Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Barbora Havlíčková, 1. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:00,97 min
David Czepiec, 1. místo
19.05.2019, tyč: 2,36 m
Marek Kuna, 1. místo
19.05.2019, dálka: 4,88 m
Marek Kuna, 2. místo
19.05.2019, 60 m př.: 9,86 s
Martin Fuka, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:47,29 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, oštěp 800g: 51,31 m
Alena Kvasničková, 2. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,43 m
Veronika Piklová, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 11:10,82 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, koule 7,26kg: 12,26 m
Lenka Baronová, 3. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,39 m
Kateřina Kršková, 3. místo
19.05.2019, tyč: 2,30 m
Ladislav Stejskal ml., 3. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:48,59 min
Jan Brom, 3. místo
19.05.2019, 300 m: 44,86 s
Daniel Gribbin, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 2:58,53 min
Tomáš Havelka, 3. místo
18.05.2019, 1000 m: 3:05,89 min
Eliška Jindrová, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 4:12,62 min
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, 60 m: 8,13 s
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, dálka: 5,23 m
Tomáš Havelka, 1. místo
11.05.2019, 800 m: 2:15,79 min
Lukáš Vacek, 3. místo
11.05.2019, 60 m: 7,75 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
TÄ?žká pohoda v Tequila baruIMG_7218IMG_0012.JPG105_4677
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m13,75 sstarší žáci1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)13.05.2018
100 m př.18,72 sstarší žáciMorenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno)21.04.2018
150 m20,55 sstarší žáciPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)26.01.2019
1500 m6:52,0 minpřípravka13. ročník Čertovského běhu04.12.2014
200 m př.38,22 smladší žáciKPD staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor)10.06.2017
300 m43,46 sstarší žáciMORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)27.04.2019
400 m81,88 spřípravkaAtletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)28.09.2015
50 m7,39 sstarší žáciRozloučení s halou (SK Čéčova České Budějovice)25.03.2018
50 m př.9,98 spřípravkaZávody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.10.2015
50 m př.(m)9,62 spřípravkaDAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.201312.06.2013
60 m8,60 sstarší žáciPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
60 m př.10,55 sstarší žáciVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)17.03.2018
600 m2:07,91 minpřípravkaKrajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)27.09.2015
800 m2:59,70 minmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)12.02.2017
čtyřboj1053 b.přípravkaVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)21.03.2015
dálka4,90 mstarší žáciPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
disk 1kg28,08 mstarší žáciKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
kladivo 4kg23,51 mstarší žáciKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
koule 2kg8,33 mpřípravkaAtletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)28.09.2015
koule 3kg7,60 mmladší žáci3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)17.09.2017
koule 4kg10,76 mstarší žáciVelikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)16.03.2019
míček53,55 mmladší žáciKrajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.)21.05.2017
oštěp 500g29,89 mmladší žáciMezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim)28.09.2017
oštěp 600g40,47 mstarší žáciKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
pětiboj962 b.mladší žáciKP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)01.05.2016
pětiboj (hala)1171 b.mladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)12.02.2017
plný míč11,51 mmladší žáciOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
Přespolní běh 1 km4:27 minmladší žáciRun tour České Budějovice16.04.2016
Přespolní běh 1000 m4:33,0 minpřípravka89. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek)18.10.2014
Přespolní běh 1080 m4:37,8 minpřípravka26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)10.04.2014
Přespolní běh 1100 m5:00,1 minpřípravka9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova)24.10.2015
Přespolní běh 1110 m4:23,5 minmladší žáci16. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory)07.12.2017
Přespolní běh 1200 m4:48,0 minmladší žáci18. ročník Malé Hluboké17.04.2016
Přespolní běh 1300 m6:30 minpřípravka27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)22.10.2015
Přespolní běh 1440 m9:17,0 minpřípravka27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)26.03.2015
Přespolní běh 1620 m7:02,0 minmladší žáci28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice)29.03.2016
Přespolní běh 1900 m8:39 minmladší žáci28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)25.10.2016
Přespolní běh 1950 m9:09,4 minmladší žáciXI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)24.04.2016
Přespolní běh 2000 m9:04 minmladší žáciPřebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (Prachatice)09.04.2017
Přespolní běh 3000 m13:23 minstarší žáciPŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor)23.03.2019
Přespolní běh 3000 m15:31 minpřípravka22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech31.12.2015
Přespolní běh 550 m2:05,1 minpřípravka9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova)24.10.2015
Přespolní běh 800 m2:32,0 minpřípravka60. ročník lyžařského lesního běhu (Lyžařský oddíl TJ Motor Č.Budějovice)01.11.2014
Přespolní běh 970 m4:16,6 minmladší žáci29. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory České Budějovice)21.03.2017
Přespolní běh 975 m4:17,4 minpřípravkaX. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)26.04.2015
Silniční běh 1320 m5:43,6 minpřípravkaRWE Kids Cup České Budějovice10.10.2015
Silniční běh 990 m4:07,11 minpřípravkaNight Run, RWE KIDS CUP 2014 - České Budějovice25.10.2014
výška1,55 mstarší žáciPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)26.01.2019

Nejlepší letošní výkony v kategorii starší žáci (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
150 m20,55 sPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)26.01.2019
300 m43,46 sMORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)27.04.2019
60 m8,60 sPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
dálka4,90 mPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
disk 1kg28,08 mKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
kladivo 4kg23,51 mKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
koule 4kg10,76 mVelikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)16.03.2019
oštěp 600g40,47 mKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
Přespolní běh 3000 m13:23 minPŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor)23.03.2019
výška1,55 mPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)26.01.2019

Nejlepší letošní umístění

1. místo, výška, 1,53 m, MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
1. místo, oštěp 600g, 40,47 m, Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)
3. místo, koule 4kg, 9,81 m, MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
4. místo, disk 1kg, 28,08 m, Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)
4. místo, koule 4kg, 10,76 m, Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (16.03.2019)
4. místo, výška, 1,50 m, Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (16.03.2019)
5. místo, 300 m, 44,75 s, Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (16.03.2019)
5. místo, kladivo 4kg, 23,51 m, Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)
5. místo, koule 4kg, 9,41 m, 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor) (01.05.2019)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20197958 bodů
201816803 bodů
201711941 bodů
201613620 bodů
201513524 bodů
201410060 bodů
20134841 bodů
201290 bodů

Účast na závodech

V roce 2012
2. ročník Velké ceny SK Čéčova (17.11.2012)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice) (02.03.2013)
Zahajovací závody žactva na dráze (AC Moravská Slávia Brno) (13.04.2013)
VIII. ročník běhu Novým Lískovcem (MS Brno) (14.04.2013)
1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (01.05.2013)
Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB) (09.05.2013)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (11.05.2013)
DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013 (15.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB) (19.05.2013)
DAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.2013 (12.06.2013)
2. kolo jihočeského KPD přípravek (Tábor, AO TJ Nová Včelnice a VS Tábor) (18.06.2013)
DAL 4 Vrhačsko-běžecké odpoledne (18.09.2013)
Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory (19.09.2013)
Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB) (26.09.2013)
Běh kolem Lužnice, 31. ročník (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (06.10.2013)
Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB) (20.10.2013)
Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB) (02.11.2013)
3. ročník Velké ceny SK Čéčova (16.11.2013)
9. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (08.12.2013)
V roce 2014
Halové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB) (01.03.2014)
Přebor Jč kraje v hale - přípravky (AO TJ Nová Včelnice) (08.03.2014)
26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (10.04.2014)
Zahajovací závody žactva (Moravská Slávia Brno) (26.04.2014)
IX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno) (27.04.2014)
1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB) (30.04.2014)
Písecký kilometr (Atletika Písek) (08.05.2014)
1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.05.2014)
2. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice) (14.05.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.05.2014)
KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (24.05.2014)
2. kolo KPD přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (08.06.2014)
3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice) (11.06.2014)
Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2014)
3. kolo KPD přípravek (Veselí nad Lužnicí, T. J. Sokol České Budějovice) (14.09.2014)
Dětská atletická liga - Vrhačské odpoledne (Sokol České Budějovice) (17.09.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (18.09.2014)
Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.09.2014)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (27.09.2014)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2014)
Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2014)
89. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek) (18.10.2014)
Night Run, RWE KIDS CUP 2014 - České Budějovice (25.10.2014)
8. ročník Rožnovského úprku (SK Meťák Č. Budějovice) (25.10.2014)
26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.10.2014)
60. ročník lyžařského lesního běhu (Lyžařský oddíl TJ Motor Č.Budějovice) (01.11.2014)
4. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova České Budějovice) (15.11.2014)
13. ročník Čertovského běhu (04.12.2014)
V roce 2015
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) (24.01.2015)
Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ Nová Včelnice) (21.02.2015)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (21.03.2015)
27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (26.03.2015)
Zahajovací závody (AC Moravská Slavia Brno) (25.04.2015)
X. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (26.04.2015)
2. ročník Putovního poháru v pětibojích rodičů a dětí (01.05.2015)
1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor) (10.05.2015)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (17.05.2015)
2. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (23.05.2015)
2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek) (24.05.2015)
Přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (31.05.2015)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (21.06.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (13.09.2015)
Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova) (22.09.2015)
Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2015)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2015)
RWE Kids Cup České Budějovice (10.10.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
90. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek) (17.10.2015)
27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.10.2015)
9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova) (24.10.2015)
5. ročník Velké ceny SK Čéčova (14.11.2015)
Čertovská hala předsedy JČ KAS (TJ Nová Včelnice) (28.11.2015)
14. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.12.2015)
22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech (31.12.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.01.2016)
Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (12.03.2016)
28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice) (29.03.2016)
Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu 2016 (Horažďovice, Plzeňský krajský atletický svaz) (02.04.2016)
Run tour České Budějovice (16.04.2016)
18. ročník Malé Hluboké (17.04.2016)
Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) (23.04.2016)
XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (24.04.2016)
KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) (01.05.2016)
Atletický Jindřicháč (01.05.2016)
KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (08.05.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2016)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.06.2016)
III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (04.09.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (25.09.2016)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2016)
Lesní běh "Kolem Ameriky" (Atletika Písek, z.s., Interhotel Amerika Písek) (15.10.2016)
28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.10.2016)
6. ročník Velké ceny SK Čéčova (12.11.2016)
15. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (08.12.2016)
Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) (10.12.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) (28.01.2017)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (12.02.2017)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (18.03.2017)
29. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (21.03.2017)
Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (Prachatice) (09.04.2017)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (22.04.2017)
1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) (07.05.2017)
1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) (14.05.2017)
Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.) (21.05.2017)
2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z. s.) (04.06.2017)
KPD staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) (10.06.2017)
Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) (22.06.2017)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) (10.09.2017)
European Kids Athletics Games (do 15 let), Brno (11.09.2017)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (17.09.2017)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (23.09.2017)
Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) (28.09.2017)
16. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory) (07.12.2017)
V roce 2018
Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) (14.01.2018)
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (17.03.2018)
Rozloučení s halou (SK Čéčova České Budějovice) (25.03.2018)
Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (14.04.2018)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (21.04.2018)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (01.05.2018)
1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice) (12.05.2018)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (13.05.2018)
Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) (27.05.2018)
2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) (03.06.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (02.09.2018)
EKAG 2018 Brno (JAC Brno) (11.09.2018)
3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) (16.09.2018)
Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.10.2018)
13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) (01.12.2018)
V roce 2019
Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (13.01.2019)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (26.01.2019)
Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (16.03.2019)
PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor) (23.03.2019)
MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor) (01.05.2019)
Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 21. května 2019

Narozeniny má

  • Jana Gribbinová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 den, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP,dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
+ -
Termínovka
Květen 2019
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 316437Celkem:
  • 1760Za měsíc:
  • 585Za týden:
  • 87Včera:
  • 1Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení