Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Bohumil Sak, 1. místo
18.03.2017, 60 m př.: 9,46 s
Daniel Gribbin, 1. místo
18.03.2017, 800 m: 2:25,92 min
Barbora Brcková, 3. místo
18.03.2017, 800 m: 2:50,25 min
Bohumil Sak, 2. místo
18.03.2017, výška: 1,55 m
Jan Stejskal, 3. místo
18.03.2017, dálka: 4,29 m
Marek Kuna, 3. místo
18.03.2017, dálka: 4,14 m
Marek Kuna, 2. místo
18.02.2017, plný míč: 10,23 m
Marek Kuna, 2. místo
18.02.2017, 50 m př.: 9,06 s
Teodor Brcko, 2. místo
18.02.2017, 600 m: 2:08,81 min
Ondřej Kroupa, 1. místo
18.02.2017, 50 m: 7,80 s
Ondřej Kroupa, 2. místo
18.02.2017, 50 m: 7,81 s
Marek Kuna, 1. místo
18.02.2017, dálka: 4,22 m
Antonín Sak, 3. místo
18.02.2017, dálka: 3,88 m
Antonín Sak, 1. místo
18.02.2017, výška: 1,17 m
Rozálie Junková, 1. místo
12.02.2017, koule 2kg: 8,96 m
Lukáš Vacek, 3. místo
12.02.2017, 60 m: 8,83 s
Daniel Gribbin, 3. místo
04.02.2017, Přespolní běh 4000 m: 19:09,1 min
Bohumil Sak, 3. místo
28.01.2017, 60 m př.: 9,31 s
Jana Adámková, 3. místo
28.01.2017, 150 m: 21,97 s
Barbora Brcková, 3. místo
28.01.2017, 800 m: 2:46,26 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_6669Eva Hrádková vseděIMG_4391IMG_2763
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice


_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
1000 m3:11,38 minmladší žáci11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.)03.12.2016
1000 m3:11,38 smladší žáci11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.)03.12.2016
150 m20,86 smladší žáci11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.)03.12.2016
1500 m5:22,23 minmladší žáciKPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.09.2016
300 m48,81 smladší žáciIII. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice)04.09.2016
3000 m11:39,70 minstarší žáciPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 21.01.2017
3000 m11:39,70 sstarší žáciPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 21.01.2017
400 m64,82 smladší žáciAtletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)28.09.2016
50 m7,90 smladší žáci5. ročník Velké ceny SK Čéčova14.11.2015
50 m př.10,11 spřípravkaZávody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice)12.10.2014
50 m př.(m)9,45 spřípravka1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.05.2014
500 m1:32,89 minmladší žáci52. ročník Běhu vítězství, Ševětín07.05.2016
60 m8,26 sstarší žáciPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS)28.01.2017
60 m př.11,22 sstarší žáciVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.)18.03.2017
600 m1:58,8 minmladší žáciAtletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova)22.09.2015
800 m2:23,49 minmladší žáciMezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha)10.12.2016
čtyřboj1042 b.přípravkaVelikonoční hala ( TJ Liaz Jablonec n/N)22.03.2014
dálka3,92 mmladší žáciZávody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)09.10.2016
koule 3kg5,07 mmladší žáciAtletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)28.09.2015
míček30,28 mmladší žáciAtletický Jindřicháč 01.05.2016
pětiboj1262 b.mladší žáciPřebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)25.09.2016
plný míč5,99 mpřípravkaRegionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)25.09.2014
Přesdpolní běh 1 km3:35 minmladší žáciRun tour České Budějovice16.04.2016
Přespolní běh 1 200 m4:40:00 minmladší žáci48. ročník Běhu kolem Hejtmanu (Chlum u Třeboně)10.10.2015
Přespolní běh 1000 m3:15 minmladší žáci14. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice)05.11.2016
Přespolní běh 1080 m4:09,0 minpřípravka26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)10.04.2014
Přespolní běh 1100 m4:57,6 minmladší žáci9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova)24.10.2015
Přespolní běh 1200 m:05:04 minpřípravkaMistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice)15.03.2014
Přespolní běh 1620 m6:26,1 minmladší žáci28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice)29.03.2016
Přespolní běh 1800 m7:25,0 mmladší žáciMistrovství Jihočeského a Plzeňského kraje v přespolním běhu (Accc Horažďovice)28.03.2015
Přespolní běh 1920 m12:25,0 minmladší žáci27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)26.03.2015
Přespolní běh 1950 m8:18,1 minmladší žáciX. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)26.04.2015
Přespolní běh 2000 m8:39 minmladší žáciMistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.)19.11.2016
Přespolní běh 2000 m7:58,4 minmladší žáciMistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu 2016 (Horažďovice, Plzeňský krajský atletický svaz)02.04.2016
Přespolní běh 2600 m12:39 minmladší žáci27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)22.10.2015
Přespolní běh 3000 m13:40 minmladší žáci22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech31.12.2015
Přespolní běh 4000 m19:09,1 minstarší žáciWINTER RUN - České Budějovice (Sokol České Budějovice)04.02.2017
Přespolní běh 550 m1:51,1 minmladší žáci9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova)24.10.2015
Přespolní běh 800 m2:36,2 minpřípravka1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB)30.04.2014
Přespolní běh 975 m4:51 minpřípravkaIX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno)27.04.2014
Silniční běh 1200 m4:34 minpřípravka16. ročník Malé Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice)20.04.2014
Silniční běh 1320 m5:07,4 minmladší žáciRWE Kids Cup České Budějovice10.10.2015
Silniční běh 600 m2:11 minpřípravka20. ročník Silvestrovského běhu (Trhové Sviny)31.12.2013
Velká Kunratická 840 m3:14,4 minmladší žáci83. ročník Velké Kunratické13.11.2016
výška,90 mpřípravkaAtletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)18.09.2014

Nejlepší letošní výkony v kategorii starší žáci (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
3000 m11:39,70 sPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 21.01.2017
60 m8,26 sPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS)28.01.2017
60 m př.11,22 sVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.)18.03.2017
800 m2:25,92 minVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.)18.03.2017
Přespolní běh 4000 m19:09,1 minWINTER RUN - České Budějovice (Sokol České Budějovice)04.02.2017

Nejlepší letošní umístění

1. místo, 800 m, 2:25,92 min, Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (18.03.2017)
3. místo, Přespolní běh 4000 m, 19:09,1 min, WINTER RUN - České Budějovice (Sokol České Budějovice) (04.02.2017)
4. místo, 800 m, 2:28,60 min, Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) (28.01.2017)
5. místo, 3000 m, 11:39,70 s, Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20173212 bodů
201623256 bodů
201511145 bodů
201412415 bodů
20134981 bodů

Účast na závodech

V roce 2013
Zahajovací závody žactva na dráze (AC Moravská Slávia Brno) (13.04.2013)
VIII. ročník běhu Novým Lískovcem (MS Brno) (14.04.2013)
1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (01.05.2013)
Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB) (09.05.2013)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (11.05.2013)
DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013 (15.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB) (19.05.2013)
Okresní přebor přípravek ve víceboji (23.05.2013)
DAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.2013 (12.06.2013)
2. kolo jihočeského KPD přípravek (Tábor, AO TJ Nová Včelnice a VS Tábor) (18.06.2013)
3. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (Veselí n. Lužnicí) (07.09.2013)
DAL 4 Vrhačsko-běžecké odpoledne (18.09.2013)
Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory (19.09.2013)
Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB) (26.09.2013)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletika Tábor) (28.09.2013)
Běh kolem Lužnice, 31. ročník (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (06.10.2013)
Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB) (20.10.2013)
Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB) (02.11.2013)
9. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (08.12.2013)
20. ročník Silvestrovského běhu (Trhové Sviny) (31.12.2013)
V roce 2014
Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Spartak Vlašim) (12.01.2014)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory ČB) (08.02.2014)
Předprázdninová hala žactva (TJ Nová Včelnice) (21.02.2014)
Přebor Jč kraje v hale - přípravky (AO TJ Nová Včelnice) (08.03.2014)
Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice) (15.03.2014)
Velikonoční hala ( TJ Liaz Jablonec n/N) (22.03.2014)
26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (10.04.2014)
16. ročník Malé Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice) (20.04.2014)
Zahajovací závody žactva (Moravská Slávia Brno) (26.04.2014)
IX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno) (27.04.2014)
1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB) (30.04.2014)
Písecký kilometr (Atletika Písek) (08.05.2014)
50. ročník Běhu vítězství (SK Ševětín) (10.05.2014)
1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.05.2014)
2. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice) (14.05.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.05.2014)
2. kolo KPD přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (08.06.2014)
3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice) (11.06.2014)
Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2014)
Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice) (15.06.2014)
3. kolo KPD přípravek (Veselí nad Lužnicí, T. J. Sokol České Budějovice) (14.09.2014)
Dětská atletická liga - Vrhačské odpoledne (Sokol České Budějovice) (17.09.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (18.09.2014)
Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.09.2014)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (27.09.2014)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2014)
Běh kolem Lužnice, 32. ročník (05.10.2014)
47. ročník Běhu kolem Hejtmanu (11.10.2014)
Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2014)
Dětská atletická liga - Běžecké odpoledne (Sokol České Budějovice) (15.10.2014)
89. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek) (18.10.2014)
8. ročník Rožnovského úprku (SK Meťák Č. Budějovice) (25.10.2014)
Night Run, RWE KIDS CUP 2014 - České Budějovice (25.10.2014)
26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.10.2014)
Běh kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice) (01.11.2014)
81. ročník Velké Kunratické (09.11.2014)
4. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova České Budějovice) (15.11.2014)
13. ročník Čertovského běhu (04.12.2014)
Mikulášský běh Včelná (07.12.2014)
Oddílové halové závody (TJ Nová Včelnice) (12.12.2014)
V roce 2015
Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) (11.01.2015)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) (24.01.2015)
Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) (07.02.2015)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (21.03.2015)
27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (26.03.2015)
Mistrovství Jihočeského a Plzeňského kraje v přespolním běhu (Accc Horažďovice) (28.03.2015)
17. ročník Malé Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice) (19.04.2015)
Veřejné závody (TJ Sokol České Budějovice) (22.04.2015)
Zahajovací závody (AC Moravská Slavia Brno) (25.04.2015)
X. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (26.04.2015)
Atletický Jindřicháč (01.05.2015)
51. ročník Běhu vítězství SK Ševětín (Sportovní klub Ševětín) (09.05.2015)
1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor) (10.05.2015)
2. závod DAL - Sprint a skok daleký (Sokol Č. Budějovice) (13.05.2015)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (17.05.2015)
2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek) (24.05.2015)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (21.06.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (13.09.2015)
Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova) (22.09.2015)
Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2015)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2015)
48. ročník Běhu kolem Hejtmanu (Chlum u Třeboně) (10.10.2015)
RWE Kids Cup České Budějovice (10.10.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
90. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek) (17.10.2015)
27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.10.2015)
9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova) (24.10.2015)
13. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice) (07.11.2015)
82. ročník Velké Kunratické (08.11.2015)
5. ročník Velké ceny SK Čéčova (14.11.2015)
Čertovská hala předsedy JČ KAS (TJ Nová Včelnice) (28.11.2015)
14. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.12.2015)
22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech (31.12.2015)
V roce 2016
Tříkrálový běh ve Zlivi, 2. ročník (SK Zliv) (09.01.2016)
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava ) (16.01.2016)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.01.2016)
2. ročník WINTER RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE (TJ Sokol České Budějovice) (06.02.2016)
Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) (13.02.2016)
Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (12.03.2016)
28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice) (29.03.2016)
Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu 2016 (Horažďovice, Plzeňský krajský atletický svaz) (02.04.2016)
Run tour České Budějovice (16.04.2016)
18. ročník Malé Hluboké (17.04.2016)
Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) (23.04.2016)
XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (24.04.2016)
Atletický Jindřicháč (01.05.2016)
KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) (01.05.2016)
52. ročník Běhu vítězství, Ševětín (07.05.2016)
KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (08.05.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.) (21.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2016)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.06.2016)
III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (04.09.2016)
Europen Kids Athletics Games (Brno) (05.09.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (25.09.2016)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2016)
49. ročník Běhu kolem Hejtmanu (08.10.2016)
Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (09.10.2016)
Lesní běh "Kolem Ameriky" (Atletika Písek, z.s., Interhotel Amerika Písek) (15.10.2016)
14. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice) (05.11.2016)
83. ročník Velké Kunratické (13.11.2016)
Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) (19.11.2016)
11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) (03.12.2016)
Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) (10.12.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) (28.01.2017)
WINTER RUN - České Budějovice (Sokol České Budějovice) (04.02.2017)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (18.03.2017)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Čtvrtek, 23. března 2017
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 5 dny, 16 hodiny
 
  • Pavel N : Dnes v ČB listech foto atletů - čtenářů, asi je to Jan a Petr Stejskal.
  • Pavel Novák : V pátek 3.3.2017, je trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede eLBa.
  • Pavel Novák : Bára je borec,udržela štafetu na parádním 11. místě na světě ,gratulujeme.
  • Pavel Novák : Barča zítra jede štafetu a finš. Držíme palce.
  • Pavel Novák : MČR v hale (veteráni) v Jablonci Miroslav Říha vybojoval za SK 4Dvory stříbrnou Běžel 800 m za 2:14 min. a 400m za 59s (6.místo).
  • Pavel Novák : Dnes středa 1.3.2017, je trénink od 16.15,
  • Pavel Novák : 12.35 je přenos z běhu na 10km žen,uvidíme,zda Bára nastoupí.
  • Pavel Novák : Bára havlíčková;Letí se do Lahti na MS... Jsem hrozně moc šťastná a strašně se těším!!!Moc jí to přejeme.
  • Pavel Novák : V pátek 24.2.2017, je trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede Danča.
  • Pavel Novák : Pěkné 8.místo veze Katka Žohová z MČR v Ostravě,skočila 165,gratulujeme.
  • Pavel Novák : Dnes pátek 17.2.2017, je trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede Michal Rybák.
  • Pavel Novák : Pozor! Zitra 17.2.2017 VH SK není! Bude 19. března.
  • Pavel Novák : Velké poděkování všem za pomoc při pořádání KP v hale v Praze
  • Pavel Novák : Pátek 10.2.2017, bude trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede Michal Rybák.
  • Pavel Novák : S Kamilou v neděli do Prahy počítám,odjezd 6.40 Horáková
  • Host_2173 : Kamča jde na novou kontrolu k lékaři tento pátek, snad už se vazy zklidní. Pokud ale může, ráda pojede v neděli pomáhat do Prahy.
  • Host_2173 : Dobrý den,
  • Pavel Novák : Dan Gribbin byl v sobotu 3. v běhu na 4000 m za 19:02, Verča Votíková rovněž za 22:24
  • Pavel N : Neuvěřitelné 9. místo pro Báru Havlíčkovou na Mistrovství světa juniorů v USA na 5 km volně intervalovým startem!!
  • Pavel N : Poror pátek 3.února.2017,neb ude trénink od 16.00 v ZŠ Destinova,jsou prázdniny!
  • Pavel N : Adámková,Janošík ová,Stejskalová, Votíková zaběhla v Praze nový oddílový rekord na 4x200m.
  • Pavel N : Dnes 30.1.2017 je trénink v Sp.hale od 17.45 až 19.30,také v tělocvičně O.Nedbala od 19.30 do 21.00.
  • Pavel N : Pátek 27.1.2017, bude trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede Michal Rybák.
  • Pavel N : Dnes 23.1.2017 je trénink v Sp.hale od 17.45 až 19.30,také v tělocvičně O.Nedbala od 19.30 do 21.00.
  • Pavel N : Pátek 20.1.2017, bude trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede Michal Rybák.
  • Pavel N : Dnes 16.1.2017 je trénink v Sp.hale od 17.45 až 19.30,také v tělocvičně O.Nedbala od 19.30 do 21.00.
  • Pavel N : Pátek 13.1.2017, bude trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede P.Novák
  • Láďa Kučera : Gratulujeme Lukášovi Vackovi k dvanáctiletosti a přejeme stále rychlejší nohy a ještě lepší osobáčky.
  • Pavel N : Dnes 9.1.2017 je trénink v Sp.hale od 17.45 až 19.30,také v tělocvičně O.Nedbala od 19.30 do 21.00.
  • Pavel N : Pátek 6.1.2017, bude trénink od 16.00 do 17.30 v ZŠ Destinova,vede Michal Rybák
  • Pavel N : Pondělí 2.1.2017,je trénink ve sp. hale,vede Baronová a i další trenéři.
  • Gribbinovi : Omlouvám Dannyho z dnešního tréninku a přejeme všem krásný zbytek roku a šťastný a úspěšný rok 2017.
  • Pavel N : Středa 28.12.2016,sice prázdniny,ale je trénink ve sp. hale,vede Novotná a Novák
  • eLBa : Děkuji všem za spolupráci,podpo ru a plno krásných zážitků a výkonů v tomto roce a těším se na další v tom nadcházejícím!!! 365 nových dnů... 365 nových možností
  • eLBa : Zastavit cas v tuto vanocni chvili, Poslouchat, jak andele mavaji kridly, A videt stesti vsude kolem sebe... Kez nejen o Vanocich,ale po cele dalsi roky,nachazet cestu k sobe radostnymi kroky... Prijemne proziti vanocnich svatku a stastny novy rok vam preje +LenkaB. s rodinou
+ -
Termínovka
Březen 2017
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Nejbližší akce
Počet návštěvníků
  • 263009Celkem:
  • 1364Za měsíc:
  • 459Za týden:
  • 79Včera:
  • 3Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení