Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lucie Blažková, 3. místo
22.02.2020, 60 m: 9,19 s
Lucie Blažková, 1. místo
22.02.2020, dálka: 4,04 m
Jan Kubák, 3. místo
22.02.2020, 60 m: 9,39 s
Jan Kubák, 3. místo
22.02.2020, dálka: 3,82 m
Lukáš Vacek, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 7,54 s
David Czepiec, 1. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,23 s
Tomáš Buchal, 2. místo
07.02.2020, 60 m: 7,58 s
David Czepiec, 3. místo
07.02.2020, 60 m: 7,61 s
Barbora Brcková, 1. místo
07.02.2020, 60 m př.: 10,47 s
Lukáš Vacek, 2. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,59 s
Lucie Blažková, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 8,80 s
Tína Stejskalová, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 8,90 s
Marek Kuna, 3. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,83 s
Tomáš Buchal, 1. místo
07.02.2020, výška: 1,64 m
David Czepiec, 1. místo
07.02.2020, dálka: 5,57 m
Marek Kuna, 2. místo
07.02.2020, výška: 1,62 m
Tomáš Buchal, 2. místo
07.02.2020, dálka: 5,46 m
Zdeňka Herdová, 2. místo
07.02.2020, 60 m: 9,43 s
Jakub Pfeferle, 3. místo
07.02.2020, výška: 1,59 m
Lukáš Vacek, 3. místo
07.02.2020, dálka: 5,34 m
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_4411IMG_2908IMG_2881IMG_6323
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m13,32 sstarší žáciMistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)25.05.2019
100 m př.18,72 sstarší žáciMorenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno)21.04.2018
150 m20,55 sstarší žáciPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)26.01.2019
1500 m6:52,0 minpřípravka13. ročník Čertovského běhu04.12.2014
200 m př.38,22 smladší žáciKPD staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor)10.06.2017
300 m43,46 sstarší žáciMORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek)27.04.2019
400 m81,88 spřípravkaAtletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)28.09.2015
50 m7,39 sstarší žáciRozloučení s halou (SK Čéčova České Budějovice)25.03.2018
50 m př.9,98 spřípravkaZávody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.10.2015
50 m př.(m)9,62 spřípravkaDAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.201312.06.2013
60 m8,60 sstarší žáciPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
60 m př.10,55 sstarší žáciVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)17.03.2018
600 m2:07,91 minpřípravkaKrajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)27.09.2015
800 m2:59,70 minmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)12.02.2017
čtyřboj1053 b.přípravkaVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)21.03.2015
dálka5,10 mstarší žáci2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.)08.06.2019
disk 1kg29,96 mstarší žáci3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)08.09.2019
kladivo 4kg23,51 mstarší žáciKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
koule 2kg8,33 mpřípravkaAtletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)28.09.2015
koule 3kg7,60 mmladší žáci3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)17.09.2017
koule 4kg10,76 mstarší žáciVelikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)16.03.2019
koule 5kg9,90 mdorostenciPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)25.01.2020
míček53,55 mmladší žáciKrajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.)21.05.2017
oštěp 500g29,89 mmladší žáciMezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim)28.09.2017
oštěp 600g43,80 mstarší žáciMistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz)14.09.2019
oštěp 700g39,52 mstarší žáci2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)31.08.2019
pětiboj962 b.mladší žáciKP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)01.05.2016
pětiboj (hala)1171 b.mladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)12.02.2017
plný míč11,51 mmladší žáciOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
výška1,56 mdorostenciPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)25.01.2020

Nejlepší letošní výkony v kategorii dorostenci (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
koule 5kg9,90 mPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)25.01.2020
výška1,56 mPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB)25.01.2020

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
2020914 bodů
201916121 bodů
201816803 bodů
201711941 bodů
201613620 bodů
201513605 bodů
201410152 bodů
20134841 bodů
201290 bodů

Účast na závodech

V roce 2012
2. ročník Velké ceny SK Čéčova (17.11.2012)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice) (02.03.2013)
Zahajovací závody žactva na dráze (AC Moravská Slávia Brno) (13.04.2013)
VIII. ročník běhu Novým Lískovcem (MS Brno) (14.04.2013)
1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (01.05.2013)
Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB) (09.05.2013)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (11.05.2013)
DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013 (15.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB) (19.05.2013)
DAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.2013 (12.06.2013)
2. kolo jihočeského KPD přípravek (Tábor, AO TJ Nová Včelnice a VS Tábor) (18.06.2013)
DAL 4 Vrhačsko-běžecké odpoledne (18.09.2013)
Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory (19.09.2013)
Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB) (26.09.2013)
Běh kolem Lužnice, 31. ročník (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (06.10.2013)
Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB) (20.10.2013)
Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB) (02.11.2013)
3. ročník Velké ceny SK Čéčova (16.11.2013)
9. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (08.12.2013)
V roce 2014
Halové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB) (01.03.2014)
Přebor Jč kraje v hale - přípravky (AO TJ Nová Včelnice) (08.03.2014)
26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (10.04.2014)
Zahajovací závody žactva (Moravská Slávia Brno) (26.04.2014)
IX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno) (27.04.2014)
1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB) (30.04.2014)
Písecký kilometr (Atletika Písek) (08.05.2014)
1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.05.2014)
2. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice) (14.05.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.05.2014)
KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (24.05.2014)
2. kolo KPD přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (08.06.2014)
3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice) (11.06.2014)
Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2014)
3. kolo KPD přípravek (Veselí nad Lužnicí, T. J. Sokol České Budějovice) (14.09.2014)
Dětská atletická liga - Vrhačské odpoledne (Sokol České Budějovice) (17.09.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (18.09.2014)
Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.09.2014)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (27.09.2014)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2014)
Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2014)
89. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek) (18.10.2014)
Night Run, RWE KIDS CUP 2014 - České Budějovice (25.10.2014)
8. ročník Rožnovského úprku (SK Meťák Č. Budějovice) (25.10.2014)
26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.10.2014)
60. ročník lyžařského lesního běhu (Lyžařský oddíl TJ Motor Č.Budějovice) (01.11.2014)
4. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova České Budějovice) (15.11.2014)
13. ročník Čertovského běhu (04.12.2014)
V roce 2015
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) (24.01.2015)
Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ Nová Včelnice) (21.02.2015)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (21.03.2015)
27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (26.03.2015)
Zahajovací závody (AC Moravská Slavia Brno) (25.04.2015)
X. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (26.04.2015)
2. ročník Putovního poháru v pětibojích rodičů a dětí (01.05.2015)
1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor) (10.05.2015)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (17.05.2015)
2. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (23.05.2015)
2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek) (24.05.2015)
Přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (31.05.2015)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (21.06.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (13.09.2015)
Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova) (22.09.2015)
Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2015)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2015)
RWE Kids Cup České Budějovice (10.10.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
90. ročník Lesního běhu kolem Ameriky (Atletika Písek) (17.10.2015)
27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.10.2015)
9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova) (24.10.2015)
5. ročník Velké ceny SK Čéčova (14.11.2015)
Čertovská hala předsedy JČ KAS (TJ Nová Včelnice) (28.11.2015)
14. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.12.2015)
22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech (31.12.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.01.2016)
Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (12.03.2016)
28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice) (29.03.2016)
Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu 2016 (Horažďovice, Plzeňský krajský atletický svaz) (02.04.2016)
Run tour České Budějovice (16.04.2016)
18. ročník Malé Hluboké (17.04.2016)
Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) (23.04.2016)
XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (24.04.2016)
KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) (01.05.2016)
Atletický Jindřicháč (01.05.2016)
KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (08.05.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2016)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.06.2016)
III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (04.09.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (25.09.2016)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2016)
Lesní běh "Kolem Ameriky" (Atletika Písek, z.s., Interhotel Amerika Písek) (15.10.2016)
28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.10.2016)
6. ročník Velké ceny SK Čéčova (12.11.2016)
15. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (08.12.2016)
Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) (10.12.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) (28.01.2017)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (12.02.2017)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (18.03.2017)
29. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (21.03.2017)
Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (Prachatice) (09.04.2017)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (22.04.2017)
1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) (07.05.2017)
1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) (14.05.2017)
Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.) (21.05.2017)
2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z. s.) (04.06.2017)
KPD staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) (10.06.2017)
Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) (22.06.2017)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) (10.09.2017)
European Kids Athletics Games (do 15 let), Brno (11.09.2017)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (17.09.2017)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (23.09.2017)
Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) (28.09.2017)
16. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory) (07.12.2017)
V roce 2018
Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) (14.01.2018)
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (17.03.2018)
Rozloučení s halou (SK Čéčova České Budějovice) (25.03.2018)
Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (14.04.2018)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (21.04.2018)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (01.05.2018)
1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice) (12.05.2018)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (13.05.2018)
Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) (27.05.2018)
2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) (03.06.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (02.09.2018)
EKAG 2018 Brno (JAC Brno) (11.09.2018)
3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) (16.09.2018)
Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.10.2018)
13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) (01.12.2018)
V roce 2019
Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (13.01.2019)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (26.01.2019)
Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (16.03.2019)
PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor) (23.03.2019)
MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor) (01.05.2019)
Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)
Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) (08.06.2019)
2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (15.06.2019)
2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (31.08.2019)
3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) (08.09.2019)
European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (Brno) (11.09.2019)
Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) (14.09.2019)
Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) (22.09.2019)
V roce 2020
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (25.01.2020)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 25. února 2020
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 16 hodiny
 
  • Petr : Nakonec pěkné výkony, osobáky a konečné 4.místo Lucky Blažků v jednotlivcích a 3.místo starší přípravky v družstvech
  • Petr : Ahoj, přihlašuji Terku Čečkovou a Lukáše Blechu. Pokud bude 4-členné družstvo, tak Lucka, Honza, Terka a Lukáš
  • Pavel N : Středa 19.2.je trénink jen v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak už v SH Stromovka není,volejbal s TV.
  • Pavel N : V pondělí 17.2. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel N : Česká výprava v Itálii ale i tentokrát slaví zlato, o které se mezi juniorkami na klasické pětce postarala Barbora Havlíčková.
  • Pavel N : Pěkné a zasloužené prázdniny a na pravidelný trénink zase 17.února!
  • Pavel : Skvěle běžel 800m (2:06.46 - OR) na přeborech Prahy D. Gribbin a řekl si o nominaci na MČR!!
  • Pavel N : Titul mistrů republiky si v posledním závodě distanci klasickou technikou odváží i Barbora Havlíčková,
  • Pavel N : MČR v juniorech zazářili Tomáš Lukeš s Barborou Havlíčkovou.
  • eLBa : Dnes po tréninku se našel mobilní telefon. Bližší info u mě.
  • Pavel N : Trénink v pátek 31.1.bude,ale jen 17-19 atl.hala ZŠ ON
  • Pavel N : Připomínám bus do Prahy v 6.00 z Horákové
  • Pavel N : Trénink v pátek 24.1.od 16.00 tělocvična ZŠ ON a pak 17-19 atl.hala ZŠ ON,vede eLBa
  • Pavel N : Zimní ODM,paradní slunečná,v TV přenosu i Eva,Vendy,Marie( 20),jen Vojtu jsem nezahlédl.
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
+ -
Termínovka
Únor 2020
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Počet návštěvníků
  • 353335Celkem:
  • 2012Za měsíc:
  • 679Za týden:
  • 98Včera:
  • 23Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení