Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Tereza Čečková, 1. místo
02.11.2019, Přespolní běh 600 m: 1:56 min
Tomáš Havelka, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 2 km: 6:27 min
Alena Michnová, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 300 m: 1:04,9 min
Daniel Gribbin, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 10:34 min
Eliška Jindrová, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 13:47 min
Tomáš Hálek, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:11,4 min
Lucie Blažková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,6 min
Boris Brcko, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:05,4 min
Anna Kaštovská, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:31,9 min
Ondřej Brunclík, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:56,5 min
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:21,7 min
Jakub Outlý, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 6:45,2 min
Vojtěch Kaštovský, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:18,2 min
Veronika Blažková, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,4 min
Veronika Hejdová, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 8:26,3 min
Jan Všetečka, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:27,2 min
Aneta Kopečná, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:33,8 min
Karolína Kaiserová, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:36,2 min
Šimon Hřebecký, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:23,7 min
Tomáš Nový, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:30,8 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_0115IMG_9756IMG_6865IMG_8224
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
150 m25,00 smladší žákyně3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)02.09.2018
200 m49,7 spřípravkaHalové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB)01.03.2014
200 m př.38,92 smladší žákyně2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)15.06.2019
300 m73,34 spřípravka13. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova)03.12.2017
400 m81,38 smladší žákyněPodzimní atletický Jindřicháč28.09.2018
50 m8,22 smladší žákyně9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova)02.03.2019
50 m př.11,15 spřípravkaKPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice)08.05.2016
50 m př.(m)10,78 spřípravka3. ročník Velké ceny SK Čéčova16.11.2013
60 m9,31 smladší žákyně45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov)14.07.2019
60 m př.11,58 smladší žákyněMORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)27.04.2019
600 m2:29,33 minpřípravkaPohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)08.10.2017
800 m3:14,09 minmladší žákyněKP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.)05.05.2019
800 m3:14,09 smladší žákyněKP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.)05.05.2019
čtyřboj304 b.přípravkaKrajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)27.09.2015
dálka4,07 mmladší žákyněOtevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)13.10.2019
disk 0,75kg20,35 mmladší žákyně3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)08.09.2019
koule 2kg10,10 mmladší žákyněKPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)26.05.2019
koule 3kg7,88 mmladší žákyně1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor)01.05.2019
míček43,05 mmladší žákyněKPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)26.05.2019
oštěp 400g19,05 mmladší žákyně3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.)15.09.2019
oštěp 500g24,99 mmladší žákyně2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)15.06.2019
pětiboj1645 b.mladší žákyněZávody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.10.2018
pětiboj1645 mmladší žákyněZávody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.10.2018
pětiboj (hala)1453 b.mladší žákyněPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor)16.02.2019
plný míč7,20 mpřípravkaOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
Přespolní běh 1000 m7:48 minpřípravka26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)30.10.2014
Přespolní běh 750 m3:23,2 minpřípravka1. ročník dětského Temelínského běhu07.10.2017
Přespolní běh 800 m3:56 minpřípravka29. ročník běhu energetiků (SK Čtyři Dvory)24.10.2017
skok z místa1,76 mpřípravkaDAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice)16.05.2016
trojboj389 b.přípravkaAtletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)12.06.2014
výška1,43 mmladší žákyněMORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)27.04.2019

Nejlepší letošní výkony v kategorii mladší žákyně (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
200 m př.38,92 s2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)15.06.2019
50 m8,22 s9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova)02.03.2019
60 m9,31 s45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov)14.07.2019
60 m př.11,58 sMORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)27.04.2019
800 m3:14,09 minKP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.)05.05.2019
800 m3:14,09 sKP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.)05.05.2019
dálka4,07 mKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
dálka4,07 mOtevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)13.10.2019
disk 0,75kg20,35 mKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
disk 0,75kg20,35 m3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)08.09.2019
koule 2kg10,10 mKPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)26.05.2019
koule 3kg7,88 m1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor)01.05.2019
míček43,05 mKPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)26.05.2019
oštěp 400g19,05 m3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.)15.09.2019
oštěp 500g24,99 m2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)15.06.2019
pětiboj1621 b.KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.)05.05.2019
pětiboj1621 mKP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.)05.05.2019
pětiboj (hala)1453 b.Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor)16.02.2019
výška1,43 mMORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)27.04.2019

Nejlepší letošní umístění

1. místo, koule 2kg, 9,71 m, MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
1. místo, míček, 42,62 m, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
1. místo, míček, 43,05 m, KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (26.05.2019)
2. místo, výška, 1,43 m, MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
3. místo, míček, 38,32 m, KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) (05.05.2019)
3. místo, oštěp 500g, 24,99 m, 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (15.06.2019)
3. místo, oštěp 500g, 20,07 m, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
3. místo, koule 2kg, 8,77 m, Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) (16.02.2019)
3. místo, koule 2kg, 10,10 m, KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (26.05.2019)
3. místo, výška, 1,36 m, Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (26.01.2019)
3. místo, dálka, 4,07 m, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
3. místo, 60 m př., 12,03 s, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
3. místo, 60 m př., 11,58 s, MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
3. místo, výška, 1,32 m, O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) (03.06.2019)
4. místo, koule 2kg, 9,18 m, 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) (08.06.2019)
4. místo, koule 2kg, 9,72 m, 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) (15.09.2019)
4. místo, míček, 34,47 m, 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) (14.07.2019)
5. místo, 60 m, 9,76 s, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
5. místo, míček, 38,60 m, KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (21.09.2019)
5. místo, výška, 1,34 m, KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (26.05.2019)
5. místo, míček, 37,17 m, 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) (08.06.2019)
5. místo, pětiboj, 1572 m, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
201921986 bodů
201815537 bodů
20173501 bodů
20162371 bodů
20152693 bodů
20142940 bodů
20131505 bodů
2012322 bodů

Účast na závodech

V roce 2012
2. ročník Velké ceny SK Čéčova (17.11.2012)
8. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (08.12.2012)
V roce 2013
Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB) (09.05.2013)
Okresní přebor přípravek ve víceboji (23.05.2013)
Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory (19.09.2013)
Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB) (26.09.2013)
Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB) (20.10.2013)
3. ročník Velké ceny SK Čéčova (16.11.2013)
9. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (08.12.2013)
V roce 2014
Halové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB) (01.03.2014)
1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.05.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.05.2014)
Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (18.09.2014)
Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.09.2014)
Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2014)
26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.10.2014)
4. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova České Budějovice) (15.11.2014)
10. ročník Mikulášské haly (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (29.11.2014)
V roce 2015
1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor) (10.05.2015)
Přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (31.05.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova) (22.09.2015)
Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2015)
5. ročník Velké ceny SK Čéčova (14.11.2015)
11. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova) (06.12.2015)
V roce 2016
KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (08.05.2016)
DAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice) (16.05.2016)
2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.) (21.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (09.10.2016)
6. ročník Velké ceny SK Čéčova (12.11.2016)
12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (04.12.2016)
V roce 2017
4. ročník Putovního poháru v pětibojích dětí a rodičů (SK Čtyři Dvory) (01.05.2017)
Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) (22.06.2017)
1. ročník dětského Temelínského běhu (07.10.2017)
Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.10.2017)
29. ročník běhu energetiků (SK Čtyři Dvory) (24.10.2017)
7. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova) (11.11.2017)
13. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova) (03.12.2017)
V roce 2018
Oddílové závody SK Čtyři Dvory (28.01.2018)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor) (17.02.2018)
8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (24.02.2018)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (17.03.2018)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (21.04.2018)
KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) (06.05.2018)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (13.05.2018)
KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (20.05.2018)
2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) (03.06.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (02.09.2018)
EKAG 2018 Brno (JAC Brno) (11.09.2018)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory (13.09.2018)
3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) (16.09.2018)
KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (22.09.2018)
Podzimní atletický Jindřicháč (28.09.2018)
Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.10.2018)
14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova) (08.12.2018)
V roce 2019
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (26.01.2019)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) (16.02.2019)
9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (SK Čéčova) (02.03.2019)
Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (16.03.2019)
MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor) (01.05.2019)
KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) (05.05.2019)
Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (06.05.2019)
Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)
KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (26.05.2019)
O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) (03.06.2019)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) (08.06.2019)
2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (15.06.2019)
45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) (14.07.2019)
3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) (08.09.2019)
European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (Brno) (11.09.2019)
3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) (15.09.2019)
KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (21.09.2019)
Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 19. listopadu 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková ve sprintu bronzová,tzn, že má opět formu.
  • Pavel N : Dnes začíná M-ČR KL Liberec Vesec/Ještěd, Bára právě odstartovala.
  • Pavel N : zítra 26.9.2019 budu od 8.00 na Středoškolském poháru na Sokol ČB Závodí i Herdová, Jindrová , Teringlová , Votíková, Gribbin, Sak a Zrna
  • Pavel : D. Pikl obsadil výborné 15. místo na MČR v běhu na 3 km ve skvělém čase 10:22!!
  • Pavel N : Vacek o pouhou setinu nepostoupil na 60m,škoda,!
  • Pavel N : Statečný boj na M Čech družstev našich žáků a parádních 62 bodů!
  • Láďa Kučera : Pro žáky, kteří jedou na MČR do Karlových Varů v sobotu 14.9.: odjezd je v 5:30 v Máje (MHD č.1), předpokládaný příjezd okolo 20 hod.
  • eLBa : Připomínám, že sraz v neděli na Sokole je v 9:00 hodin.Hlavně pro žactvo!!!Děkuji.
  • Pavel N : V trenérské buňce jsou bundy pro rozhodčí.Kdo bude R na SOKCB?
  • Pavel : Dneska skvělý výkon předvedl D. Gribbin.Běžel 800m za 2:09.39. Výborný výkon také zaznamenal J. Stejskal v oštěpu!
  • Pavel N : V sobotu 31. 8. 2019 jedeme do Písku , jedeme busem 20 míst, odjezd je v 8:40 z ulice Talicha u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Liga Beroun. sobota 24.8. 2019 v 7:15h, ulice V.Talicha, parkoviště u stadionu
  • Pavel N : Příští víkend budou pokračovat ligové soutěže. Muži VS a ženy Sokola a Čtyř Dvorů absolvují II. ligu B 24. srpna v Berouně, muži Sokola a ženy VS I. ligu A 25. srpna na Děkance. Zdroj: «odkaz»
  • Žížala : Dorazím zítra někdy v poledne, papa
+ -
Termínovka
Listopad 2019
P Ú S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Počet návštěvníků
  • 339872Celkem:
  • 11011Za měsíc:
  • 7964Za týden:
  • 126Včera:
  • 11Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení