Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Eliška Jindrová, 2. místo
23.03.2019, Přespolní běh 4000 m: 23:55 min
Ladislav Stejskal ml., 3. místo
23.03.2019, Přespolní běh 6000 m: 27:27 min
Lucie Paťhová, 3. místo
23.03.2019, Přespolní běh 1000 m: 4:08 min
Tereza Čečková, 3. místo
23.03.2019, Přespolní běh 500 m: 1:56 min
Lukáš Vacek, 2. místo
16.03.2019, 60 m: 7,73 s
Tomáš Havelka, 2. místo
16.03.2019, 800 m: 2:19,08 min
Lukáš Vacek, 2. místo
16.03.2019, 300 m: 42,59 s
Marek Kuna, 2. místo
16.03.2019, dálka: 5,04 m
Lucie Blažková, 3. místo
16.03.2019, dálka: 4,09 m
Martin Zrna, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 6,67 s
Martin Zrna, 1. místo
02.03.2019, 60 m: 7,79 s
Lukáš Vacek, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 6,78 s
Matěj Pfeferle, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 6,78 s
Lukáš Vacek, 1. místo
02.03.2019, 60 m: 7,95 s
Matěj Pfeferle, 1. místo
02.03.2019, 60 m: 7,95 s
Tína Stejskalová, 3. místo
02.03.2019, 50 m: 7,90 s
Tína Stejskalová, 3. místo
02.03.2019, 60 m: 9,21 s
Lucie Blažková, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 8,31 s
Lucie Blažková, 2. místo
02.03.2019, 60 m: 10,09 s
Veronika Blažková, 3. místo
02.03.2019, 50 m: 9,26 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
DSC_0283Dychtivá a velice hladová frontaIMG_4670IMG_6310
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m13,33 sdorostenkyZávody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.10.2018
100 m př.17,39 sdorostenky43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl )16.07.2017
1000 m3:40,0 minmladší žákyněBěh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB)02.11.2013
150 m20,75 sstarší žákyněKPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice)06.09.2015
1500 m5:40,23 mindorostenky1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)14.05.2017
200 m27,49 sjuniorkyPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
200 m př.34,57 sstarší žákyněVC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s. – atletický oddíl)27.07.2016
300 m45,76 sstarší žákyně2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.)21.05.2016
400 m68,77 sstarší žákyně3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)13.06.2015
50 m7,29 sstarší žákyně5. ročník Velké ceny SK Čéčova14.11.2015
50 m př.(m) 9,98 spřípravkaPřebor Jihočeského kraje staršího žactva a přípravky na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)23.06.2012
60 m8,27 sstarší žákyněEuropen Kids Athletics Games (Brno)05.09.2016
60 m př.9,59 sdorostenkyMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)11.02.2018
600 m 1:56,9 minstarší žákyněAtletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova)22.09.2015
800 m2:31,08 minjuniorkyMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.)10.02.2019
čtyřboj1197 b.přípravkaPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory ČB)29.09.2012
dálka5,25 mjuniorkyMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.)10.02.2019
disk 0,75kg29,21 mstarší žákyněAtletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)24.09.2016
disk 1kg29,46 mdorostenky3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)30.06.2018
kladivo 3kg27,36 mdorostenkyMistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)26.05.2018
koule 2kg10,20 mmladší žákyně2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek)01.06.2014
koule 3kg12,29 mdorostenkyMistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)26.05.2018
koule 4kg10,47 mjuniorkyMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.)24.02.2019
míček41,66 mmladší žákyně3. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (Veselí n. Lužnicí)07.09.2013
oštěp 500g42,94 mdorostenkyMistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)26.05.2018
oštěp 600g38,09 mdorostenky3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)30.06.2018
pětiboj2318 b.mladší žákyněRegionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)25.09.2014
pětiboj (hala)3400 b.dorostenkyMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha)11.02.2018
plný míč6,46 mpřípravkaPřebor Jihočeského kraje staršího žactva a přípravky na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)23.06.2012
Přespolní běh 1200 m4:25,7 minmladší žákyně1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB)30.04.2014
Přespolní běh 1950 m9:41,6 minstarší žákyněX. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)26.04.2015
Přespolní běh 3000 m15:53 minstarší žákyně22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech31.12.2015
Přespolní běh 975 m4:40 minmladší žákyněIX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno)27.04.2014
sedmiboj4019 b.dorostenky43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl )16.07.2017
vrhačský čtyřboj1495 b.starší žákyněMájové házení na 4dvorech (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)01.05.2015
vrhačský trojboj1248 b.starší žákyněMájové házení na 4dvorech (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)01.05.2015
výška1,71 mdorostenkyMistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha)18.02.2018

Nejlepší letošní výkony v kategorii juniorky (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
200 m27,49 sPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
60 m př.9,77 sMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.)10.02.2019
800 m2:31,08 minMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.)10.02.2019
dálka5,25 mMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.)10.02.2019
koule 4kg10,47 mMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.)24.02.2019
pětiboj (hala)3374 b.Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.)10.02.2019
výška1,66 mPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice)19.01.2019
výška1,66 mPřebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)13.01.2019

Nejlepší letošní umístění

3. místo, výška, 1,65 m, Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) (10.02.2019)
3. místo, 60 m př., 9,87 s, Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
3. místo, koule 4kg, 10,39 m, Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
4. místo, výška, 1,66 m, Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (13.01.2019)
4. místo, výška, 1,66 m, Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
201910660 bodů
201821718 bodů
201719035 bodů
201621031 bodů
201530419 bodů
201428783 bodů
201311619 bodů
20123243 bodů

Účast na závodech

V roce 2012
1. kolo KPD mladšího žactva (Sokol ČB) (12.05.2012)
Přebor Jihočeského kraje staršího žactva a přípravky na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (23.06.2012)
3. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor) (23.09.2012)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory ČB) (29.09.2012)
V roce 2013
1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (01.05.2013)
Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB) (09.05.2013)
DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013 (15.05.2013)
KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice) (09.06.2013)
DAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.2013 (12.06.2013)
3. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (Veselí n. Lužnicí) (07.09.2013)
European Kids Athletics Games (Brno) (10.09.2013)
Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB) (26.09.2013)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletika Tábor) (28.09.2013)
Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB) (20.10.2013)
Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB) (02.11.2013)
V roce 2014
3. veřejné závody PAS žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) (31.01.2014)
Halové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB) (01.03.2014)
Velikonoční hala ( TJ Liaz Jablonec n/N) (22.03.2014)
Zahajovací závody žactva (Moravská Slávia Brno) (26.04.2014)
IX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno) (27.04.2014)
1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB) (30.04.2014)
1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje ( (10.05.2014)
2. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice) (14.05.2014)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (18.05.2014)
2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek) (01.06.2014)
3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice) (11.06.2014)
Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice) (15.06.2014)
Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) (21.06.2014)
Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (01.07.2014)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, ml. žactva JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (07.09.2014)
European kids athletics games (Brno) (09.09.2014)
Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.09.2014)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (27.09.2014)
Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2014)
Dětská atletická liga - Běžecké odpoledne (Sokol České Budějovice) (15.10.2014)
V roce 2015
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) (17.01.2015)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Písek) (24.01.2015)
Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) (07.02.2015)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (21.03.2015)
Veřejné závody (TJ Sokol České Budějovice) (22.04.2015)
Zahajovací závody (AC Moravská Slavia Brno) (25.04.2015)
X. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (26.04.2015)
Májové házení na 4dvorech (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (01.05.2015)
1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor) (10.05.2015)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (16.05.2015)
2. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (23.05.2015)
Přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (31.05.2015)
Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (06.06.2015)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (13.06.2015)
Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) (28.07.2015)
Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) (09.08.2015)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (22.08.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
European Kids Athletics Games (Brno) (09.09.2015)
Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova) (22.09.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
5. ročník Velké ceny SK Čéčova (14.11.2015)
Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) (28.11.2015)
11. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova) (06.12.2015)
22. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech (31.12.2015)
V roce 2016
Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec (10.01.2016)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) (30.01.2016)
Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) (13.02.2016)
Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (12.03.2016)
2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.) (21.05.2016)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) (28.05.2016)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (11.06.2016)
VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s. – atletický oddíl) (27.07.2016)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (20.08.2016)
Europen Kids Athletics Games (Brno) (05.09.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (24.09.2016)
Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (09.10.2016)
11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) (03.12.2016)
Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) (17.12.2016)
V roce 2017
Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec) (15.01.2017)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) (19.02.2017)
1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) (06.05.2017)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl ) (16.07.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
V roce 2018
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) (11.02.2018)
Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) (18.02.2018)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) (26.05.2018)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) (24.06.2018)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (02.09.2018)
Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.10.2018)
V roce 2019
Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (13.01.2019)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) (10.02.2019)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) (24.02.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Pondělí, 25. března 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 3 dny, 11 hodiny
 
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 22.3. již od 18.00 (KIN není).Předtím v O.Nedbala od 16.00vede Baronová
  • Pavel N : Počasí je vrtkávé a tak bude v koridoru SH, pondělí 18.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Famózní sezonu OPA Cupu završila Bára Havlíčková vítězstvím v posledním individuálním závodě a raduje se tak i z celkového triumfu v seriálu a my s ní.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15.3. již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí i dnes 11.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Pátek 8. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Michal a Majda.
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Česká běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková ovládla oba závody kontinentálního poháru OPA ve švýcarském Le Brassus
  • Pavel N : Naše nejmenší atletka má titul Miss sympatie VC SK Čečova «odkaz»
  • Pavel N : Pátek 1. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Jakobi : Dobrý den, na 2.3. by jsem chtěl přihlásit Magdalenu Jakobi. děkuji moc. Martin Jakobi
  • Pavel N : Lukáš Vacek byl vybrán na 60m, MČR ŽACTVA V OSTRAVĚ 2.3.2019 v 15.00
  • Pavel N : Ve středu 27.2.není trénink v koridoru,ale na 4Dv od 16.30 !!!
  • Pavel N : 24.2.2019 na MČR do Prahy štafetu 4x200m Odjezd v 10.30 ulice Horáková, MHD
  • Pavel N : Lucie Hendrychová i naše atletka 2x třetí na SP ve slalomu v Itálii,blahopřej eme.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí 18. února od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 ,vede Baronová.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15. února již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Pavel N : Dnes 11.2. je trénink od 16.15 ZŠ Máj 2 a od 18.15 v koridoru.
  • Pavel N : Statistika Barbory Havlíčkové v aktuální sezoně Evropského poháru OPA je fantastická. Nastoupila do sedmi závodů, pouze jedinkrát se nevešla na stupně vítězů a na kontě má už pět zlatých kovů.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková si dojela pro páté vítězství sezonyběh na 10km.
  • Pavel N : VIDĚL JSEM TO I DÍKY ODKAZU PETRA,DĚKUJI!!
  • Pavel N : A další radost;Barbora Havlíčková slaví další stupně vítězů v Evropském poháru OPA! Česká juniorka na podniku seriálu běžeckého lyžování ve slovinské Planici vybojovala třetí místo v závodě na 5 kilometrů klasicky.
  • Pavel N : VIDĚL JSEM TO I DÍKY ODKAZU PETRA,DĚKUJI!!
  • Pavel N : Po parádní 800m v or 2:31,08,Katka Žohová 6. na MČR.
  • Petr Žoha : aktualně tedy zde: «odkaz»
  • Pavel N : v koridoru SH, pátek 8. února již od 18.00 Ptéž v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Pavel N : Marek Kuna dnes v ČB listech,klan rodiny Kunů
  • eLBa : Dnes běžíte sami!!! Oliver bude až v hale a batohy musíte si nést sami!!!
  • Petr Žoha : «odkaz»
  • Petr Žoha : poslední možnost jak zachránit halu je místní referendum
  • Pavel N : Zítra 30.1. je trénink od 17.30 v koridoru. V pátek 1.2.trénink atletiky v O.Nedbala nebude!
  • Pavel N : Včera v ČBlistech;Česká hvězdička Havlíčková? Rodinná pouta s tetováním
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Březen 2019
P Ú S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Počet návštěvníků
  • 311725Celkem:
  • 2077Za měsíc:
  • 672Za týden:
  • 103Včera:
  • 92Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení