atletického bodování) pro závodníky přípravky:
(tučně jsou označené oddílové rekordy)

Jméno

Disciplína Výkon Body
Jana Adámková 50 m 08,26 413
dálka 3,99 306
plný míč 06,36 294
50 m př. 10,72 275
Teodor Brcko 600 m 2:05,92 425
plný míč 06,62 285
výška 1,10 131
50 m 08,74 110
míček 25,05 105
Jiří Brunclík 600 m 2:21,49 239
plný míč 04,80 180
míček 31,37 154
50 m 08,55 142
Šimon Hovorka plný míč 04,24 148
Nela Hrabětová 60 m r11,2 133
Eva Janošíková 600 m 2:16,44 294
plný míč 05,67 250
50 m 09,06 221
50 m př. 11,50 167
Rozálie Junková 50 m 08,46 360
plný míč 07,30 354
výška 1,24 350
dálka 3,36 172
Nela Kadečková plný míč 06,81 323
60 m 10,43 254
50 m př. 11,27 196
dálka 3,16 135
Marek Kantor míček 28,72 133
dálka 3,40 116
Lucie Kindlmannová 600 m 2:10,55 364
50 m př. 10,93 243
plný míč 04,87 200
600 m 2:26,85 186
Kateřina Klimešová plný míč 05,06 212
Šárka Kobrlová plný míč 06,26 288
50 m př. 11,41 178
50 m 09,51 137
míček 19,65 117
Kristýna Kolínová plný míč 06,20 284
míček 20,19 123
Ondřej Kroupa 600 m 2:14,93 311
50 m 07,94 269
plný míč 06,00 249
dálka 3,76 168
150 m 24,19 117
Barbora Kubáková 600 m 2:10,80 361
50 m 08,83 270
plný míč 05,62 247
dálka 3,45 190
50 m př. 11,45 173
výška 1,00 141
Matouš Kubeš 600 m 2:11,80 349
plný míč 06,00 249
Marek Kuna plný míč 08,74 410
600 m 2:13,27 331
50 m př. 09,89 263
dálka 4,14 229
výška 1,25 218
50 m 08,36 178
Lukáš Kvasnička 600 m 2:06,68 415
plný míč 06,07 253
50 m r8,3 190
míček 34,20 177
dálka 3,82 177
Edita Nagyová plný míč 07,83 388
míček 24,86 175
50 m 09,68 110
dálka 3,00 107
Richard Novotný plný míč 06,27 265
Matyáš Nový 600 m 2:19,17 263
plný míč 03,77 121
50 m př. 10,98 115
Nela Pixová 60 m r11,4 107
Antonín Sak 600 m 2:20,35 251
plný míč 05,90 243
50 m 08,32 186
50 m př. 10,42 184
dálka 3,85 182
výška 1,10 131
Petr Stejskal plný míč 05,80 237
výška 1,10 131
Tina Stejskalová 600 m 2:11,12 357
50 m 08,67 308
600 m 2:15,54 304
plný míč 06,07 276
50 m př. 11,44 174
150 m 25,79 235
výška 1,09 214
Lukáš Tauchman plný míč 06,62 285
600 m 2:21,41 240
dálka 3,59 143
výška 1,20 188
50 m př. 10,61 159
Vojtěch Tomšík plný míč 04,38 156
600 m 2:36,88 105
Veronika Tylová plný míč 06,14 280
50 m 08,87 261
50 m př. 11,15 212
výška 1,04 172
Adam Unger plný míč 05,32 209
Lukáš Vacek 600 m 2:04,0 451
50 m 07,56 365
50 m př. 09,41 347
plný míč 07,06 311
dálka 4,45 281
výška 1,30 250
Alena Větrovská plný míč 04,66 187
50 m př.(m) 11,76 136
plný míč 03,55 119
600 m 2:36,67 106
Valentýna Wuschková 50 m př. 10,44 320
výška 1,16 275
600 m 2:24,93 205
150 m 26,38 196
50 m 09,34 166
plný míč 04,93 204

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 21. května 2019

Narozeniny má

  • Jana Gribbinová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 den, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP,dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
+ -
Termínovka
Květen 2019
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 316438Celkem:
  • 1761Za měsíc:
  • 586Za týden:
  • 87Včera:
  • 2Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení